Příznivé dny pro srážky v lednu 2019

Lunární kalendář stříhání vlasů pro leden 2019 pomůže každému vybrat si nejlepší den, který se bude starat o vlasy během celého měsíce. Důležitou roli hraje účes pro dívky a měsíc ovlivňuje biologické procesy v lidském těle. Lunární kalendář může využít kdokoli a rozhodnout, který den by měl navštívit kadeřník.

Pokud je lepší stříhat vlasy

Ke účesu se ukázalo, že je krásná a způsobuje úsměv na tváři, musíte vědět o dnech, kdy se doporučuje navštívit kadeřníka. Níže je tabulka, v ní můžete vidět den v týdnu, měsíc ve znamení zvěrokruhu a jeho fázi. Podle údajů si každá dívka může vybrat den, kdy jí bude lépe stříhat vlasy.

Den v týdnu Fáze Měsíce Měsíc ve zvěrokruhu
1/1/19, úterý Descending Štír
2.01.19, středa Sestupně Štír a střelec
01/03/19, čtvrtek Sestupně Střelec
1/4/19, pátek Sestupně Střelec a Kozoroh
1/5/19, sobota Descending Kozoroh
1/6/19, neděle Nový měsíc Kozoroh
1/7/19, pondělí Pěstování Kozoroh a vodnář
01/08/19, úterý Pěstování Vodnář
19/09/19 středa Pěstování Vodnář a ryby
01/10/19, čtvrtek Pěstování Ryby
01/11/19, pátek Pěstování Ryby
01/12/19, sobota Pěstování Ryby a Beran
1/13/19, neděle Pěstování Beran
1/14/19, pondělí Pěstování Beran a Býk
01.15.1919, úterý Pěstování Taurus
1/16/19, středa Pěstování Taurus
17/19/19, čtvrtek Pěstování Býk a Blíženci
01/18/19, pátek Pěstování Dvojčata
1/19/19, sobota Pěstování Dvojčata a rakovina
1/20/19, neděle Pěstování Rakovina
01/21/19, pondělí Úplněk Rakovina a lev
01/22/19, úterý Sestupně Leo
01/23/19, středa Sestupně Leo a Panna
1/24/19, čtvrtek Sestupně Virgo
01/25/19, pátek Sestupně Panna a Libra
01/26/19, sobota Sestupně Váhy
01/27/19, neděle Sestupně Váhy a Štír
01/28/19, pondělí Descending Štír
01/29/19, úterý Sestupně Štír a střelec
1/30/19, středa Descending Střelec
31/19/19, čtvrtek Descending Střelec

1. ledna, úterý

V tento den se musíte plně soustředit na sebe a na rodinné vztahy . Návštěva kadeřníka je lepší odložit, každá změna může vést ke zdravotním problémům. Je nežádoucí zabývat se barvením prstenců, tento postup může vést k rozloučení s blízkou osobou a konfliktům s přáteli.

2. ledna, středa

Se všemi iniciativami, které potřebujeteBuďte opatrní, den přinese spoustu negativní energie. Je lepší odložit návštěvu kadeřníka na jinou dobu, změna nepříznivě ovlivní celkový stav těla. Astrologové mohou dělat barvení vlasů a provádět wellness procedury.

3. ledna, čtvrtek

Tento den přispívá ke změně. Vlasy rostou lépe, objeví se přirozená zdravá záře a kořeny budou silnější. Kadeře mohou být malovány, tónovány - změny budou přínosem.

4. ledna, pátek

28. měsíční den je den harmonie. Jakákoli změna obrazu přinese frustraci a frustraci. Zkrácení vlasů se nedoporučuje, ale je povoleno provádět další procedury související se zvýrazněním .

5. ledna, sobota

V tento den je Měsíc v Kozorohu. To znamená, že na 29. měsíční den se musíte zbavit veškerého přebytku. Spolu s novým ostříháním bude část negativní energie také pryč. Nový obrázek příjemně překvapí příbuzné a blízké přátele, věci v práci půjdou nahoru. Neměli byste se zabývat barvením, protože můžete nastavit prostředí proti sobě.

6. ledna, neděle

Tento den je nejlepší strávit v uvolněné atmosféře. Nenahrávejte si spoustu případů. Návštěva kadeřníka může vést k úplné katastrofě, účes se nezdaří a kudrlinky se stanou křehkými. Výjimkou je úprava vlasů, ale jiné změny jsou přísně zakázány.

7. ledna,pondělí

Dnes astrologové doporučují zůstat doma a sestavit seznam případů pro blízkou budoucnost. Na tomto lunárním dni by měla být silná pozitivní energie, návštěva kadeřníka by měla být odložena. Podle horoskopu je třeba, abyste si vlasy zapletali do copu, můžete si udělat barvení.

8. ledna, úterý

V tento den je nutné provést co nejvíce změn. Střih nejen vytvoří jasný a barevný obraz, ale také zvedne vaše duchy. Můžete vytvořit nový styling a zbarvení.

9. ledna, středa

Dnes bude velký zápor negativní energie. Jakékoliv změny s vlasy jsou nežádoucí. Podle predikce Oracle, můžete udělat masku pro vlasy, ale pouze s podmínkou použití přírodní prostředky.

10. ledna, čtvrtek

Na čtvrtý lunární den se nálada neustále mění. Tam bude silná touha změnit svůj účes, ale neměli byste to udělat. Vlasy se stanou nedbalými, neuspořádanými, ztratí část své síly a energie. Je zakázáno barvit kořeny vlasů a perm.

11. ledna, pátek

Pátý lunární den upřednostňuje změnu. Astrologové doporučují jít k kadeřníkovi, protože jakákoli iniciovaná práce bude mít prospěch z osoby. Nový účes učiní vzhled atraktivnějším, vlasy se stanou luxusnějšími a dobře upravenými. Můžete experimentovat s kadeřemi - dělat neobvyklé účesy, měnit barvu vlasů, vytvářet neobvyklý styling.

12. ledna, sobota

Je třeba začít denproduktivní a efektivní práci. Je lepší experimentovat s vlasy. Výlet k mistrovi zničí energetické pole kolem osoby, vlasy po řezání budou křehké a suché. Celkový stav těla se zhorší. Barvení je také nežádoucí.

13. ledna, neděle

V tento den se nedoporučuje dostat účes. Vlasy po návštěvě mistra ztratí svůj lesk a okázalost, stanou se nudnými. Pro zlepšení stavu těla je lepší udělat účes jednoduchý, bez nadměrné milosti a frašky.

14. ledna, pondělí

Neutrální den. Měsíc je v Beranu a Býku, energie v tento den je slabá, můžete provádět experimenty s vlasy. Doporučuje se vytvořit nestandardní účes, který přispěje k novým změnám v životě, což povede k vynikajícím výsledkům v budoucnu.

15. ledna, úterý

Podle účelových měsíčních kalendářů pro leden 2019 je úterý v polovině měsíce skvělý pro návštěvu mistra. Kudrlinky budou zdravější a bohatší. Barvení není žádoucí, protože bude trvat dlouho.

16. ledna, středa

Neutrální den, ale astrologové doporučují zůstat doma a dělat domácí práce. Můžete si udělat barvení vlasů, upřednostňují se světlé barvy. To zlepší celkový stav těla a zvýší štěstí na den dopředu.

17. ledna, čtvrtek

Den je vhodný k vyčištění domu. Návštěva kadeřníka by měla být odložena na příznivéDoporučuje se experimentovat s vlasovým stylingem. Kadeře můžete malovat v neobvyklé barvě.

18. ledna, pátek

Den upřednostňuje pochod k mistrovi. Přednost je lepší dát klasický účes. Pokud je účes úspěšný, je pravděpodobné, že se stane užitečným známým. Můžete malovat kadeře.

19. ledna, sobota

Střih na 12. lunární den by nebyl nejlepším řešením. V tento den bude příliv pozitivní energie, vlasy a celé tělo by měly absorbovat tuto energii. V opačném případě je velká šance na hádku s příbuznými a přáteli.

20. ledna, neděle

V tento den se doporučuje dokončit započaté práce a pak jít do účesu kadeřnictví . Nový účes a styling zvýší šanci na finanční úspěch a přinese štěstí do domu.

21. ledna, pondělí

V 21. měsíčním období je měsíc v souhvězdí Leo a Rak. Jakékoliv změny s vlasy budou pro ně katastrofální. V případě barvení bude účinek krátkodobý, riziko vzniku onemocnění je vysoké, celkový stav těla se zhorší. Je lepší zůstat doma a dokončit všechny rutinní záležitosti.

22. ledna, úterý

Změny vzhledu mohou nepříznivě ovlivnit stav osoby. Je zde vysoká pravděpodobnost zrady blízkých. Můžete udělat zbarvení nebo perm.

23. ledna, středa

V tento den je cesta k mistrovi potřebná více než kdy jindy. Astrologové věří, že po střihu pozornostna straně fanoušků bude mnohem víc než dříve. Doporučuje se udělat neobvyklý účes, který způsobí rozruch kolem vaší osoby.

24. ledna, čtvrtek

18. den lunární změny jsou nežádoucí. Pokud je naléhavě nutné provést barvení nebo perm, je to povoleno. Nicméně, vlasy nemohou být zkráceny, to může vést k nemoci.

25. ledna, pátek

To je věřil, že toto je den Satana. Změny vzhledu je lepší odložit, protože existuje velká šance hádat se s příbuznými a přáteli. Nejjednodušší a harmonický účes v tento den - volné kadeře.

26. ledna, sobota

Den bude doprovázen těmi, kteří mají úspěch v práci. Ale účesy by měly být zlikvidovány, protože vlasy ztratí svůj přirozený vzhled a stanou se křehkými. Z stylingu je lepší se zdržet hlasování.

27. ledna, neděle

Dnes musí být vytvořen nový obraz. Výlet na pána je vítán, ostříhat se zlepší stav materiálu, zvýší náladu sebe a blízkých lidí. Po sestřihu je nutné provést wellness procedury.

28. ledna, pondělí

Podle legend, v tento den existuje mnoho hádek a odloučení. Je lepší jít do kadeřnictví, nový účes přinese jen smutek a zklamání. Vlasy budou křehké a ztratí přirozený vzhled.

29. ledna, úterý

V tento den mohou být vlasy barveny nebo zvýrazněny. Astrologové doporučujízůstat doma a trávit čas se svými blízkými. Můžete experimentovat s vlasovým stylingem.

30. ledna, středa

V předposlední den měsíce se Měsíc nachází v souhvězdí Střelce. Neměli byste dostat účes, ale můžete barvit vlasy. Zvláštní pozornost je třeba věnovat tmavším odstínům.

31. ledna, čtvrtek

Podle lunárního kalendáře je lepší věnovat den svým blízkým. Unáhlená rozhodnutí povedou k katastrofálním výsledkům. Návštěva mistra by měla být odložena, veškerá pozornost by měla být zaměřena na rodinné vztahy. Postupy barvení jsou nežádoucí, protože existuje velká šance hádat se se svými blízkými.

Používáte lunární kalendář?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Jak ovlivňuje fáze měsíce stříhání vlasů a nehtů

Astrologové zjistili, že fáze měsíce přímo ovlivňuje srážky a nehty. Níže bude popsáno, jak poloha měsíce ovlivňuje růst lidských vlasů:

  • Nový měsíc.V novém měsíčním období se lidská činnost snižuje, tělo se připravuje na novou aktualizaci. Řezání vlasů a nehtů se nedoporučuje, protože je vysoká pravděpodobnost oslabení imunity, což může vést k vážným zdravotním problémům;
  • Pěstování Měsíce. Člověk je ve stavu akumulacepozitivní energie. Aby vaše vlasy rostly silné a zdravé, astrologové vám poradí, abyste během tohoto měsíčního období šli k kadeřníkovi. Doporučuje se použít vitamínové masky a minerální prvky, aby se vlasům udělila pompéznost a objem;
  • Úplněk. Během tohoto období se člověk stává obzvláště zranitelným a podrážděným, protože nahromaděná energie dosahuje svých hranic. Během tohoto období je třeba se rozveselit, takže je vítána návštěva kadeřníka.
  • Ubývající měsíc.Akumulovaná energie začíná aktivně utrácet, takže změny vzhledu mohou nepříznivě ovlivnit stav těla. Výlet do salonu by měl být odložen, v tomto období je důležité udržet pozitivní energii.

Proto se doporučuje řezat nehtů a srstí pouze v těch dnech, kdy je měsíc v úplňovém období nebo v rostoucí fázi.

Příznivé dny pro barvení vlasů

Fáze měsíce přímo ovlivňuje výsledek barvení vlasů. Chcete-li získat dobrý efekt, musíte vědět o příznivých a nepříznivých dnech.

  1. Měsíc v rostoucí fázi.Předpokládá se, že během tohoto období musíte vlasy zbarvit. Vlasy se dobře barví a udržují svůj objem po dlouhou dobu a kadeře budou vypadat zdravěji;
  2. Měsíc v klesající fázi.V období ubývajícího měsíce je lepší zapomenout na zbarvení. V této době se energetické pole stává slabším. Pokud si barvíte vlasy, onikřehké a matné. Barva poškodí kadeře, chemické prvky poškodí horní vrstvu kůže.

Lunární kalendář účesů vlasů k lednu 2019 byl sestaven na základě předpovědí nejlepších astrologů. Aby vaše vlasy byly vždy měkké a hedvábné, měli byste použít výše uvedené tipy. Musíte si uvědomit, že změna vzhledu je nejlepší během rostoucí fáze měsíce. Dodržování tohoto jednoduchého pravidla nejen pozitivně ovlivní lidský stav, ale také přinese štěstí v pracovních a rodinných vztazích.