Leštíme nehty. Výběr Bafa

Co je to buff ? Jedná se o pilník s vysokým stupněm abrazivity. Použitím bafov je hladký a rovnoměrný talíř nehtů, dává zrcadlový lesk. Baf je oboustranný obdélníkový pilník na oboustranný nebo čtyřstranný obdélníkový pilník. Pro výrobu buffů používají materiály jako tkanina (bavlna), kamzík nebo plast. Soubory tkanin jsou nejměkčí a soubory z plastů se snadno používají a vibrují méně v rukou.

Nadšenci používají mistři manikúry a pedikúry pro leštění umělých i přírodních nehtů. Kromě toho, nadšenci mohou být použity s velkým úspěchem doma, s výhradou určitých pravidel a opatření. Hlavním ukazatelem při výběru souboru pro leštění je typ a struktura nehtů.

Několik pravidel pro používání nadšenců:

  1. Hlavním pravidlem je, že nehty by měly být leštěny nejvýše jednou měsíčně. V opačném případě můžete poškodit nehtovou destičku, takže je příliš tenká a způsobuje takové negativní účinky, jako je křehkost a delaminace.
  2. Pro leštění přírodních nehtů doma se doporučuje vybrat pilník na měkký pěnový podklad.
  3. V procesu leštění by měli být chováni oboustranně. Tlak na pilník musí být lehký a rovnoměrný. To bude mít vliv na celý povrch nehtu.
  4. Pro zachování maximálního efektu leštění nehtů pomocí oblouků můžete předběžně aplikovatmalé množství speciálního oleje pro péči o nehty nebo výživného krému.
  5. Hřebíky by měly být po dokončení manikúry před nanesením laku vyleštěny.Po leštění se lak rovnoměrně rozloží a vydrží déle.
  6. Buffy, stejně jako všechny nástroje na manikúru, musí být dezinfikovány.
  7. Leštění nehtů je kontraindikováno pro majitele příliš tenkých a křehkých nehtů náchylných k delaminaci.