Výběr oblečení pod obrázkem

A to je dáno její důvěrou, že vypadá dobře a její oblečení je bezvadné. Můžete snadno naučit, jak si vybrat správné šaty pro typ jeho postavy, pokud posloucháte doporučení stylistů a slavných módních návrhářů. Odborníci pracující v oboru dámského oblečení mohou nabídnout mnoho možností, jak zdůraznit zřejmé výhody siluety. Vnější obraz jakékoli krásy závisí na schopnosti vybrat si oblečení v souladu s vlastnostmi jejího těla. Nejlepší je vybrat si šaty podle typu postavy, pak jakýkoliv styl dostatečně zdůrazní siluetu, než aby ji zkazil.

Postavy žen jsou podmíněně rozděleny do několika typů:

 • Jablko- tento typ se vyznačuje špatně definovaným obvodem pasu, přítomností břicha, stejnou šířkou linie ramen a kyčlí
 • .
 • Hruška nebo trojúhelník- linie pasu je dobře značená, úzká ramena, malá prsa, plná kyčlí
 • Inverzní trojúhelník- široká ramena, úzký pas a boky
 • Obdélník- dokonale rovnoměrné proporce těla, bez jasně definovaného pasu
 • Přesýpací hodiny- ramena a stehna mají stejnou velikost, pas dobře vyčnívá

Podívejte se pozorně na výkres, který schematicky znázorňuje hlavní typy ženské postavy:

Znát rysy vašeho těla, není těžké vybrat oblečení vhodného stylu. Tajemství této dovednosti je, aby silueta byla proporcionální, vizuálně snížila nebo zvýšila „problém“.míst.

Jaké modely šatů budou vyhovovat ženám s postavou „apple“ a zaobleným břichem (s fotografiemi)

Než se rozhodnete, které šaty jsou vhodné pro postavu jablek, musíte nejprve určit, co je třeba vybrat a co co nejvíce skrýt.

Je důležité si uvědomit, že je-li vybráno jablko, je nutné si vybrat oblečení, které lehce zvýrazní siluetu a nebude ji detailně kreslit. Důraz je kladen na hluboký výstřih, stejně jako krátká nebo střední délka sukně, která dobře otevírá štíhlé nohy.

Šaty na klasickém jablku se zaobleným břichem je lepší zvolit model, který bude vizuálně korigovat nedostatky siluety:

Je nezbytné aktivně používat separaci barev horní a dolní části těla. Břicho může být skryto vícevrstvou texturou, vertikálními vložkami, „rušivým“ vzorem, dobrým zakrytím a jednotnou barvou. Materiál by neměl být lesklý nebo těsný. Je lepší dát přednostměkké husté tkaniny, které lehce obrysy siluetu. Pro letní fit šifon, prádlo, krajkové tkaniny, bavlna.

Výběr oděvů pro zaokrouhlený typ postavy jablek by měl být jasně definován těmito kritérii:

 • Přednost se dává stylům, které vizuálně „táhnou“ siluetu
 • Monofonní materiál nebo kresba by měla „odvádět pozornost“ od příliš kulatého břicha
 • Fokus je posunut k výstřižku v hloubce nebo výstřihu ve tvaru písmene V
 • .
 • Ruce co nejširší, délka rukávu demonstruje krásu rukou
 • Spodní část oděvu by měla zdůrazňovat štíhlost nohou, krátká a střední délka bude více než vhodná

Modelky pro postavu podobnou jablku by měly siluetu protáhnout, štíhlou.

Šaty jsou velmi vhodné: lichoběžníkové, košile seříznuté, rozšířené lem, s vůní, rovným řezem.

Večerní oděv lze volit v jednobarevných barvách nebo se vzorem, který zdůrazňuje lem. Dny oblečení mohou být zdobeny závěsy, záhyby, jasným nebo texturovaným povrchem. Dobrým řešením bude také barevné oddělení horní a dolní části obrázku.

Níže uvedená fotografie ukazuje šaty doporučené pro ženy s jablky:

Jaké šaty jsou vhodné pro typ postavy "hruška": pravidla výběru a fotografie vhodných stylů

Hruška má úzká ramena, malou hruď, poměrně tenký pas, plné boky. Takové proporceVypadají velmi ženský, za předpokladu, že žaludek je plochý a pas je jasně zvýrazněn.Pro vyzvednutí obleku, který dobře sedí na obrázku, musí zástupci tohoto typu ukázat neobvyklou trpělivost.

To platí i pro výběr oděvů pro typ hrušky nebo trojúhelníku:

Vrchní část je obvykle několik velikostí menší než spodní část oděvu.Tento nesoulad činí vlastní úpravy při nákupu šatů.Problém je řešen individuálním krejčovstvím.V tomto případě můžete vydržet správné proporce, aby bylo dokonale sedět.

Aby žena vypadala harmonicky a přitažlivě, měly by být šaty zakoupeny s přihlédnutím k jednotlivým rysům.Je důležité, aby výška, velikost hrudníku, velikost pasu.

Šaty, které jsou vhodné pro typ hrušky, jsou vybírány podle určitých pravidel:]

 • Je nutné „vizuálně“ zvětšit hrudník
 • Ramena by měla být rozšířena, pokud je to možné
 • Pro odvrácení pozornosti od linie kyčle

Takovými jednoduchými manipulacemiMůžete dokonce i proporce těla, abyste dosáhli korekce siluety.

Kontrastní barevné schéma šatů vypadá velmi dobře, kde je dno tmavé a vrchol je světlý.To umožní "vizuálně" vyrovnat nesoulad obrázku.

Jak si vybrat krásné šaty pro určitý typ postavy lze vidět v televizních pořadech, kde přední módní návrháři vybírají šatní skříň pro účastníky programu:

Žena hruška může poslouchat rady odborníků. Pomůže tovybírejte oblečení, které vytváří ostrý kontrast mezi horním a dolním okrajem, není příliš znatelné. Takové triky jsou také vhodné pro toto:

 • Nepoužívejte oděvy s nízkým pasem
 • Tmavý vrchol v kombinaci se světlým dnem zvýrazní nesoulad mezi proporcemi obrázku
 • Patch kapsy pod pasem nejsou povoleny
 • Je třeba se vyvarovat příliš širokých, jasných, lesklých pásů
 • Hrot zužující se ke dnu způsobí, že dno bude „těžké“

Při výběru stylu večerních šatů pro postavu hruškovitého typu je třeba připomenout, že příliš fit oblečení může zkazit celý vzhled ženy:

Proto je volba tkanin pro oděv také velmi důležitá. Oblek lze osadit, dobře přiléhat na úrovni boků a rozšiřovat až na dno. Pro večerní šaty se hodí další detaily oblečení - kožešinové boa, šál, krátká stylová bunda. Tím se zvýší linie ramen.

Šaty, které jsou vhodné pro kontrastní postavu hrušky, lze snadno identifikovat: musí „skrýt“ spodní část a zdůraznit horní část siluety.

Následující styly budou vhodné: rovné s pásem, lichoběžník, modely s korzetem, oblečení s přehozeným živůtkem, styly baby-dolaru.

Je vhodné ozdobit vrchní část šatů flounces, volánkem, náplastí, nášivkami a krajkou. Obojky, obojky, raglánové rukávy se zaměří na horní část těla.

Z čáryBoková sukně bude vypadat dobře se širokým pásem. Takové oblečení čelí mladé dívce s tenkým pasem a "křehkým" jízdou.

Jaké šaty jsou vhodné pro postavu, jako je hruška, můžete vidět na fotografii níže:

Volba šatů pro ženy s typem "obráceného trojúhelníku"

Masivní ramena, velká prsa, tenký pas, elegantní stehna - to vše je typ „obráceného trojúhelníku“.

Dívky s takovou strukturou mají obvykle poměrně úzký pas, napjaté hýždě, krásné nohy. To jim umožňuje nosit krátké těsné sukně a mini šaty s důstojností.

Jak si vybrat slušné šaty pro tento typ postavy, můžete pochopit, zda budete postupovat podle těchto doporučení:

 • Ramena a hrudník by měly být odváděny do „stínu“;
 • S širokými rameny a plnou hrudník, horní části oblečení by neměla být zdobena sestav, objem límec, ramenní vycpávky, náplast kapsy;
 • Je třeba použít hluboký výstřih ve tvaru písmene V, asymetrický výstřih;
 • Pro dávkování stehen pro sukně, záhyby, záhyby, zvlnění, basky, rozšířené slunce, volánky, luky.

Šaty, špatně přizpůsobený typ obráceného trojúhelníku , mohou zbavit obraz ženy něhy, zvláštní jemnosti, romantismu a přidat k němu mužské, hranaté rysy. Ženy, které mají velká ramena a hrudník, by si měly pečlivě vybírat styl oblečení tak, aby „top“ nebyl ještě masivnější. K tomu následujepoužití raglan, americká průlez, úzké rukávy.Dobře vypadající šaty s jedním otevřeným ramenem, stejně jako rozkládací tunika.

Šaty, nejvhodnější pro typ postavy obráceného trojúhelníku:

 • Bustiers
 • S baskičtinou
 • Asymetrické
 • Přímo
 • S americkým průlezem
 • S vůní

Rovný střih šatů nebo košile bude vyvážit siluetu.Modely s vícevrstvou sukní, s baskickými, rozšířenými styly dávají stehům další objem:

Bustier šaty, hluboký výstřih odstraní přízvuk ze širokých ramen.Inverzní trojúhelník stylů se širokou sukní a jasným pásem bude na obrázku dobře vypadat. Barva a vzor oblečení také pomůže vyhladit proporce těla. Tmavá horní a světlá spodní část oblečení bude moci vizuálně vyrovnat siluetu.

Jak úspěšně vybrat styl šatů podle typu obráceného trojúhelníku, můžete vidět na fotografii:

Tipy, jak si vybrat styl oblečení pro „obdélníkový“ typ

Toto číslo má stejná ramena a boky, špatně vyjádřený pas. Je třeba poznamenat, že pokud žena přibírá na váze, proporce těla jsou vyrovnány a zdá se, že nadváha.

Je nutné vybrat oblečení pro tento typ tak, aby bylo možné vymezit linii pasu a kyčlí, přidat siluetu ženskosti, vizuálně učinit postavu výraznější.

Výběr ležérní styl letní šaty podle typu obdélníku, můžete bezpečně použít krátkou délku nebo otevřené živůtek:

Pokud žena přibírá na váze a objeví se zaoblené bříško, pak bude dobré vybrat si pološroubové nebo lichoběžníkové šaty. To také pomůže skrýt kyprý pas.

Obdélníkové ženy by se měly vyvarovat štíhlých stylových korzetů. To zdůrazní široký pas a úzké boky:

Chcete-li pochopit, jak vybrat nejvhodnější šaty podle typu obdélníku, musíte určit hlavní priority při výběru stylu.Obecné rady při výběru oblečení:

 • Upřednostnit modely s nízkým pasem
 • Pro tvarování těla je dobré použít kontrastní barvy
 • Pro zdobení oděvu pod pasem - záhyby, byty, flounces, volánky, široké pásy na stehnech

Je možné zaměřit pozornost na horní část těla pomocí ramenních vycpávek, límců, širokých rukávů, jasných povrchů, luky, kravat, toad, záhybů, záhybů, závěsů. Široká ramena a nádherná busta vytvoří iluzi štíhlého pasu.

Populární styly šatů, které jsou vhodné pro typ obdélníku postavy:

 • Model s tulipánovou sukní
 • \ t
 • S baskičtinou
 • Balónkové šaty
 • Trapéz
 • Styly, kde je pas jasně podhodnocen

Tak, aby oblečení dokonale zakrývalo obdélníkovou siluetu postavy,Na linii kyčlí můžete udělat jasný důraz. Patch kapsy, kontrastní barva koketa, velké záhyby, basky, skládaný bude vhodné. Lem oděvu lze ozdobit výšivkou, volánkem, volánky nebo krajkou.

Na fotografii můžete detailně vidět, jak vyzvednout obdélník krásných šatů podle typu:

Které styly šatů jsou ideální pro postavu přesýpacích hodin

Dívky se siluetou přesýpacích hodin mají vyvážené proporce těla. Velká prsa a tlusté boky mají téměř stejnou velikost a pas dobře vyčnívá.

Tento typ postavy nepotřebuje opravu - je zcela harmonický a proporcionální.Chcete-li zdůraznit ženskost a smyslnost, můžete se zaměřit na linii pasu, dále načrtnete výhody siluety X:

Vyberte typy šatů pro vyvážený tvar přesýpacích hodin, které potřebujete na základě individuálních preferencí. Chcete-li zdůraznit luxusní tvar těla, měli byste si vybrat takové styly, které budou opakovat všechny křivky siluety. Pokud žena není příliš plná, může si vybrat jakýkoliv styl oblečení. Podívejte se na pěkné štíhlé dívky s postavou X v oblečení romantického střihu. Sportovní styl je vhodný pro ty ženy, které mají tělo, které má tónovaný a vycvičený.

Je snadné pochopit, které styly šatů jsou ideální pro postavu přesýpacích hodin:

 • "Obložení" siluety modelu
 • Trapézovýstyly
 • Baby Dollar Style
 • Modely s těsnou horní a volně tekoucí sukní
 • Malé mini šaty
 • Dlouhé modely "v podlaze"
 • Wraparound
 • Modely skříní
 • Šaty se širokým pásem

Módní návrháři jsou přísně zakázáni ženám s typem přesýpacích hodin, aby nosili věci "volné" pleteniny, protože zřejmě takovou postavu zkazí.

Některé tipy pomohou ženskému siluetu harmonii a dokonalost.

 1. Takže pro postavu přesýpacích hodin se doporučuje, aby tyto styly šatů, které budou vizuálně zmenšovat boky. Příliš objemné dno může změnit ženu jako přesýpací hodiny na hruškový typ.
 2. Pokud potřebujete vyzvednout krásný večerní outfit a dívčí hrudník je malý, můžete si vybrat model s otevřenými rameny.
 3. Ženy s velkými prsy se doporučuje "korzet" večerní nošení. Budou zdůrazňovat pas, aby proporce těla smyslné, atraktivní.

Fotografie ukazuje, že šaty přesýpacích hodin pro postavu by měly být vybrány tak, aby zdůrazňovaly důstojnost a krásu: