Obličejový peeling doma

Každá žena snío zdravou a krásnou pleť obličeje,vyzařující mládež a svěžest. Aby vaše pleť vždy vypadala atraktivně, je nutné provádět denní péči.

Scrubje nezbytným a velmi účinným účinným prostředkem pro péči o pleť.Kroviny podporují odlupování odumřelých kožních buněk, odstraňují nečistoty , stimulují procesy krevního oběhu a výměnu kyslíku v kůži. Výsledkem je zlepšení přirozené pleti, kůže se stává hladší, měkčí a hladší.

V podstatě je křovina kosmetická látka složená z emulze nebo gelu, jakož i brusiva. Emulze nebo gel působí jako změkčovací základ, který chrání pokožku před poškozením (mikrotrauma a škrábance).

V současné době představuje trh s parfumeriemi a kosmetickými výrobky různorodý sortiment křovin pro různé druhy kůže. Lze však připravit křovinu a nezávisle na těchto přírodních a dostupných produktech, jako jsou bobule a ovoce, sůl a cukr, káva, ořechy, mléčné výrobky atd.

Číslo receptu 1. Vyčistěte mastnou pleť. Budete potřebovat malé množství mandlových ořechů (přibližně ¼ šálku). Ořechy se nalijí vroucí vodou a podávají se po dobu 5 - 7 minut, pak se přeskočípřes mlýnek na maso. Ve výsledné "ořechové" hmotě přidejte 1 lžičku čerstvé citrónové šťávy a vše pečlivěsmíchejte to.

Recept č. 2. Odstraňte problémovou pokožku.K přípravě křoviny, 2 lžíce rýže by měly být nasekané (mleté), smíchány s 1 lžíce ovesných vloček, 1 lžíce olivového oleje a několika kapek esenciálního oleje tea tree (pokud není alergie).Všechny složky se smísí.

Recept č. 3. 2 lžíce másla (roztaveného) se smísí s nasekanými vlašskými ořechy a dvěma žloutky křepelčích vajec.Všechno se opatrně pohnulo.

Recept č. 4. Nutriční křoviny.Ve skleněné (nejlépe v porcelánové) misce buďte 3 lžíce čerstvých brusinek, přidejte 2 lžíce cukru a ovesných vloček.Všechny složky je třeba smíchat a nechat 3 až 5 minut, aby ovesné vločky změkly.

Recept č. 5. Peeling na bázi soli.1 lžička soli (poznámka, soli krystalů by měly být jemné) přidejte do gelu pro praní.Pokud máte suchou pokožku obličeje, je lepší sůl smíchat se zakysanou smetanou nebo smetanou.

Postup při aplikaci křoviny je jednoduchý: Kůže by měla být zvlhčena, lehce masírována obličejem peelingem na obličeji (vyhnout se okolnímu prostředí), několik minut masírovat pokožku a opláchnout teplou vodou.