Běh na hubnutí

Mnozí z nás jsou trápeni otázkou: jak zhubnout bez použití násilných a oslabujících diet a pilulek, které jsou škodlivé pro tělo. Ale nikdo si nemyslí, že naše tělo pracuje v takovém režimu a tempu, které jsme si sami stanovili. Nedostatek pohybu totiž vede k tomu, že naše tělo přestává řádně fungovat. Nespotřebovává energii získanou z potravin. A výsledek na "tvář", nebo spíše na stranách a hýždě.

Většina obézních lidí vede sedavý a líný životní styl. Nechápou výhody běhu, nevím, jak začít správně fungovat. Ti, kteří se o tom stále rozhodli, mají mnoho otázek:

Běh, jak zhubnout

Jeden z populárních a účinných způsobů, jak zhubnout, běží. Konec konců, při běhání tělo urychluje metabolismus, spotřebovává obrovské množství energie a výsledkem je, že všechny naše nahromaděné tukové zásoby jsou „jedeny“. Kromě toho začnou intenzivně pracovat všechny svalové skupiny, srdce a všechny naše vnitřní orgány. Během oběhu je celý oběhový systém nasycen kyslíkem. Mimochodem, při běhu, seratonin je produkován, hormon radosti a radosti, což znamená dolů s depresivní stav a "dlouho žít" dobrou náladu! Kolik měsíců mám běžet a jak zhubnout? Zpravidla stačí ztratit pět kilogramů, stačí dva měsíce pravidelného běhání. Chcete-li ztratit vícemnožství tělesného tuku, bude to trvat delší dobu. Především potřebujeteomezit používání nezdravého jídla a zahrnout posilovací cvičení do vašeho wellness programu.

Běh by měl být hlavní formou vaší fyzické aktivity, pokud se rozhodnete váhu vážně dělat. Přirozeně, s velmi velkým tělem, raději konzultujte se svým lékařem, abyste se nepoškodili ještě více.

Jak správně fungovat?

Vaše tělo ztratilo zvyk všech dob, od jakékoli fyzické námahy, takže začněte postupovat postupně. Období návyku je pro každého jiné a závisí na celkovém zdravotním stavu a fyzickém vývoji. Ale v průměru to bude dvacetiminutový běh. Nejlepší místo k běhu je běžecká dráha stadionu, silnice v lese nebo v parku. Je žádoucí, aby tam, kde se rozhodnete běžet, bylo více čerstvého vzduchu neznečištěného. Rychlost běhání není příliš rychlá, takže pociťujete nejen fyzickou námahu, ale i potěšení z běhu. Únava po konci by měla být příjemná. Perfektní kombinace je průměrné tempo a nerovný povrch (malé sestupy a výstupy). S takovou zátěží se metabolismus urychluje, což vede k většímu spalování tuků a kalorií navíc.

Některé tipy pro ty, kteří se rozhodli zhubnout spuštěním:

• Pro začátečníky - snadný běh. Neprovádějte výsledek a rychlost. Rychlost není úměrná klesajícím kilogramům.

• Vyzkoušejte různé typy běhů a vyberte si to nejlepší pro sebe.

•Pokud jste však zvolili rychlý chod, sledujte dýchání a puls.

• Pokud je hudba pro vás příjemná a zajímavá, poslouchejte ji pro zdraví - rytmickou nebo tichou melodii, která nebude zasahovat do vašich aktivit.

• Je důležité zvolit pohodlnou obuv pro běh. Bolest v noze při běhu - výsledek nesprávně zvolených bot.

• Dýchání při běžeckých nákladech by mělo být rytmické.

• Správný chod pomáhá odstranit kilá, nesprávný chod vede ke zraněním. Postupujte podle techniky běhu.

Ráno

Jde o úbytek hmotnosti, který běží ráno. To je vědecky a experimentálně ověřeno a ověřeno. Současně by měl být jogging nalačno před snídaní. Nejprve si osvěžte sprchu, která vás upozorní na fyzickou námahu. Je to těžké pro první pár - tři běhy, pak tělo půjde do rytmu a zvyku, a začnete z toho mít radost. Na konci běhu, měli byste se osprchovat a pak se snídaní. Samozřejmě, ne každý může dělat ranní běh kvůli pracovnímu rozvrhu. V tomto případě bude užitečný i večerní jog (i když ztratí v dopoledních hodinách z hlediska efektivity) pro řešení vašeho problému. A co je nejdůležitější, běžet pravidelně a mít skvělý výsledek hned za rohem.