Výběr správných účesů pro čtvercový obličej!

Pro mnoho dívek je čtvercový obličej skutečným problémem kvůli hrubé bradě a široké lícní kosti. Ale stačí si vybrat ten správný účes a obraz získá ženské obrysy, o čemž svědčí fotografické příklady před a po návštěvě kadeřnice, prezentované jak obyčejnými dívkami, tak světovými hvězdami. Proto v článku budeme hovořit o tom, co byste měli věnovat pozornost majitelům tohoto typu vzhledu při výběru účesu, takže hotový výsledek se ukázal být úspěšný a překonal všechna očekávání.

Příklad typu čtvercové plochy

Zajímavé : Moderní účesy pro plnou tvář

Vlastnosti volby

Charakteristickým znakem čtvercové plochy je stejná šířka lícních kostí, líc a čela, díky čemuž se vnější povrch stává těžkým a drsným. Abychom tento nedostatek odstranili a vybrali si vhodný účes pro sebe, doporučujeme použít několik doporučení od předních stylistů.

Úspěšná volba srážek

 • Uveďte svou preferenci objemových tvarů stříhání vlasů, ale v tomto případě je lepší odmítnout i prameny.
 • Délka pramenů musí být výrazně nad nebo pod úrovní lícních kostí.
 • Odmítnout srážky se středovými přepážkami a symetrické čáry.
 • Zvolte takovéúčesy, ve kterých přední prameny lehce padají na obličej. To vám pomůže stupňovité srážky, stejně jako rány s potrhanými nebo mletými tipy.
 • Vyhněte se příliš krátkým sestřihům, stejně jako zastřiháváním oholených chrámů. Otvírají obličej, čímž dokazují jeho masivitu.

Správné rány pro čtvercovou plochu

Jak dlouho jsou vlasy preferovány pro čtvercový obličej?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Krátké srážky

Neobvyklé a velkolepé formy stříhání vlasů, které se stanou jen darem pro majitele jemných vlasů. Vzhledem k pramenům různých délek a asymetrii linií vytvářejí další objem, který také pomáhá napravit nedostatek vzhledu.


 • Pixie . Velmi univerzální forma, která je vhodná i pro obézní ženy, protože vizuálně táhne a zužuje obrysy vzhledu. Vzhledem k tomu, že plně otevře obličej, pixies by se určitě měly doplnit prodlouženým třeskem s otrhanými špičkami.

Pixie pro čtvercovou plochu

 • Bob . Pro dívky s typem čtvercového obličeje je tato forma ostříhání nejúspěšnější, protože vypadá stejně dobře s třeskem nebo bez něj. V tomto případě bude hlavní pozornost věnována „roztrženým“krásně rámování tvář. Pokud jde o účes, má tvar klasické fazole s odstupňovanou šíji.

Bob na čtvereční plochu

 • Bob-caret s asymetrií.Toto je dnes jeden z nejmódnějších účesů. Jeho vrcholem jsou prameny rámující tvář různých délek. Mohou být mnohem delší než zadní strana ostří, nebo na jedné straně nižší než je úroveň lícních kostí a na druhé dosahují linie ramen. Pokud jde o okcipitální a korunkové oblasti, jsou vytvořeny mnohem kratší vzhledem k přední části účesu se zvýšeným odstupňováním a ztenčováním špiček. Pokud je to žádoucí, můžete vytvořit mírně posunuté prodloužené rány.

Bob Caret - dokonalý účes pro čtvercový obličej

Věnujte pozornost skutečnosti, že stříhání vlasů s krátkými prameny vlasů by mělo být vytvořeno spíše podél svislých čar než horizontálně.

Střihy s délkou pramenů až po linii ramen

Ženy s prameny střední délky by měly věnovat zvláštní pozornost účelovým srážkám s náznakem asymetrie. Mezi ně patří:

 • Dlouhý bob.Toto je jednoduchá, ale neméně krásná verze účesu, která také vizuálně skrývá hrubé obrysy čtvercového obličeje. Prameny v tomto případě by měly být pod lícní linií a měly by mít mírné odstupňování. Ale rány a prilitsevy vlasy by měly být profilovány, aby se vytvořil efekt otrhaných ostrých špiček.

Prodloužená fazole

Zajímavé : Vždy módníbob-bob účes: fotografie s rány a bez

 • Kare s rány.V tomto případě jsou v ideálním případě tabu. Musí mít různé délky a ostré špičky. Současně je třeba dbát na to, aby přední vlasy byly lehce opotřebované za lícní kosti. Pokud jde o rány, měl by být tvarovaný a mírně posunutý díky klikatému dělení.

Bob s třeskem

 • „Malá čepice“ . Takový střih je jednou z nejoblíbenějších tváří mezi majiteli čtvercového tvaru, který lze vidět na fotografii prezentované na internetu. Je založen na vytvoření formy, která spojuje dvě kontrastní vrstvy pramenů různých délek. V tomto případě by „víčko“ nemělo být těžké, ale mělo by mít světelný objem, aby se vyhladily tuhé obrysy exteriéru. Tohoto efektu je dosaženo díky lepšímu ukládání horních pramenů, jakož i vytváření roztržených špiček. Pokud jde o nižší, jsou také mlety takovým způsobem, že klesající špičky získaly špičaté formy.

Střih "cap" na čtvercové ploše

Srážky na dlouhých kadeřích

Pro majitele čtvercové tváře nejsou účesy na dlouhých vlasech jen příležitostí k nápravě malé vady vzhledu, ale také k zdůraznění jejich ženskosti a osobnosti. Mezi ně patří:

 • Kaskáda . Nejedná se pouze o jeden z nejmodernějších účesů v segmentu trendů krásy, ale i nejvícevhodná volba pro dívky s čtvercovými obrysy osoby. V tomto případě může mít jak měkké přechody, tak kontrastní se zvýšeným odstupňováním a ohnutými špičkami.

Kaskáda na čtvereční plochu

Při tvorbě kaskády musí dívky s typem čtvercového obličeje vytvořit „kontrolní“ vrstvu, která pokryje část čela a odkloní hlavní přízvuk z lícních kostí.


 • Žebřík . Technika postupného ořezávání dokonale zvládá tvrdé linie čtvercového obličeje, čímž ji zaokrouhluje a činí ji více ženskou. Toho lze dosáhnout, pokud první krok „žebříku“ začíná od úrovně pod lícními kostmi nebo pokud jsou prameny blízkého obličeje mírně zataženy.

Řezání žebříku

 • Rhapsody . Druh analogu kaskády, pouze v tomto případě, vrstvy mají více grafických přechodů a délka pramenů je volena pouze na základě vlastností exteriéru. Charakteristickým rysem rapsódie je koruna, která je nejkratší zónou ve vztahu k objemu vlasů.

Stylové účesy pro čtvercový obličej

Zajímavé : Pixie řez pro krátké vlasy: přední a zadní pohled

Navzdory velkému množství pravidel a zákazů není pro dívky se čtvercovou tváří tak těžké vybrat si pro sebe krásný a velkolepý účes s třesky nebo bez něj, o čemž svědčí fotografie s obrázky vlasů před a po řezání. Hlavní věc v tomto případě -Přeměňte svou chybu na hlavní nadšení vzhledu, který si zaslouží jen pozornost a obdiv!

A jaký druh srážky preferujete?