Neformální Šaty 2019 - Nová jarní /letní sezóna

Moderní šatní skříňka pro každý den není možná bez kalhot, triček, džíny. Ale existuje jeden druh věcí, které mohou učinit obyčejný obraz více ženským. O tom, jaké šaty pro ženy v módě v roce 2019, budou v článku uvedeny fotografické příklady a doporučení pro tvorbu stylových luků pro každý den.

Léto se blíží

Šaty do práce

\ t

Většina profesí vyžaduje, aby dívky měly elegantní a reprezentativní vzhled, často jako součást oblečení. Obvykle předpokládá kancelářský styl oblečení. Většina věří, že existuje malá svoboda projevu. V létě je obzvláště obtížné vybrat si obrázek, ve kterém není horký, a pohyby nebudou omezeny.

V souladu s adresním kódem

Klasiky kancelářských šatů byly a budou „případy“. Umožňují vám přizpůsobit tvar, vypadají sexy, ale ne vzdorně. Hlavní věc v nich - délka, ideální - těsně pod koleny, dovolil trochu nad ním (ne více než 3 prsty). V opačném případě dostane oblečení vulgární náladu. Pro jarní období jsou trendové materiály:

 • kůže;
 • denim;
 • vinyl.

Šaty - Pouzdro

Džínové šaty výše uvedeného střihu jsou samozřejmě riskantní volbou pro přísný oblékání, ale pokud jsou v tmavých barvách a bez nadměrné dekorace, zcela zapadnou do požadavků.

Šaty "případ" pro obézní ženy jsou naprosto adekvátní volbou, protože sbírá formy do jediné a jasné siluety, která často chybí ženám a velikosti. Ale vV tomto případě je nutné zvolit správný materiál, je-li tenký, pak bude vystaven pouze nádherná postava v negativním světle. Hustá hmota s jasnou linií je skvělým řešením.

Šaty jsou vhodné pro ženy s libovolným obrázkem

Pro ty, kteří jsou nepříjemní ve vybavených „případech“, byste měli věnovat pozornost košili. Stává se to jako velmi frivolní výkon, stejně jako v přísné stylové verzi, vhodné pro nošení v pracovních dnech. Jakýkoliv hustý materiál se vejde, délka je nutně kolenní nebo nižší, protože kombinace tlačítek a malého zářezu na lamelách činí obraz lehkým. Můžete kombinovat šaty s košile s kabátem, kabátem, pásem, čerpadly a teniskami (pokud to oblékání dovoluje).

Šaty - košile

\ t

V případě, že potřebujete oblečení a na dovolenou a každý den, měli byste věnovat pozornost skládané sukni. Šaty s takovým střihem vytvářejí pěkný retro obraz, který se může zdát známým ženám po 50 letech, a opravdu hodně se vrátilo k módě od konce 80. a počátkem 90. let. To je patrné zejména v případě, že horní část s minimálním výstřihem V nebo malým otočným límcem.

Skládané sukně

Bez ohledu na tkaninu, plisování dává ženskost a koketnost na přídi, v takových šatech můžete jít do práce ráno a večer jít na rande. Jediný „ale“, populární v nadcházející sezóně, bude Lurex dávat šaty příliš neformální poznámky, a proto ne vždy vypadají adekvátně v kancelářském prostředí.

Většina módních šatů pro každý den v roce 2019 se vyznačuje jedním společným znakem - to je střední délka (dlaň pod kolenem). Dokonale podtrhuje nejelegantnější část nohy - kotník, který pokrývá nejrozsáhlejší a někdy i nejproblematičtější - koleje a boky.

Midi

Na jaře, kdy jsou ramena a ramena zavřená, víceúrovňový lem nebo sestávající z několika různých částí látky pomůže učinit obraz modernějším. Obecně je asymetrie jedním z hlavních trendů nové sezóny.

Šaty na procházku

Léto je časem chůze ve večerních hodinách a obyvatelé měst obvykle volí stinné cesty s fontánami a lavičkami. V takové romantické atmosféře budou nejkrásnější šaty.

Šaty na procházky

Výše ​​uvedené „košile“ se hodí pro zmrzlinu nebo hraní s dítětem na hřišti. Pod tímto oblečením můžete nosit stylová čerpadla a pohodlné tenisky. V závislosti na tom, jaké doplňky a boty jsou vybrány pro šaty, se mění i obraz, který je založen na univerzálním „košili“. Procházky samozřejmě nezavazují hustou hmotu, takže lze použít jakoukoliv tkaninu, která je pohodlná pro tělo, s výjimkou průsvitných, protože řez neposkytuje podšívku.

Výbuchem budoucí letní sezóny byly rozpadající se šaty, jinak nazývané mořská panna nebo „sítě“. Tato mimořádná novinka ukázala Altuzarra, Michael Kors a Chloé. Vypadají jako tkané nebo pletené šaty(ačkoli tam jsou modely s dlouhými rukávy) pod koleny oni jsou noseni přes tuniku nebo plavky. Jak moc se tato improvizace od návrhářů zakorení, je těžké posoudit. Opravdu v poptávce, to bude pravděpodobně na plážích, ale ve městě, ne každá žena módy se rozhodne nosit "mřížku". Náhrada může sloužit jako pletené šaty z bavlněné nitě.

Módní mřížka

Lněný styl v každodenním oděvu ztrácí své trendové pozice, ale župany podobné orientálním kimonům jsou stále relevantní. Jsou ženské, extravagantní a mohou přitahovat postavu záhyby látky.

A jaké letní styly se vám líbí

 • \ t

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Styly šatů, které zakrývají nedostatky na obrázcích, soudě podle četných fotografií, zahrnují především modely vůně. Aby však mohli dokonale sedět na zakřivených formách, musíte najít následující kombinaci:

 • jasná struktura;
 • Slim Fit Silhouette:
 • sukně ve tvaru písmene A;
 • V-krk;
 • velká tlačítka v pase.

Sport Chic

Ti, kteří hledají hodnou náhradu za džínové kraťasy, ocení džínové sundresses. Relevantní jsou jak namontované doplňky, tak i ty volné, které naznačují tričko pod šaty. Ty nejsou pro obézní ženy špatné, přizpůsobují sesilueta a mladí. Délka by však měla být hluboká a poněkud nižší, řezy jsou povoleny. Tento řez přidává svislé čáry a vizuálně táhne postavu, zatímco džínsovina si udržuje svůj tvar díky své husté struktuře.

Zastánci aktivního životního stylu od příští sezony mohou bez jakýchkoliv pochybností hledat sportovní obchody v obchodech. A to je pravděpodobně jediná možnost, kde krátká délka nebude sklouznout za trendem, Maxi šaty se sexuálními sukněmi jsou opět v trendu, je obzvláště zajímavé podívat se na tento model s rukávem nebo ramenním popruhem na jednom rameni.

Šaty ve sportovním stylu

\ t

Módní tisky a barvy

\ t

Dekor a kolorista - to je to, co nápadně odlišuje oblečení nové sezóny od minulých let. V módě, hodně to bylo zvažováno beznadějně zastaralý, například, vrátil zvíře tiskne, a proto “leopard” je znovu relevantní. Ale zajímavější jsou kombinace několika vzorů hadů. Kromě zvířecího vývoje v trendu:

 • velký hrášek;
 • vícebarevný proužek;
 • květinová;
 • buňka.

Módní tisky 2019

Kombinace několika výtisků v šatech, například bloková kombinace květinových motivů různé barvy a velikosti, je považována za zvláštní chic.

Soudě podle fotografie z přehlídek mezi módními trendy, které jsou v neformálním oblečení v roce 2019, je obzvláště důležité zdůraznit řadu dekorativních triků. Jeden z nich se stal velkým, dokonce i hyperbolickými raketami. Pokud loni přidali obrázekRomance, nyní vypadají jako prvek módy z high-tech budoucnosti. Na ramenou, lemu nebo rukávech mohou být přítomny záhyby. Pokud by byly použity, pak by měly být šaty pro každodenní nošení stručné a přednostně jednobarevné koloristické řešení. Tím se model uchrání před přetížením detaily.

Šaty s plavkami

Alternativou k volánku může být okraj, zejména ten dlouhý. S ním můžete vizuálně zvětšit hrudník nebo boky. Umístěna na tyto zóny, vizuálně přidává objem a zdůrazňuje hrboly.

V kombinaci s rozpadajícími se šaty zachytil zbytek moře také molo. Je zde dekorace s mušlemi, obrázky a postavami kotev, ryb, uzlů a lodních lan. Ty se také hrají jako opasky.

Háčkování

Milovníci Boho budou mít rádi tendenci používat patchwork pro oblečení. Příležitostné šaty z náplastí vypadají jednoduše a snadno. Jsou vhodné i na procházku z města. Zvláště pokud si na nohy položíte neuvěřitelně relevantní kola. A ano, jeden z trendů v roce 2019 je kombinací oblečení a sportovního dna.

Mnozí lidé si mohou vybrat z následujících módů a navrhli barvy, které jsou oblíbené pro jaro-léto:

 • béžová;
 • bílá;
 • neonové odstíny;
 • písek;
 • oranžová;
 • korály;
 • zlato;
 • růžová.

Důležité jsou správné barevné kombinace: jeden neonprvek by měl být kompenzován za hlubší nebo základní barvy v jiných částech oděvu.

Nejvíce trendů však barvilo tai-dai a degradovalo. Měkké přechody odstínů od jednoho k druhému jsou schopné učinit i nejjednodušší střih jedinečné letní šaty.

Jednou z hlavních metod dekorace byly flitry, ale pro každodenní šaty jsou vhodné pouze jako akcent. Například na límec, manžety nebo brože. V opačném případě bude obraz příliš večerní a nebude vhodný pro případy.

Rok 2019 přinesl mnoho módních šatů do módy pro ženy, fotografie z výstav dokazují, že jsou docela pohodlné pro práci, procházky a dokonce i outdoorové aktivity. Mnoho mužů zvažuje přesně popsaný typ oděvu, který je nejvíce ženský. Je těžké s nimi nesouhlasit, protože žena v šatech se cítí přitažlivější a sebevědomější, což jí dává kouzlo.