Příznivé dny pro účesy v únoru 2019

O vlivu Měsíce na všechno, co žije na Zemi, je známo již dlouho, protože naši předkové stavěli svůj život podle lunárního kalendáře.Pozorování změn v péči o krásu těla a vlasů krásných obyvatel planety, v závislosti na měsíčních cyklech, nebylo ponecháno stranou.Lunární kalendář účesů pro únor 2019 vám sdělí nejpříznivější dny nejen pro zachování krásy vašich vlasů, ale také pro zdravější, zlepšení nálady, dosažení úspěchu v práci a rodině, příjem materiálních příjmů nebo zvýšení služeb.

Význam měsíce pro krásu vlasů byl použit ve starověku

Kouzlo vlasů: příznaky, metody ovlivňování a ochrany

Pokud řádně používáte měsíční cyklus, můžete svůj život změnit nak němuAle je tu také opačná strana tohoto procesu - používání vlasů může poškodit osobu, zajistit protivníka nebo poddat neposlušnost.Proto vlasy, jejich krása, stříhání vlasů a stav uchování vždy hrály velkou roli v magických obřadech po celá staletí:

 • Hex vytvořený na svazku vlasů může způsobit nejen nemoc, ale také smrt objektu;
 • Ženy s bujnou srstíoni byli vysoce ceněný protože to svědčilo o jejich zdraví a dlouhověkosti, ale oni byli také důvod, proč oni byli spáleni jako čarodějnice v Evropě od středověku;

Dlouho, protože dívky s nádhernými rudými vlasy jsou považovány za následovníky zvláštních znalostí

 • Aby se podmanil zajatý otrok, potrestajte vzpurnou dceru nebo manželku,31) oni byli ostříhaní plešatí, tak připravit je o komunikaci se Zemí, jejich vlasti a pomocníkem Měsícem;

 • Aby se ženy ochránily před zlým okem a závistivými, zakryly své hlavy kapesníky a řezané vlasy byly vždy spáleny, aby nemohly poškodit své vlastníky.

S pomocí kapesníku chrání vlasy před zavěšenýma očima

Většina obyvatel města již nedodržuje varování a nevěří, že mohou na pomoc s vlastními vlasy.Vzhledem k tomu, že v sobě nesou část sebe sama, náš genetický kód a energii, je rozumné dodržovat malá opatření, pokud se chcete vyhnout zbytečným problémům v životě:

 • Při stříhání dětských vlasů je nenechávejte u kadeřníka a neuchovávejteprameny kojeneckých chlupů na odlehlém místě, protože to zachrání vaše dítě před nevlídnými lidmi;

Zastřihování dětí

 • Pokud jste při čištění domu nebo před prahem domu našli vázaný svazek vlasů, nespěchejte ho chytitrukou je zamést do tekoucí vody nebo je spálit mimo domov;

 • Nezapomeňte si pečlivě prohřát své kadeře před spaním, to není jenzklidňuje nervy a umožňuje relaxovat, ale také odstranit všechny negativní, nashromážděné a přijaté během jednoho dne;

Česání vlasů před spaním je příjemným postupem, který vám pomůže relaxovat

 • Nejlepší je použít hřeben vyrobený z přírodních materiálů a dokonce i během péče.U vlasů dávejte přednost přírodním rostlinným olejům, odvarům a výtažkům;

Esenciální oleje mají léčivé účinky

 • Nenechávejte si vlasy na hřebenu, ale když ho vyhazujete, ujistěte se, že si z nich psychicky vezmete energii.

Na základě lidových znaků nemůžete zanechat vlasy na hřebenu

Z jednoduchých tipů na účesy každý ví, že k urychlenírůst vlasů by měl být prováděn na rostoucím měsíci.A často ne jít snížit ostříhat - na snížení.

Střih vlasů na klesajícím měsíci roste pomaleji

Vliv fáze měsíce na stříhání vlasů

Fáze měsíceovlivňují nejen rychlost růstu vlasů.Nesprávně zvolené období může způsobit ztrátu vlasů, lupy, zhoršení krevního zásobení a zdraví pokožky hlavy.To platí pro všechny postupy, které se provádějí v salonech a kadeřnických salonech - maskách, barvivech, laminování, chemických kadeřích, srážkách.Znáte-li jednoduchá pravidla, budete dlouhodobě chránit zdraví a krásu vašich vlasů:

 • První čtvrtletí.Můžete si doplnit a ostříhat si vlasy, nebude to škoda, ale i změny k lepšímu.
 • New Moon.Těžký čas pro lidské tělo, protonezbavujte ho energie, neřežte si vlasy.

Rostoucí měsíc

 • Pěstování Měsíce. Pokud chcete rychle odříznout negativní, pak řez pouze v této fázi, protože nyní nejrychlejší růst vlasů, a změny v životě nebude vás čeká.
 • Úplněk. Nejlepší čas na účesy, wellness procedury a další manipulace s vlasy.

Úplněk

 • Třetí čtvrtletí. Neutrální doba pro stříhání a barvení vlasů.
 • Waning Moon. Dobré pro zachování tvaru vlasů, posílení kořenů a rekreačních aktivit.

Ubývající měsíc

Kdy stříhat vlasy v posledním zimním měsíci

Abyste měli co největší prospěch z návštěvy kadeřníka a postupů na posílení vlasů, měli byste se s tímto problémem seznámit o něco hlouběji. Je třeba vzít v úvahu nejen lunární cykly, ale i horoskop, stejně jako polohu souhvězdí.

K tomu Vám nabízíme hotový stůl, který vám umožní snadno si vybrat nejvhodnější den pro stříhání nebo barvení vlasů, stejně jako vyhnout se všem nepříznivým dnům, které vzniknou v důsledku interakce měsíce se souhvězdím zvěrokruhu.

Používáte rady lunárního kalendáře

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
Nestabilní energie vesmíru provokuje konfliktní den. Odvolávejte se pouze na známého klasického stylistu, není třeba zhoršovat situaci inovacemi. Po stříhání budou vlasy velmi rychle růst.
Den února Lunární dny Měsíc ve znamení zvěrokruhu Rada
1 27 Kozoroh Dobrým dnem pro účes můžete experimentovat s novým účesem, protože jste plný energie a aktualizace vám bude prospěšná. Můžete barvit, dělat perm bez poškození vlasů. Při malování stojí za to vyhnout se náročnému stylu nebo agresivním barvám, může to způsobit nesouhlas kolegů.
2 28 Kozoroh Den slibuje harmonii a rovnováhu moci, takže jak účes, tak i perm nepřinesou nežádoucí důsledky. Můžete barvit vlasy, ale vyhnout se experimentování s tmavší barvy, budou vás starší. Trpící bolesti hlavy ostříhat na tento den pomůže zbavit se jich.
3 29 Kozoroh Energie dne je stabilní, můžete změnit obraz, který ovlivní obsah vašeho života a zlepší vaši finanční situaci. Ale z barvení by mělo být upuštěno, protože vlasy nesvítí a vzniknou problémy v životě.
4 30 Vodnář Doporučují se rizikové srážky a odvážné barvy v barvení. Teď není čas na konzervativní modely, stejně vás budou obtěžovat.
5 1-2 Vodnář Můžete získat účes, ale nemůžete čekat na změnu k lepšímu v životě, tady je zbarvení přírodními barvivy, jako je henna,pomoc s finančními prostředky.
6 3 Ryby Barvení a chemické mávání v tento den povede ke ztrátě vlasů, podráždění pokožky hlavy a lupům. Zde je účes, wellness procedury a snadný styling přiláká peníze a hodně štěstí.
7 4 Ryby Žádné kudrlinky a účesy v tento den, zničíš si vlasy, nebudeš mít problémy. Můžete posílit tenké vlasy nebo je barvit přírodními barvivy.
8 5 Ryby Haircut vám umožní aktualizovat energetické a kreativní nápady, a to i ty nejkreativnější. Barva nestojí za to, a je lepší počkat trochu s chemií.
9 6 Beran Je možné získat účes, ale barvení se nedoporučuje, tento den se bolestně vaří s emocemi, můžete provokovat spory a neshody v rodině.
10 7 Beran Můžete získat účes a barvení bude mít prospěch. Emocionalita je snížena, ale nový styl, zejména kudrlinky, zdůrazní vaši sexualitu a přitáhne pozornost mužů.
11 8 Býk Střih nestojí za to, stejně jako barvení vlasů. Lepší je umýt a udělat masky a zábaly.
12 9 Býk
13 10 Býk Není to příznivý den pro účesy, barvenípouze přírodní barviva. Zde je masáž hlavy a časté česání přitáhne energii vesmíru k vám.
14 11 Dvojčata Den je úspěšný pro všechny postupy a služby, seznam je neomezený a vlasy vypadají skvěle a problémy ve všech oblastech budou vyřešeny.
15 12 Dvojčata Střih a zbarvení tohoto dne zlepší zdraví a pomůže se zbavit se negativní energie.
16 13 Rakovina Střih v tomto dni pomůže zbavit se péče o příbuzné, přilákat nové vztahy, získat dividendy. Zvláště dobře zbarvené, získáte jedinečnou barvu.
17 14 Rakovina Krása je kategoricky kontraindikována, ale můžete získat účes, zejména pokud chcete dosáhnout úspěchu v práci.
18 15 Leo Střih vám ušetří z neúspěchů, ale je lepší zdržet se curlingu, dnes to bude trvat bolestně dobře.
19 16 Leo Čas na rovné a rovné vlasy, kudrlinky nepřinesou úspěch, tady je přípustný obyčejný účes.
20 17 Virgo Střih může vyvolat nebo zhoršit nemoci oběhového a endokrinního systému. Zde barvené vlasy si po dlouhou dobu zachovají svou barvu a lesk.
21 18 Virgo Pokud nejste připraveni na kardinální změny v životě, je lepší, abyste si dnes nebrali vlasy. Zbarvení nebo tónování ve zlatých odstínech přitáhne energii slunce.
22 19 Váhy Klesající Měsíc ušetří váš účes na dlouhou dobu, když vybarvení vybírá barvu, která v životě doprovázela vaše největší úspěchy, všechno se stane znovu.
23 20 Váhy Nenechte si ostříhat, zvláště krátký, výsledek se vám nebude líbit. Je možné být krásný, ale v klidných tónech.
24 21 Štír Střih zlepší stav vlasů, zvýší vitalitu, zlepší vztahy s opačným pohlavím. Barvení se však nedoporučuje.
25 22 Scorpio Střih je příznivý, ale chemický účinek na vlasy by měl být kategoricky odmítnut, ani chemie, ani zbarvení, ani nestojí za použití umělých prostředků.
26 23 Střelec Je nutné provádět pouze ty nejnutnější, rutinní a známé postupy, protože stříhání vlasů bude rychle růst a nová barva se jí nebude líbit.
27 24 Střelec Úspěšně projde jen jednoduchý styling, barva bude zklamána, ostříhat se nebude.
28 25 Kozoroh Nádherný den pro inovace ve vašem snímku. Účes bude úspěšný, chemie se dokonale promění a všechny experimenty s barvou vás potěší.

Na které dny je lepší se starat o vaše vlasy, pokud lunární kalendář není na dosah ruky

Je dobré, když máte takový stůl, který vám umožní učinit správnou volbu pro procedury a účesy v salonu. Pokud to není po ruce, a lunární kalendář není k dispozici, pak si zapamatujte fázeMěsíc, pomůže, jednoduchá pomoc bude také snadno zapamatovatelná informace o dnech v týdnu:

 • Pondělí. Pokud se chcete zbavit negativu, pak je to nejlepší den pro účesy ;
 • Úterý. Pokud potřebujete pomoc, ochranu a pomoc, vyberte si tento den;
 • Středa. Návštěva kadeřníka v tento den odstraní zmatek v myšlenkách, přinese stabilitu v podnikání a dokonce i příjemné zprávy;

Pokud jste přemoženi těžkými myšlenkami, postarejte se o své vlasy ve středu

 • Čtvrtek. Den zvyšování sebeúcty, rozkvět naděje a sebedůvěry
 • Pátek. Den, který není vhodný pro návštěvu kadeřnických salonů, vlasy rostou špatně, tělo je obnoveno a potřebuje odpočinek;

Pátek není nejlepší den pro stříhání vlasů

 • Sobota. Pomůže to při sebevědomí a řešení problémů, zejména pokud jsou do vašeho života přivedeni jinými;
 • Neděle. Jít do kadeřnictví je přísně zakázáno! Pokud nechcete ztratit podporu anděla strážce a pomoci z vesmíru, nemusíte v tento den nic odříznout. To platí i pro manikúru s pedikúrou ve stejném rozsahu.

Naši předkové si v neděli nikdy nestřihli vlasy

Když je řez nehtů lepší

S využitím znalostí o vlivu lunárů a vlivu souhvězdí zvěrokruhu je poměrně snadné spočítat dny, které jsou nejvhodnější pro manikúru a pedikúru, k posílení nehtů a pozitivních změn ve vašem životě:

 • 1,02,19 - krásné nehty apříznivé účinky na ledviny.
 • 2.02.19 - Dej nehtům kulatý tvar a potkává novou lásku
 • 3.02.19 - manikúra zbaví stresu a problémů.
 • 4.02.19 - řezání nehtů pro peníze a propagaci.
 • 5.02.19 - doba pokusů.
 • 02.02.19 - růst nehtů se zpomalí.
 • 02.02.19 - výsledky vás potěší.
 • 02.02.19 - odmítnout pedikúru, jinak se kuřata nemohou vyhnout.
 • 19/09 - prognóza je záporná.
 • 02/10/19 - pouze zvlhčují a zjemňují pokožku.

Manikúra

 • 11.02.19 - přísně zakázáno.
 • 02/12/19 - v každém případě.
 • 02.13.19 - nechte si nehty odpočinout.
 • 02/14/19 - štěstí vám zanechá nehty.
 • 02/15/19 - po zákroku rostou nehty.
 • 02.16.19 - pouze naléhavá potřeba.
 • 02/17/19 - lepší ruční koupele.
 • 02/18/19 - nejlepší den pro léčbu nehtů.
 • 02/19/19 - posilují nervy.
 • 02.20.19 - pokud se chcete vyhnout problémům a vzhledu nepřátel - odpad.

 • 02/21/19 - dobrý den.
 • 02.22.19 - opět nestojí za to.
 • 02.23.19 - zhoršuje obecný stav.
 • 02.24.19 - posílit nehty po manikúru.
 • 02/25/19 - doporučeno odpoledne.
 • 02.26.19 - slibuje potíže a nemoc
 • 02.27.19 - Odpočiňte si nehty.
 • 02.28.19 - jsou uvedeny všechny postupy s hřebíky.
Bez ohledu na to, jak bohatý prosinec a leden byly na prázdniny, máme před námi ještě příjemné dny, kdy chceme vypadat okouzlující - to je Valentýn a 23. únor.

Magická síla měsíce

Aby se cítil nejen nejkrásnější, ale také úspěšný , vytvořil si účes podle lunárního kalendáře pro únor 2019 v určených příznivých dnech. Nezanedbávejte jednoduchá opatření a výsledky vás nikdy nezklamou a nezanechají nikoho, kdo vás obklopuje v práci i doma.