Tajemství elastických hýždí. Cvičení pro hýždě

Chcete-li se stát majitelem krásných, elastických a svůdných hýždí, musíte jíst správně, pravidelně se starat o svou pleť (očistit, vyživovat a hydratovat), provádět anticelulitidní procedury a samozřejmě hrát sport.Pro elastické hýždě se vyvinulo mnoho speciálních komplexů tělesných cvičení, jejichž realizace pomůže udržet hýždě v dobrém fyzickém stavu.

Cvičení pro elastické hýždě

Jak ukazuje zkušenost, taková cvičení jako stávky, stoupání po schodech a zvedání stehna mají největší účinek v boji o elegantní zadek.

Výpadky. K provedení tohoto cvičení budete potřebovat činky.Pokud jste začátečník, můžete použít malé činky (1 kilogram).Začněme.Vezměte si činky do obou rukou a postavte se rovně.Dále ohněte levou nohu v koleni, ujistěte se, že noha je jasně v kontaktu s podlahou, a koleno se nachází přímo nad nohou.Nezapomeňte, že při provádění výpadů musí být vaše záda udržována rovná.Zatlačte pravou nohou a vraťte se do výchozí polohy.Cvičení se provádí 10 - 15 krát na každé noze.

Výstup na krok .Výchozí poloha - postavte se přesně před schodištěm (výška 35 - 40 cm) a držte činky v rukou.Potom položte levou nohu na krok a přeneste ji na váhu.Opíráme se o levou nohu, maximálně zatěžujeme svaly a stoupáme ke kroku.Zároveň se snažíme nepoužívat pravou nohu.Cvičení se opakuje 8 - 10. Po výměně nohy.

Zvedání stehna .K provedení cvičení musíte klečet a opřít se o dlaň.Břišní svaly potřebují trochu napětí.Dále zvedněte ohnutou nohu v pravém úhlu (90 stupňů).Všimněte si, že při cvičení, při zvedání nohy, stehna by měla být v jedné rovině s tělem.Cvičení se opakuje 10krát pro každou nohu.

Všechna tato cvičení mohou být prováděna s velkou účinností doma.Hlavní pravidlo - pravidelnost tříd, správné cvičení a trpělivost.V několika lekcích nedosáhnete viditelných výsledků.Ale po měsíci tvrdého tréninku budou vaše hýždě a boky pružnější a fit.

CVIČENÍ PRO ELASTICKÉ BERRIE

CVIČENÍ PRO ELASTICKÁ BARVY A KRÁSNÉ HIPS

CVIČENÍ PRO BARREL