Příznivé dny pro účesy v květnu 2019

Tajemný satelit Země byl vždy alarmující a obdivovaný lidmi. Postupně si všimli, jak se příroda mění pod vlivem tohoto nebeského těla: ebbs a toky, chování zvířat, růst rostlin. To pomohlo vyvodit paralelu se změnami ve vlastním těle a zejména ve stavu vlasů. Doporučujeme se seznámit s lunárním kalendářem účesů na květen 2019, zjistit nejpříznivější dny a špatná data pro vstup do salónu. Ne všechny etnické skupiny měly své vlastní představy o horoskopu, ale každý z nich vzdal hold mýtům nočnímu světlu.

Měsíc ovlivňuje veškerý život na Zemi, včetně ženské krásy

Síla vlasů

Ve starověku bylo mnoho lidí vlasy posvátnou součástí ženské povahy. Byly skryté, zakryté, rozptýlené honosnými dekoracemi, zapletenými do copánků různých významů. Tam byl názor, nebo dokonce dokonce víra, že kudrlinky drží v síle, nejprve to týkalo se dívek. Některé kmeny také považovaly muže za válečníky.

Považujete radu lunárního kalendáře za účinnou

?
 • .

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Co souvisí s

Tato myšlenka byla často odůvodněna solární mytologií (víry o původu a vlivu Slunce). Mezi paprsky a vlasy byla přímá rovnoběžka, která ukazovala spojení mezi copánky a vědomím lidského ducha. To vysvětluje mentální vliv žen na komunitu: emocionální stav a morální vývoj rodiny, a tedy i lidí, závisí na jejich světonázoru.

Podle doporučení lunárního kalendáře můžete určit dobrý den pro stříhání vlasů

.
Například, například mezi Slovany, když se žena vdala, byla pokryta kapesníkem, od té chvíle byla spojena pouze s jedním mužem, a jen on mohl užívat nebo trpět svým duševním dopadem. A teď, mnoho žen si všimne, že tím, že sbírají své vlasy samy o sobě více pozorné a klidné.

Jak se naši předci starali o vlasy

Slované věřili, že ženské copánky a vousy mužů jsou jasným projevem zdraví a plodnosti. Vdaná dívka začala splétat 2 copánky místo dívčího. To symbolizovalo „krmení“ energií svého manžela a připravenost porodit dítě. Dokonce existovala víra, že vdaná žena, která znovu zapletla jeden cop, svému manželovi přináší problémy. Mnohé národy úplně stříhají vlasy, když se změní jejich životní styl. TakOrtodoxní Židé, když se provdají do dnešních dnů, tak učinili chlapcům po zasvěcení v indických kmenech.

V dávných dobách si vdané ženy pletly dva copánky

.

Mít silné a silné vlasy umyté kopřivy a lipovým odvarem. Chcete-li krmit kořeny, pomazané rostlinným olejem nebo slepičí žloutek. A co je nejdůležitější, pevně věřili, že lidský život je neoddělitelný od rytmů přírody. Proto, když byly konce vyříznuty (například během nemoci) nebo poprvé, kdy bylo dítě vyříznuto (pro silnější vlasy), byla sledována poloha měsíce na obloze.

Jak Měsíc ovlivňuje vlasy a nehty

Ženy si již dlouho všimly, že často jejich emocionální stav závisí nejen na osobním cyklu, ale také na měsíčním (a často se shodují). Není divu, že dívky, které začaly první menstruaci, řekly, že šli na měsíc. A zcela neobvyklé je, že oba výše uvedené cykly trvají 28 dní. Během této doby se celá myšlenka odehrává v nebi od narození až po smrt.

Mnoho starověkých náboženství spojovalo lunární tajemství se ženskou magií, protože považovali noční svítidlo za patronku mateřského principu. Rituály věštění byly obvykle prováděny za úplňku a věřily, že noční věštkyně odhalí tajemství budoucnosti, když je nejsilnější.

Vlasy jsou jako hmotný projev ženské energie přímo spojeny s jejím zdrojem - Měsícem. A nyní vědci pozorují, jak ovlivňuje molekulární tekutinu v živých organismech.

Čínská medicína již dlouho zjistila, že během růstu a úplňku je aktivita mazových žláz vyšší. Proto po stříhání během těchto období, vlasy okamžitě obdrží více živin, což povede k rychlému růstu a zdravějšímu vzhledu. Vědci ve Spojených státech studovali a potvrdili statistickými údaji vliv měsíce na duševní stav lidí. Jejich data potvrdila, že projevy kleptománie, deprese, psychózy, útoků agrese a pyromanie jsou během měsíce úplného zhoršování.

Krásné dobře upravené vlasy jsou ukazatelem zdravotního a emocionálního stavu osoby

.

Když je lepší řezat nehty

Zřídkakdy si lidé myslí , které dny je lepší snížit nehty, číst toto s elementárním hygienickým postupem. Ale také ukazují lidské zdraví, nebo signální nemoci. Takže mají opačný účinek. Bylo by však příliš bolestivé a nebezpečné čekat na příznivý měsíční den, jak se zbavit pěstovaných nehtů, zejména pro ty, kteří pracují na fyzicky náročných pracovních místech, které vyžadují aktivní ruční manipulaci.

Lunární kalendář vám řekne, kdy si máte řezat nehty

V závislosti na dni v týdnu můžete svůj energetický stav opravit pravidelnou manikúrou:

 1. Pondělí. Den, kdy můžete přestat komunikovat s minulými stížnostmi a problémy. To může pomoci snížit nehty.
 2. Úterý. Období, revitalizace mužské militantní energie. Před „pochodem na nepřítele“ (prezentace konceptu, závěrdohoda) je snížit nehty, navíc slibuje také peněžní zisk.
 3. Středa. Péče o prsty může zlepšit imunitu, je vhodné také navštívit ruční masáž.
 4. Čtvrtek. Každý den, pod záštitou Jupitera, by se všichni, kdo nemají užitečné spojení nebo jen přátelé, měli zbavit nehtů.
 5. Pátek. Dámský den v týdnu pod záštitou Venuše. Jakákoli manipulace s podobou krásné poloviny lidstva je užitečná, ale pro muže je lepší upustit od toho.
 6. Sobota. Pamětní den duchovní a morální dluh. Kadeřnické nehty mohou v blízké budoucnosti pomoci vyřešit situace, které k nim vedly a rozloučit se.
 7. Vzkříšení. Časová vděčnost a hromadění energie, zbavení nehtů je nežádoucí.

A kdy - vlasy?

Chcete-li se dozvědět více o vlivu družice Země v květnu 2019, podívejte se na tabulku s daty a seznam doporučení pro péči o kadeře podle lunárního kalendáře.

Den května Lunární den Měsíc ve znamení zvěrokruhu Rada
1 25 Ryby Nepříznivý den, řezání může vést k lupům a barvení může narušit strukturu vlasů.
2 26 Beran Nemá cenu měnit účes, ale barva je možná.
3 27 Beran Haircut bude mít negativní vliv na vlasy, ošetření vlasů bude užitečné.
4 28 Taurus Jakékoli změny ve účesu se projeví pozitivně.
5 29, 1, 2 Taurus Můžete si ostříhat.
6 3 Dvojčata Neutrální den.
7 4 Dvojčata Změny tvaru vlasů nemají negativní důsledky.
8 5 Rakovina Velmi špatný den pro účesy, ale můžete si udělat masku.
9 6 Rakovina Není nutné se dotýkat vlasů vůbec, při výběru stylu je lepší zůstat jednoduchý a klasický.
10 7 Rakovina Manipulace s účesem je nežádoucí.
11 8 Leo Velký den na ostříhání vlasů, přinese štěstí.
12 9 Leo Dobrá doba pro změnu obrazu nebo perm.
13 10 Virgo Příznivé období pro všechny postupy s vlasy a vlastním obrazem.
14 11 Virgo Krásný den pro stříhání vlasů a barvení.
15 12 Váhy Vlasy rychle rostou, doporučuje se provádět wellness procedury.
16 13 Váhy Je možné získat ostříhat, ale není žádoucí malovat.
17 14 Štír Stojí za to odmítnout zkrácení délky nebo změnu tvaru účesu, stejně jako radikální barvení.
18 15 Scorpio Nedoporučujeme manipulovat s vlasy.
19 16 Střelec Extrémně negativní den pro stříhání vlasů a barvení.
20 17 Střelec Je lepší nechodit do kadeřnictví.
21 17, 18 Kozoroh Haircut bude léčit vlasy a barvení bude úspěšné.
22 18 Kozoroh Velký den pro všechny postupy související s vystupováním.
23 19 Kozoroh Dobrá doba pro účesy, dobrý styl bude minimalizmus.
24 20 Vodnář Stojí za to zastavit výběr na extravagantní účes.
25 21 Vodnář Experimenty jsou vítány, například můžete kudrlinky barvit do neobvyklých barev.
26 22 Ryby Jakýkoli dopad na vlasy bude mít negativní důsledky.
27 23 Ryby Nepodařilo se navštívit salon.
28 24 Ryby Střih špatně ovlivňuje zdraví a štěstí člověka, ti, kteří mají suchou pokožku hlavy, by měli vytvořit výživnou masku.
29 25 Beran Barvení a masáže budou vhodné, ale stojí za to se zdržet jiných změn.
30 26 Beran Výsledkem ostříhání bude rozdělení.
31 27 Taurus Aktualizace obrazu přinese spoustu pozitivních emocí a vyléčí vlasy.

Fáze Měsíce - není-li kalendář po ruce

Není-li přístup k lunárnímu kalendáři přístupný, je naléhavé zvolit si, kdy se mají vlasy stříhat,V případě telefonního záznamu k masteru se můžete zaměřit na celkový efekt satelitní fáze:

 • Nový měsíc. Vlasy mají minimální úroveň energie a vyžadují péči a podporu. Je žádoucí provádět procedury zlepšující zdraví a srážky pouze v případě, kdy je vyžadováno kritickým stavem kadeří.
 • Pěstování. Ti, kteří tuto délku odstranili, si všimli, že se velmi rychle vrací. Ti, kteří chtějí pěstovat vlasy, by měli řezat konce rostoucím srpem.
 • Úplněk. Špičková aktivita satelitu negativně ovlivňuje schopnost rozumět a vybírat vhodný účes nebo zbarvení, takže byste měli buď počkat, nebo jen „osvěžit“ účes.
 • Descending. Ideální doba pro krátké účesy. Budou udržovat svůj tvar po dlouhou dobu, protože růst vlasů bude zpožděn.

Tajemství ženské krásy

Lunární srážky za příznivé dny přinesou v květnu 2019 nejen změny vzhledu, ale také zlepšení v emocionálním prostředí fyzického blahobytu, nových úspěšných známých a někdy promítání ze zastaralých vztahů. Manipulace s vlasy za den, když je měsíc "není v náladě", může zkazit obraz a trvale snížit úspěch člověka.