Lněná semena pro hubnutí. Recepty

Moderní prostředky pro hubnutí jsou nejčastěji prezentovány ve formě různých doplňků stravy, různých kapslí, tablet a pilulek - v jednom slově, pevné chemie. Existuje však mnoho přirozených, časem prověřených prostředků, jak zhubnout, tak aby mluvili babiččiny recepty nebo lidové prostředky. Zejména můžete použít takové prostředky pro hubnutí, jako lněná semena.

Lněná semenaje dobře zasloužený „zeleninový léčitel“, který má díky těmto užitečným vlastnostem staletá uznání:

- Schopnost sbírat a odstraňovat z těla jedy, toxiny a strusky.

- Zlepšuje a normalizuje gastrointestinální trakt. Odvar z lněných semen se aktivně používá při léčbě žaludečních a střevních vředů, gastritidy atd., Normalizuje trávicí proces.

- Přispívá ke zlepšení metabolismu.

- Normalizuje hladiny cholesterolu.

- Posílení imunity.

- Obohacuje tělo různými živinami, vitamíny a stopovými prvky.

Pozitivní účinek v boji proti nadváze lněným semenům je způsoben přítomností mastných kyselin, které aktivně ovlivňují tukové buňky těla, což zase vede ke spalování nadbytečných zásob tuků.

Kromě toho je třeba poznamenat, že lněná semena (zejména odvar) mají poměrně příjemnou chuť.

Existuje několik způsobů, jak jíst lněné semínko pro hubnutí

1. Celá lněná semena.Pravděpodobně nejjednodušší aUniverzální metodou je přidání celých semen do obilovin (např. Ovesné vločky v dopoledních hodinách), salátů, omelet atd. Kromě toho mohou být lněná semena posypána jakýmkoliv pečivem, krásným, chutným a zdravým. Vezměte prosím na vědomí, že lněná semena si zachovávají své příznivé vlastnosti i při krátkodobém ohřevu na 218 ° C.

2.Rozdrcená lněná semena . V mlýně na kávu můžete brousit lněná semínka a přidávat je do nízkotučného jogurtu, kefíru, tvarohu atd. Jako volba, lahodný dezert - mleté ​​lněná semena s medem.

3. Odvar z lněných semen.Chcete-li udělat odvar, zalijeme 1 lžíci semen lnu vařící vodou (můžete provést odvar přes noc v termosce). Ráno, 30 minut před jídlem, vypijte 100 g vývaru. Doporučený kurz - 2 - 3 krát denně, odvar z lněných semen po dobu 10 - 14 dnů. Charakteristickým znakem odvarů z lněných semen je hlen, který má obálkový efekt, který významně zlepší výkonnost gastrointestinálního traktu.

Zde je jednoduchý, účinný a přirozený lék na hubnutí. Je třeba poznamenat, že použití lněných semen nejen pomůže v boji proti nadváhy, ale také zlepšit stav kůže, vlasů a nehtů.

P .SKontraindikace. Individuální nesnášenlivost, zneužívání.