Otravné masky. Domácí šampaňské obličej masky recepty

Šumivé, voňavé, osvěžující, magické, omamné a lákavé šampaňské je oblíbený nápoj milionů žen po celém světě.Šampaňskénejenže potěší vynikajícími chuťovými schopnostmi, ale stane se také dobrým doplňkovýmproduktem péče o domácnost a pokožku .

Bohužel, mnoho lidí si neuvědomuje možnost použití kvalitního šampaňského k čištění obličeje. Ale je to šampaňské, které obsahuje oxid uhličitý, který pomáhá bojovat proti volným radikálům, což vyvolává časné stárnutí pokožky. Kromě toho přispívají bubliny šampaňského (oxid uhličitý) k zúžení a čištění pórů. Pokud jde o poškození alkoholu (alkoholu) na kůži, lze říci, že v hotové kosmetice, že jste koupit v obchodech, alkohol není méně, ne-li více.

Domácí péče o obličejové masky na šampaňskéjsou nejvhodnější pro péči o normální, mastnou nebo kombinovanou pleť.

Recept 1 .Univerzální toniku na šampaňské . Postup je velmi jednoduchý - otevřete láhev šampaňského, nalijte malé množství do misky, vezměte několik kosmetických disků a namočte je do šampaňského. Poté otřete kůži ve směru masážních linek. Nakonec naneste hydratační krém na obličej.

Recept 2. „Omlazující maska“ pro obličej.Komponenty: šampaňské (kvalitní), kosmetická hlína (černá, bílá, růžová, modrá, zelená, červená, šedá atd.). Cestapříprava: v malém množství šampaňského (na základě jedné masky) přidejte kosmetický jíl a důkladně promíchejte až do homogenní směsi. Maska se šampaňským se aplikuje na obličej s výjimkou oblasti kolem očí a ponechá se po dobu 15 minut. Po umytí teplou vodou bez mýdla.

Recept 3. Maska ze šampaňského pro blednutí kůže . Chcete-li připravit, je třeba míchat složky, jako jsou 2 lžičky smetany, 1 lžička citronové šťávy, 3 lžičky šampaňského (polosladké), 1 lžička tvarohu. Míchejte, aplikujte na vyčištěný obličej po dobu 10 minut a poté odstraňte teplou vodou.

Recept 4. Maska pro mastnou a problémovou kůži . Složení: vaječný žloutek, 1/2 lžičky tinktury z lihu (k dostání v lékárně), lžička ze polosladkého šampaňského. Po 10 minutách promíchejte, naneste na obličej a omyjte mýdlem a vodou.

Recept 5. Maska náchylná k akné . Složení: 1 vaječný žloutek, 1 lžička práškového pivovarského droždí, 1 - 2 čajové lžičky šampaňského. V případě potřeby přidejte 1 - 2 kapky esenciálního oleje tea tree. Míchejte, naneste na obličej a opláchněte po 10 minutách.

Takové aristokratické recepty na domácí obličejové masky, používající šumivé šampaňské bubliny, dobře se obnovují a čistí a tónují kůži.