Příznivé dny pro účesy v srpnu 2019

Pokud si nemůžete vybrat ten správný den pro návštěvu salonu, pak lunární kalendář účesů za srpen 2019, nebo spíše jeho nejpříznivější dny, bude přesně tím, do kterého byste se měli přihlásit kadeřníkovi. Proč je tak důležité používat lunární kalendář při výběru denních účesů a barev - v našem článku.

Výběr správného data je klíčem ke zdravému tělu

.

Proč jsou vlasy tak důležité

Od dávných dob si všechny národy vyvinuly zvláštní vztah k takové části lidského těla jako vlasy. Často měli mystický význam, magické vlastnosti jim byly přisuzovány. Často byli nazýváni "dirigenti energie" a "strážci" lidských informací.

Jakékoli změny účesu měly být pečlivě kontrolovány dříve - věřilo se, že nesprávná volba data by mohla mít škodlivý účinek na lidské tělo.

Také v mnoha kulturách je ze stejného důvodu obvyklé skrýt šátek nebo jiné klobouky.

Dívka na pozadí měsíce

Starověké zvyky

V mnoha dávných státech byly všechny operace s vlasy také velmi silně spojeny s zvyky a pověry. Například:

 1. Ve starověkuŘím existoval takový trest jako sečení. Věřilo se, že lidské vlasy jsou zdrojem jak fyzických, tak duchovních sil - proto jejich deprivace znamenala spíše krutý trest. Určitý vládce dokonce věřil, že samotný proces myšlení a vynalézavosti závisí na přítomnosti vlasů, takže oholil své zajatce „na nulu“, aby je zbavil tohoto daru. Proto bylo ve starověku snadné rozpoznat otroka nebo osobu z nižších tříd „plešatým účesem“. Dlouhé, dobře upravené vlasy byly k dispozici šlechticům, aristokratům a lidem "modré krve";
 2. Řecko se proslavilo svými vlasovými rituály - například při vstupu do manželství novomanželé často pálili vlasy v zámcích. To znamenalo, že se doslova znovuzrozili a vstoupili do nového života, nové sociální role;
 3. V Egyptě, u vlasů, bylo také možné zjistit, jaké místo má člověk ve své společnosti. Byly použity různé paruky;
 4. Keltští muži často používali speciální lak ke kartáčování svých vlasů a vypadali více válečně.

Účesy keltských mužů

Známky

Existuje také mnoho lidových znamení, že následovali naši předkové. Dáváme nejslavnější z nich.

 1. Věřte o dětech. Existuje velmi starý zákaz účesu příbuzných. Pointa je, že rodné děti by neměly řezat své rodiče, babičky, prababičky a tak dále. To bylo věřil, že tímto způsobem děti vezmou roky života od jejich starších mentorů;
 2. Oonemocnění. Pokud se obáváte nějakého onemocnění - malý účes na koncích vlasů může pomoci zbavit se vleklé nemoci;
 3. Správný kadeřník. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou zdrojem energie, musíte správně vybrat kadeřníka, a to nejen starosti o tom, kdy stříhat vlasy, ale také od koho. Kromě toho, že je profesionál ve svém oboru, neměl by vás znechutit ani jiné negativní emoce jako osobu.

Kadeřník a klient

Kouzelná hodnota

Snad není žádným tajemstvím, že kouzelníci, věštci a psychici používají lidské vlasy v různých rituálech. Předpokládá se, že vlasy obsahují doslova všechny informace o osobě, kterou může kvalifikovaný věštitel snadno číst a používat pro své vlastní účely.

Jaký je podle vás nějaký lunární kalendář?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Je zajímavé, že obřad může být buď pozitivní (obřad za peníze atd.) Nebo neutrální (věštění pro budoucnost nebo minulost), nebo negativní (milostné kouzlo, poškození nemoci). To je důvod, proč zkušení psychici doporučují, aby nedovolili cizincům dotknout se jejich hlav, a hlavně si dopřávají vlasy.

Dívka u kadeřníka

Jak měsíc ovlivňuje vlasy a nehty

Je vědecky prokázáno, že růst vlasů závisí na cyklu měsíce, což je 28 dní. Standardní cyklus vypadá takto: vlasy rostou asi 1-2 centimetry (v závislosti na lidském zdraví a řadě dalších podmínek) po dobu 4-8 let. Pak, asi 1.5-2 měsíce neaktivní fáze (vlasy buď prostě nerostou nebo vypadávají). Další - opět růstový cyklus.

Měsíc prochází celkem čtyřmi fázemi, z nichž každá ovlivňuje určité vlastnosti a určité znaky podle horoskopu. Znát alespoň tyto základy, je snadné odhadnout, jak vaše tělo bude reagovat na ostříhat.

Dívka na účesu

Když je řezání nehtů lepší

Často se neříká, že je lepší stříhat nehty na které dny. To je způsobeno tím, že naše nehty rostou přirozeně rychleji než vlasy a my musíme ostříhat mnohem častěji než vlasy. Není tedy možné zvolit nejpříznivější den.

Zdraví nehtů je však důležitou součástí ženské krásy a volba příznivého dne může ovlivnit jejich zdraví. Proto, pokud se rozhodnete, kdy si necháte nehty - je lepší aplikovat univerzální lunární kalendář podle dne:
 • Pondělí. Příznivý den pro stříhání nehtů. Pomůže to zbavit se negativních zkušeností z minulého týdne a „sekat“, ať už je to hádka s kolegou nebo problémy ve vašem osobním životě;
 • Úterý. Také čas zabývat se negativním životem. Pokud máte nějaký dlouhodobý nevyřešený problém ve svém osobním životě nebo v práci - v tomto dni si nařežte nehtyzkuste to vyřešit;
 • Středa. Optimální čas na řezání nehtů, pokud budete muset v budoucnu tvrdě pracovat. Pomůže také optimalizovat váš imunitní systém - v tento den si můžete snížit nehty a vaše tělo bude schopno snáze se vyrovnat s vnějším prostředím, ať už se jedná o nepříznivou fyzickou kondici nebo emocionální problémy;
 • Čtvrtek. Pokud chcete odpočinout v tento den a neudělat nic, je lepší, abyste si nehty nehryzali. Pokud budete potřebovat obvinění z veselí a sebevědomí v tento den - řezání nehtů pomůže získat sílu;
 • Pátek. Všechny procesy v těle se postupně zpomalují, není vhodná doba na zpracování nehtů;
 • Sobota. Můžete snížit nehty, ale je lepší použít tento den na práci na účes a vlasy;
 • Neděle. Nejlepší den pro odpočinek, je nežádoucí pracovat nejen s vlasy a nehty, ale také obecně. V tento den je žádoucí dát tělu sílu na příští týden

V neděli je lepší odpočívat

Kdy pracovat s vlasy

Lunární účes pro srpen 2019, volba příznivých dnů a kompetentní práce specialisty pomůže vytvořit skutečný zázrak! Tabulka uvádí: datum, znamení horoskopu, lunární den, stejně jako předpověď účesu nebo zbarvení.

Den srpna Lunární den Ve kterém označení Předpověď
1 29, 30, 1 Leo Prognóza je neutrální, je třeba se na ni podívatstavu Pokud jste ještě začali stříhat nebo barvit - je lepší to udělat v období od 4 do 22 hodin.
2 1, 2 Lev Pozitivní den pro barvení a stříhání. Měsíc upřednostňuje změnu obrazu, ale neměli byste drasticky měnit svůj obraz.
3 2, 3 Virgo Nejvíce pozitivní den pro srážky a barvení. Můžete se rozhodnout pro velmi odvážné experimenty - s největší pravděpodobností skončí úspěšně a budete milovat nový vzhled.
4 3, 4 Virgo Celkový vliv měsíce je pozitivní, styling zůstane mnohem delší, skvělý čas na provedení barvení - tón ​​bude ležet na rovině, zbarvení šedých vlasů bude dokonalé.
5 4, 5 Váhy Střih a změna obrazu půjdou dobře jen pro poslušné vlasy. Změna obrazu může jít dobře, ale slabé vlasy na něj mohou reagovat špatně - začnou se dělit, kroutit. Zbarvení není lepší provádět.
6 5, 6 Váhy Neutrální den pro účesy, nezmění stav vlasů. Vyhněte se dramaticky krátkým srážkám v tento den.
7 6, 7 Štír Velmi nestabilní den pro práci s vlasy. Den je vhodný pro majitele suchých a křehkých vlasů - ostříhaný a hustší ostříhat. Je také velmi pravděpodobné, že účes v tento den může změnit situaci na osobní frontě (ne vždy v pozitivním směru).
8 7, 8 Štír Stejné jako předchozí den.
9 8, 9 Střelec Znamení se mění na „Střelce“, ale má také nestabilní účinek na vlasy. Je lepší odložit návštěvu kadeřníka.
10 9,10 Střelec Stejné jako předchozí den.
11 10, 11 Kozoroh Báječný den, nejen pro účes, ale také pro barvení. Střih na tento den posílí vlasy a učiní z nich více poslušný. Rada - nevybírejte příliš ostříhaný účes a nepřehánějte to ani ozdobami na obrázku.
12 11, 12 Kozoroh Viz 11. srpna.
13 12, 13 Kozoroh Viz 11. srpna.
14 13, 14 Vodnář Nádherný den pro odvážné experimenty nejen s hlavou vlasů, ale také s celkovým vzhledem. Pokud si vyberete jasnou barvu a extravagantní účes - barva vydrží dlouho a vaše vlasy budou silnější. Pokud chcete provést plánovaný účes - je lepší ho odložit na další den.
15 14, 15 Vodnář Viz předchozí den.
16 15, 16 Ryby Ve dnech vlivu označení „Ryby“ je třeba věnovat zvláštní pozornost pokožce hlavy - dnes je zvláště nestabilní vůči vnějším nepříznivým účinkům. Je lepší upustit od perm nebo jiných traumatických procedur. Tento den je lepší strávit na návštěvě kadeřníka, aby se pár wellness masky na vlasy.
17 16, 17 Ryby Viz 16. srpna.
18 17, 18 Ryby Viz 16. srpna.
19 18, 19 Beran Nepříznivá doba pro srážku.Nicméně, to je docela vhodné pro barvení, posílení postupů pro vlasy, tónování, bělení.Nebojte se objednat si masáž hlavy nebo to udělat sami.Chcete-li styl vaše vlasy lepší než šetřící make-up.
20 19, 20 Beran Viz předchozí den.
21 20, 21 Taurus Dobrým dnem pro stříhání vlasů a barvení je také to, že je vhodné uvalit wellness masku doma.pro vlasy.Tip: aby jste přilákali správné lidi ve svém životě, barvte si vlasy v tento den jasným tónem.
22 21, 22 Býk Viz 21. srpna.
23 22, 23 Taurus Viz 21. srpna.
24 23, 24 Gemini Změna obrazu a řezání je lepší odložit - to může vést ke zmatku v rodině av práci.Barvení vlasů může být děláno, ale jen doma - svěřit to někomu blízkému k vám a toto pomůže posílit váš vztah.
25 24, 25 Gemini Viz předchozí den.
26 25 Rakovina Dny, které projdou pod značkou "Rakovina", jsou nejlépe vynaloženy na čelenku.Barvení a řezání je také velmi nežádoucí.
27 25, 26 Rakovina Viz předchozí den.
28 26, 27 Leo přivést pozitivní energii do vašeho života - je na čase snížit si vlasy! Nicméně, vyhněte se perm - to může být příliš trvanlivé.
29 27, 28 Leo Stejné jako předchozí den.
30 28, 29, 1 Virgo Neutrální pozitivní dny pro barvení a stříhání. Nebudou přinášet další zdraví pro vlasy, ale nový obraz plně splní vaše očekávání.
31 1, 2 Panna Viz předchozí den.

Dnes jsme vám poskytli podrobný lunární kalendář pro srážky za srpen 2019, nejpříznivější dny, od kterých vám pomůže změnit váš obraz a stát se mnohem atraktivnějším. Přečtěte si další novinky na našich webových stránkách a buďte neodolatelný!