Krajkové vlasy. Jak splétat prolamované copánky (video)

Pravděpodobně je nemožné spočítat, kolik neobvyklých, zajímavých, úžasných a někdy prostě fantastických účesů a stylinguvynalezených lidstvem pro dlouhodobý příběh krásy! V dnešní době, vzhledem k šílenému rytmu života moderních žen, a to i s velkou touhou, není vždy čas "vytvořit zázrak" z jejich vlasů ve spěchu, aby se ostatní ohromili a ohromili neobvyklými a elegantními vlasy, a to nejen při svátcích, ale i v pracovních dnech. .

Existuje však jednoduchá, dostupná, ale velmi „krásná“ verze -prolamované pletence .Technika tkaní prolamovaných provazcůs postupným natahováním provazců je dostatečně jednoduchá a nevyžaduje speciální znalosti nebo dovednosti:

  • Prvním krokem je zahájení tkaní obyčejného copu tří pramenů, střídavě nanesení pramene (výše). Současně není nutné utahovat prameny provazu příliš těsně.
  • Po provedení několika vazeb jemně vytáhněte malou smyčku z pramene vlasů a rovnoměrně ji rozložte. Smyčky z hlavního copu můžete vytáhnout buď z jedné strany, nebo z obou stran, protože spodní (dosud nepletené prameny vlasů) se budou postupně posouvat nahoru, což umožní vytvořit smyčky požadované délky a tvaru.
  • Nakonec může být pigtail ošetřen přípravky pro úpravu vlasů (lak, sprej s různým stupněm fixace), aby se odstranila „nadměrná shaggyness“ a bezpečně se fixují prameny.
  • Pokud je to žádoucí, lze z výsledného prolamovaného provazu (nebo několika) vyrobitspletitý květ nebo neopatrný parta. Kromě toho krásné knoflíky, vlásenky nebo neviditelné ženy dodají vašemu obrazu zvláštní eleganci a přitažlivost.

Po několika pokusech o zkoušku, s malým úsilím a trpělivostí a fantazií, můžete snadno udělat krásný účes pro každý den. Bezpochyby„krajkové vlasy“nebudou ponechány bez zasloužené pozornosti a obdivu.

Jak splétat prolamované pletivo (video)