Jaro-léto 2019: vzpoura tisků, barev a nečekaných rozhodnutí

Dívky, které sledují nové položky v módním průmyslu každé jaro a léto, stejně jako neustále doplňují svůj šatní skříň módním oblečením, uvědomují si, že toto všechno je pomíjivé, protože módní trendy se každý rok mění. Současný rok 2019 v tomto ohledu není výjimkou pro ženy. Zdá se, že nedávno koupili několik balíčků módního oblečení, ale o rok později bude většina věcí mimo rozsah módní přehlídky.


Pokud váš rozpočet není omezen, pak neexistují žádné překážky pro jednoduchou aktualizaci vašeho šatníku. Pro ty, kteří pečlivě plánují nabývání nových věcí, je však důležité předem sledovat trendy nové sezóny, analyzovat barvy a obrázky prezentované v nových kolekcích.

Jaro-léto 2019 bude obdobím kontroverzních, ale různorodých trendů. V základním šatníku stačí doplnit ozdobné akcenty několika prvky. Ulehčete to sledováním nových pořadů.

Elegantní kostýmy a šaty v roce 2019

Letos návrháři upřednostňovali androgyny 60. let, milost Velké éry Gatsby, detaily boho stylu, eleganci padesátých let a něhu renesance, takže si každá módní žena bude moci vybrat oblečení.

Nicméně, s nejednoznačností trendů, móda této sezóny se vyznačuje holistickým obrazem - harmonicky spojuje rafinovanost a grunge, něhu a brutalitu, lehkost a přísné geometrické tisky. Toto jaro a léto stojí za to promíchat vše v jednom snímku.

Zajímavé: Širší krok nebo módní světlice v roce 2019!

Když jsme se podívali na nové fotografie módních bloggerů, můžeme si vybrat z několika hlavních módních trendů v oblečení pro ženy:

 • asymetrické věci;
 • košile a svetry jako opasek nebo šátek;
 • průsvitné věci;
 • výrobky z lesklého materiálu;
 • džínové předměty;
 • lemování;
 • pruhy v oděvu;
 • předměty sportovního stylu;
 • dlouhé, volné šortky;
 • velké tisky s logem;
 • polo;
 • věci a doplňky z plastu;
 • pláště namísto bund;
 • minimalistický styl;
 • šaty v pastelových barvách.

Seznam módních novinek jaro-léto 2019

Za prvé stojí za to zdůraznit hlavní módní inovace této sezóny. Odborníci v oblasti módy doporučují vytvářet obrazy s následujícími faktory:

 • na jaře av létě by měla být v obraze přítomna nějaká koketnost, kterou lze dosáhnout pomocí skutečných floristických prvků. Není to první období, kdy se květinové prvky objevují na molu - velkých a malých pupenech. Exotické květiny byly vidět ve sbírkách téměř všech módních návrhářů. Ti, kteří se stanou nudnými floristy, se doporučuje používat abstraktní vzory nebo kontrastní geometrii. Mnoho návrhářů se vrátilo do Vichyho buňky;

Světlé letní květinové šaty

\ t
 • Dekor této sezóny je velmi různorodý. Zvláštní pozornost si zaslouží záhyby zvlnění a praskání, díky kterým mohou návrháři vytvářet objemové a dynamické oblečení. Trakce k zušlechtění je ztělesněna v neobvyklém dekoru, který preferují mimořádně odvážné ženy módy - flitry a ozdoby z pštrosího peří budou skvělým doplňkem stylového vzhledu;

Společné večerní šaty

 • flounces a volánky jsou stále v módě - návrháři viktoriánské éry dosáhli svého vrcholu a moderní šaty jsou spíše kostýmy z období Marie-Antoinette;

Módní plavky a volánky

\ t
 • Mnozí designéři dávají přednost luxusním tkaninám - samy o sobě uvidíte velmi málo lidí s šifonem a sametem, ale můžete použít těžké dělostřelectvo ve formě saténu, který se nyní používá i pro šití obleků na míru;

Elegantní kostýmy, včetně saténu

 • Není to tak dávno, kdy se v kalhotovém trendu objevila výměna šatů a sukní. Montérky a obleky různých barev pronikly do světa módy a staly se hodnou náhradou za všechny vaše oblíbené šaty. Nicméně, šaty a sukně jsou také těžké nazývat reliktem minulosti, protože nyní můžete nosit ultra-moderní pláště;

Stylové kombinézy 2019

 • na jaře roku 2019 v barevné paletě, v níž dominuje teplý oranžový tón, jemné odstíny zelených, modrých a béžových pastelů a mléčný tón. NeNebudou žádné světlé barvy - v letních sbírkách dominuje červený odstín.

Jemná lila - další módní barva pro sezónu jaro-léto 2019

Barevné dámské kostýmy

Jedním z hlavních módních trendů v oděvech pro ženy v období jaro-léto 2019 je kalhotový kostým, který vám umožňuje sexuálně zdůraznit postavu i celé dívky, aniž by odhalila jakoukoli část těla.

Stylové kalhoty

Můžete však nýtovat pohledy mužů i na obchodní luk - stačí si pod kabátem nasadit šněrovací košili nebo košili v lněném stylu. Tato kombinace něhy s přísností dokonale harmonizuje. Tento lakonický obraz může být také nekonečně ženský - stačí si vybrat čerstvé barvy a lehké látky, protože letní oblek by neměl být jednoduchý a nudný.

Zajímavé: Prom šaty 2019: módní trendy, barvy, modely, fotografie

Při obchodních jednáních můžete nosit šaty ve šťavnatém vínovém stínu, a aby bylo možné postavit soupeře na sebe, doporučujeme použít jemnou azurovou a krajkovou halenku.

Juliet Sleeve

Nelze nezmínit módní trendy jarní a letní sezóny, které jsou vhodné pro ženy nad 40 let. Internet je nyní plný fotografií oblíbených hvězd, které dávají přednost středověkému oblečení.

Středověké obrazy vždy přitahovaly pozornost módních návrhářů. Sedmdesátá léta minulého století jsou proslulá svým vzhledem na obrazovkách obrazu autora Zeffirelliho, vytvořeného na základěznámá tragédie Shakespeara, pak rukáv "Julie" se stal aktuální. V této sezoně si ho návrháři znovu vzpomněli a nabídli ženám halenky a dokonce i šaty s tímto typem rukávů.

Moderní středověk

Moderní designéři rozšířili obzory v oblasti módy a začali uplatňovat „Julii“ nejen pro svatební či večerní šaty. Nyní je tento rukáv zdoben různými svetry, topy a halenkami.

Ideální vzory lze pozorovat ve sbírkách Chanel a Lela Rose, s důrazem na ženskost stylu s pomocí romantické krajkové textury.

Mikina na šaty

Negligentní zámocký styl se stal tak vyrytým na všech ukazuje, že módní návrháři vytvářejí v této sezóně stále více nových oděvů. Je těžké vysvětlit, proč moderní ženy preferují volný řez. Snad proto, že ženy módy v tak útulném kuklu se cítí chráněny.

Elegantní mikiny

Nebo možná proto, že pod takovým oblečením můžete snadno skrýt jakékoli chyby. Nicméně, každá dívka má právo cítit se pohodlně, takže byste neměli hledat důvod pro jejich lásku k těmto kapucí podobné věci. V každém případě, siluety oblečení, obklopující ženskou postavu s lehkými vlnami látky, jsou docela ženské a romantické, proto jsou populární.

Zajímavé: Módní tenisky pro rok 2019: barvy, modely a další trendy

Takové oblečení lze snadno přičíst módním trendům pro starší ženy, protože hodněcelebrity, dokonce starší než 50 let, jsou vystaveny na sociálních sítích pro fotografie ve volném oblečení.Nemyslete si, že takové věci nejsou sexy.Správně zvolené šaty zdarma styl vypadá velmi elegantní.

Návrháři módních domů doporučují tyto modely nejen pro mladé dívky, ale i pro ženy starší 50 let, protože umožňují dokonale skrýt všechny nedostatky na obrázku.

Šaty vyrobené z krajkových tkanin jsou ideální pro letní teplo.Květinové vzory dokonale doplňují obraz a činí ho aristokratičtějším.

Víceřádkové

Letos v létě téměř každý designér ve svých sbírkách používal volánky a flounces, vytvářející krásné šaty.Intersexualita dá cestu omezené ženskosti.Není divu, že v téměř každé kolekci jsou přítomny víceřadé, krajkové věci.Tento prvek dekorace ocení i příznivci minimalistického stylu.Módní domy vydaly letní vzduchové šaty v různých modelech.

Stylové šaty v romantickém stylu

Odstíny červené

Jas, dynamika a bohatost červeného odstínu z něj činí oblíbenéholetos v létě.Není divu, protože oblečení v jakémkoli odstínu červené jsou ideálním způsobem, jak přilákat pozornost.Teplá sezóna 2019 bude poměrně různorodá, protože návrháři představili širokou škálu červených tónů.

Červená - jeden z vůdců sezóny jaro-léto 2019

Mezi vedoucími projektů jsou chladnígrenadine, bohatý granátový odstín, ušlechtilá třešeň a vynikající titán. Je důležité dodržovat pouze jedno pravidlo - omezení řezu a lakonický dekor. Nic by nemělo odvrátit pozornost od hlavního zvýraznění obrazu - červeného.

Na fotografii z výstavy Alice + Olivia můžete vidět modely, ve kterých je kromě červené barvy bílý pruh zdůrazňující dynamiku. Také tato barva byla prezentována designéry z Christian Dior - elegantní šaty harmonicky kombinované s detaily v mexickém stylu.

Zajímavý geometrický tisk

Každá žena módy s nástupem jara nevědomky přemýšlí o aktualizaci svého šatníku a touží po příjemném nakupování. Vždy je důležité, aby ženy věděly předem o módních trendech v oblečení, jaro a léto 2019 nejsou výjimkou.Konečně, když jste se seznámili se všemi stylovými novinkami tohoto roku, můžete se ušetřit od nákupu netradičního oblečení. Proto před nákupem byste měli určitě studovat seznam nových trendových produktů této sezóny a je možné si prohlédnout nové módní přehlídky.