Módní šortky jaro-léto 2019

Móda pro období jaro-léto 2019 diktuje ženám nosit sexy a ženské oblečení.A mnozí z nás preferují sexy a stylové oblečení.Letos v létě bude jasnédámské šortky jasným potvrzením .

Dříve, šortky byly určeny primárně pro sporty nebo atribut ležérní styl, ale dnes je všechno jiné.Šortky lze nosit na pláži, na procházku po městě a dokonce i v kanceláři.A někteří návrháři ukázali, šortky, které mohou být uvedeny na večírku.Správně vybrané šortky mohou nejen zdůraznit důstojnost vaší postavy, ale také skrýt její nedostatky.

Krásné dámské šortkydíky svým výhodám nahradily standardní modely sukní a kalhot.Za prvé, šortky jsou praktickým, pohodlným a nositelným oblečením.Zadruhé, štíhlé a vizuálně prodlužují ženské nohy.A za třetí, s jejich pomocí můžete dokonale demonstrovat perfektní letní opálení.

V období jaro-léto 2019 jsou módní šortky klasické a diskrétní barvy, jako je bílá, hnědá, černá a béžová.A statečné ženy si mohou vybrat pro sebe šortky v jasných barvách: fialové, broskvové, světle modré a šarlatové.

Šortky z džínoviny, kůže a bavlny jsou ideální pro mladé ženy. Bavlněné šortkylze kombinovat s jasnou přezkou, řemenem nebo šátkem na opasek.Pokud chcete kožené šortky, pak byste měli vybrat těsné a úzké, s kovovými dekoracemi, jako jsou nýty, zipy nebo háčky.

Džínové kraťasy jako džíny obecně, pravděpodobně nikdy jít ven stylu. Ale v této sezóně jsou oblíbené džínové kraťasy ze světlých odstínů, zdobené výšivkami, třásněmi a krajkovými vložkami. Hrubé džínové kraťasy s krajkou propůjčují sexy vzhled a přitažlivost.

Návrháři se také rozhodli, že si svůj oděv dámského oblečení osvěží šortkami. V této sezóně je velmi módní nosit oblek v kombinaci s business šortky. Dříve byla taková kombinace pro obchodní ženu nepřijatelná, ale dnes je vše možné. Obchodní oblékání umožňuje nosit kraťasy v kombinaci s bílou halenku, bundu, přísnou bundu nebo košili.

A na večer, světoví módní tvůrci nabídli šortky ve stylu vojenského nebo diskotéky, které jsou dokonale kombinovány s jasnými pásy a doplňky.

Fotografie nejmódnějších šortek sezóny jaro-léto 2019