Krásný design pedikúra: fotografie a nové 2019

Krásná pedikúra je jednou z hlavních složek letního obrazu, v této souvislosti je dnes v sociálních sítích spousta fotografií s obrázky různých vzorů, mezi kterými jsou i základní možnosti a módní novinky z roku 2019. Pokud tedy hledáte inspiraci a nové nápady na zdobení nehtů, zveme vás, abyste se seznámili s naším aktuálním trendem v segmentu letní pedikúry.


Módní barvy a odstíny

Moderní móda zavedla své vlastní změny a inovace v designu pedikúry. Dnes v trendu jsou stejné barvy, které se používají v manikúru. Mezi nejvýznamnější patří:

 • Červená. Všechny druhy odstínů této palety mohou být velmi užitečné, vhodné pro vytvoření pestré letní pedikúry. Může se jednat o jednoduchý monofonní povlak nebo o objemový design. Hlavní je si uvědomit, že červená barva sama o sobě vypadá bohatě, takže by neměla být přetížena dekoracemi.
 • Bílá. Dnes je tato barva jedním z hlavních trendů mezi módními trendy letošního léta. Mistři nehtů je tedy bezpochyby používají v designu letní pedikúry. Koneckonců, bílá barva umožňuje vytvořit nejen jednoduchý, ale i komplexní design s použitím různých technik a příslušenství.

Bundy zlaté kamufláže

Důležité! Módní novinkou v segmentu nehtového umění je simultánní design pedikúry a manikúry ve stejném rozsahu s použitím identických konstrukčních řešení
.

Zajímavé: Pedikúra přístroje

 • Černá. Dává pedikúru šarmem a vysokým nákladům. Kromě jednoduchého lakování gelovým lakem v jednom tónu je dnes široce používána každá kombinace s kamínky, kamimubuki a třením. Ale nejoblíbenější design je považován za na černém pozadí se zlatými obrazy v řeckém stylu.

Svislé pruhy a třpytky

 • Žlutá. Teplé gama je zvláště důležité v aktuální sezóně. Šafrán, citron, pomeranč nebo hořčice se stanou nepostradatelným doplňkem pro letní pedikúru.
 • Zlato a stříbro. V pedikúru je také vítáno použití všech druhů laků a jiných nátěrů, které napodobují kovový lesk. Může to být třpyt, fólie nebo jen třpyt. V každém případě budou tyto nehty vypadat úžasně a chytlavě.

Jakou pedikúru preferujete?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
 • Růžová. To může být správně nazývá nejlepší volbou pro vytvoření módní pedikúru. Dnes, v trendu, jako nenápadné průsvitné tóny, a světlé variace růžové, například, barva fuchsie a maliny. Kromě toho, že jsou poměrně univerzální a jít dobře s více kontrastní palety v různých designových řešení.

Deep Blue

 • Modrá. To je spojováno s hladinou moře, proto to stalo se základem pro design plážové pedikúry. Sto může vytvořit jak jednoduchý a nenápadný design s malým rozptylem jisker, stejně jako celá umělecká malba na mořském tématu.
 • Zelení. Tyrkysová, limetková, smaragdová a máta v různých kombinacích vytvářejí krásné a světlé vzory pedikúry, můžete si být jisti tím, že si prohlédnete náš výběr fotografií s obrázky příkladů módního designu měsíčeků.

Ethno

 • Pastelové barvy. Navzdory tomu, že některé z této palety vypadají vybledlé a nudné, s jejich pomocí můžete vytvořit řadu poutavých designů pedikúry. Samolepky, sušené květiny, kamínky, flitry, třpyt a třpytky vám s tím pomohou.

Módní letní barvy

 • Vícebarevné. Kombinace několika zcela odlišných barev zároveň je módním „hitem“ léta. V dnešním designu nail-art jsou široce používány abstraktní a vitrážové vzory, nebo objemové 3D kapičky s příměsí akrylu. Hlavní věc je, že výsledek je jasný a barevný.

Nejlepší nápady módní letní pedikúry

Po přezkoumání mnoha fotografií s ilustracemi různých vzorů as ohledem na módní trendy z roku 2019 jsme vybrali nejkrásnější a nejvhodnější možnosti pro návrh pedikúry. Mezi ně patří:

 • Rozbité sklo. Chaoticky rozptýlená fólie na krytu bohaté tmavé barvy vytváří hluboký a originální design, který je vhodný i pro design pedikúry. "Sklo" by v tomto případě mělo být kontrastní a mělo by mít i jinou velikost a tvar.

Pastelové odstíny a stříbrné pruhy

\ t
 • Matte. Je správně nazýván „králem“ nehtového průmyslu. Měkká sametová textura a jasné syté barvy v duetu vytváří neobvyklý a drahý vzhled nehtů, který nevyžaduje žádné další akcenty.
 • Lunar. V umění nail, design s otvory se stal módní možností pro zdobení nehtů a pedikúru. Vypadá krásně jak sám o sobě jako monochromatický povlak, tak jako základ pro složitější návrhy s použitím airbrushing, casting nebo malby.

Měsíční pedikúra

Důležité! V klasické verzi zůstává lune nenatřena. Moderní pedikúra však nabízí výběr příslušenství nebo jen kontrastní barvu.

Zajímavé: Manikúra gelu na nehty doma

Jemné pruhy

 • Francouzština. Bílá bunda je nerozbitná klasika, díky které je hotová pedikúra elegantní a ženská. Jeho výhodou je všestrannost, takže bude dokonalým doplňkem k příležitostnému nebo večernímu vzhledu.

Důležité! Toto léto je nejmodernější barevnou francouzskou manikúru s diagonálními a rozmazanými hranicemi.

Malba z barevného skla

 • Malba. Bohužel, v pedikúru, protože malá plocha nehtové desky ztělesňovat složité možnosti designu je velmi problematické. Proto mistři nail art často praktikují malékresby jako doplněk ve formě květin, brouků, ovoce, luky, teček, pruhů a srdcí.

Zajímavé: Design nehtů s fólií na gelovém laku doma

 • Kamínky. V pedikúru, oni jsou rozlišováni jako jeden nebo několik prstů ve formě malých akcentů nebo hojný placer. Také dnes v trendu a barevné kresby kamínky a jiné kameny, různých tvarů a velikostí.

Akvarelové kresby a květinové motivy

Trendy v roce 2019 přinášejí do designu pedikúry mnoho nových a originálních nápadů, díky nimž získáváte v létě krásný a efektivní design měsíčního měsíčku, jehož příklady jsou uvedeny níže. Hlavní je si pamatovat, že pedikúra je nejen stylový design, ale také dobře upravená měkká kůže chodidel bez viditelných vad.