Lázeňská pedikúra

Co je to pedikúra?

Naše oblíbené nohy jsou často unavené chodit na patách, trpí syntetickými punčochami, teplými botami a depilací. To vše vede k tomu, že kůže na nohou se stává suchou a nějakým druhem života, letargickým.

Nohy, stejně jako náš obličej a tělo, potřebují náležitou péči. K tomu, ve speciálních kosmetických salonech, můžete udělat postup zvaný lázeňská pedikúra.

Tento postup vám přinese nejen velké potěšení, ale i velké výhody. Mimochodem, je velmi oblíbená nejen u žen, ale i u mužů.

Důležitou součástí je relaxace

.

V lázních se používají nejmodernější kosmetika, extrakt řas, léčivé bahno a termální voda. Tento postup se plně stará o vaše nohy.

Obvykle zahrnuje: koupel nohou, ošetření chodidel a prstů, drhnutí kůže, masku a masáž chodidel.

Jak se liší pedikúra SPA od obvyklé?

V této metodě nedochází k narušení integrity kůže, nic není odříznuto nebo oříznuto. Reliéf od kuří oka, ztvrdlá kůže a kuří oka je díky jejich rozpouštění speciální kosmetikou.

Tento postup je velmi mírný a velmi příjemný. Možnost náhodného poranění kůže a bolesti je vyloučena. Horní vrstva keratinizované kůže se postupně a rovnoměrně rozpouští a mizí. Po něm účinek hladké kůžedržel poměrně dlouhou dobu, asi měsíc.

Samotný postup trvá asi dvě hodiny. Obsahuje mnoho užitečných a velmi příjemných manipulací. Taková pedikúra se stará nejen o nohy, ale také o úplnou relaxaci. Pro tento účel hraje ve studiu příjemná relaxační hudba, používají se aromatické svíčky a kadidlo. Tato neobvyklá služba kombinuje estetiku a medicínu. Léčba a krása. Zákazníkům nabízíme, aby zůstali ve speciálním prostředí a v některých salonech a vibromasážních křeslech, kde můžete zcela relaxovat.

Jak je tato služba prováděna

Pedikúra SPA se provádí pouze po hardwaru nebo pravidelném pedikúru. Skládá se ze čtyř etap, doplněných o bodovou nebo klasickou masáž. V podstatě se pro lázeňskou pedikúru používají kosmetika od známých výrobců. Hlavní látkou, která je v nich obsažena, jsou zdravé mořské minerály a aktivní ovocná kyselina.

První etapa je v páře

Na samém počátku dochází k napařování: hygienické a hygienické ošetření chodidel. Antiseptická lázeň čistí a zjemňuje pokožku a nehty. Teplota vody je asi 38 stupňů. Teplejší voda je špatná pro plavidla, ale studená voda nevytváří kouřící efekt. Trvání tohoto příjemného postupu je asi 5-10 minut. Už se nedoporučuje, protože kůže je příliš volná.

Kosmetické přípravky se přidávají do pěšiny zcelarelaxovat.V této fázi a hydromasážní vany s obyčejnou mořskou solí.

Druhou fází je peeling

Druhá etapa spočívá v použití postupu, jako je peeling.V první fázi se provádí jemný, příjemný peeling.Odlupuje povrchovou vrstvu odumřelé kůže.To se provádí křoviny obsahující mořskou sůl a alfa hydroxylové kyseliny.Poté se aplikuje sérum, jehož působení napomáhá k hlubokému peelingu, který odstraňuje silné kuří oka a mozoly.

Třetí etapa je zvlhčující a pomalé ochlazování pokožky

Ve třetí fázi se kůže chodidel navlhčí a ochladí.Dali masku různých hydratačních přísad a olejů.Doba trvání tohoto postupu je přibližně 20 minut.Složení masek zahrnuje minerální jíl, mořské extrakty, mentol, glycerin, extrakt z aloe vera, máta.

Poslední fází je masáž

Konečně velmi elegantní a opatrnýmasáž chodidel, každá masírovaná asi deset minut.Taková masáž je vynikajícím prostředkem ke zlepšení pohody.Dává obrovský náboj veselí a pozitivních emocí.Masáž má pozitivní vliv na práci všech vnitřních orgánů vašeho těla.Snižuje bolest v kloubech, na zádech, zmírňuje syndrom chronické únavy, zmírňuje nespavost a otoky nohou.

Po všech provedených postupech se aplikuje výživný krém, který činí pokožku nohou hladkou a sametovou.