Jaká barva vlasů je módní v roce 2019: trendy, nápady a techniky

Jaká barva vlasů si vybrat tak, aby byla nejen módní v roce 2019, ale také dokonale sladěná s účesem, a hotový obraz se ukázal být přesně jako u fotografie lesklého časopisu? To je otázka, na kterou se ptá téměř každá žena spravedlivého pohlaví, přemýšlející o kardinální změně obrazu. Koneckonců, všechny změny v jejich životě, ženy začínají vlasy.


V našem článku jsme poskytli nejlepší doporučení světových stylistů na výběr barvy vlasů, s přihlédnutím k jejich vlastnostem a délce, takže na konci byl obraz dokonalý.

Nejlepší barvy pro barvení vlasů 2019

Jaro-letní sezóna diktuje dívkám jak staré klasické verze, tak naprosto nové módní trendy v barvení vlasů. Mezi ně patří:

 • Přírodní barvy. Pokud se nemůžete rozhodnout, jakou barvu barvit vlasy jakýmkoliv způsobem, doporučujeme, abyste ji nezkazili a nevrátili se do svého přirozeného odstínu. Většina světových stylistů má dnes tendenci vypadat přirozeně a díky různým technikám barvení a míchání barev můžete dosáhnout zcela přirozeného odstínu vlasů.

Přirozenost je na svém vrcholu popularity

.
 • Platina. To je stálý trend, který neníjeden rok zůstane ve výšce módy. To je nejoblíbenější mezi blond odstíny světla. Tato barva je velmi univerzální a snadno se vejde do jakéhokoliv obrazu. Kromě toho je velmi praktický, protože se hodí pěkně do různých stylů a účesů. Platinum blond je vhodná pro mladé dívky i ženy po 40. roce
 • .

Zajímavé: Dámské účesy pro jaro a léto 2019: módní trendy

Důležité! Navzdory univerzálnosti platinové blondýnky, musíte být s ní velmi opatrní, protože v závislosti na typu barvy je vhodný pouze pro majitele bledé nebo porcelánové kůže, s šedým nebo modrýma očima.
 • Ashy blond. Rozmanité kombinace šedé barvy na vlasy dnes na vrcholu popularity. Na internetu najdete spoustu fotografií z kombinace popela a platiny, které nakonec přinášejí jednoduše neodolatelný a neobvyklý efekt.

Platinová blondýnka

 • Všechny odstíny růžové. "Strawberry" blond - hit v roce 2019. Jedinečnost takové neobvyklé barvy vlasů spočívá v tom, že je ideální pro většinu dívek a zároveň osvěžuje obličej a změkčuje příliš přísný vzhled.
Důležité! Růžová blondýnka není dost vybíravá. Na rozdíl od platinových a popelových tónů se nebál žloutnutí a proces péče o tyto vlasy je mnohem snazší.
 • Barva karamelu a skořice. Navzdory tomu, že tato paleta vypadá nejvýhodněji s nástupem chladného období, v létě to také neníméně populární. Stylisté doporučují dělat toto zbarvení na kudrnaté vlasy a účesu kaskády.

Luxusní karamel a skořice

 • Čokoládové odstíny. Jedná se o nejbohatší a nejhezčí tóny pro hnědovlasé v roce 2019. Ať už je to pevná barva nebo kombinace s jinými barvami, v každém případě vypadají vlasy prostě luxusní.

Zajímavé: Barva vlasů 2019, módní trendy (foto)

 • Svařené víno. Tak stylisté v roce 2019 nazvali nejmodernější odstín vlasů. Jedná se o poměrně originální a bohatý podtón červené, což je poměrně obtížné dosáhnout. Proto, pokud se rozhodnete barvit vaše vlasy v barvě „svařené víno“, buďte připraveni na to, že musíte důvěřovat zkušenému specialistovi, který vlastní technologii barvení, a náklady na takovou změnu obrazu vás budou stát hodně.

Hluboké a bohaté svařené víno

Módní barvy vlasů pro krátké účesy

Vzhledem k tomu, že majitelé krátkých účesů jsou většinou světlí a mimořádní jedinci, tento rok stylisté doporučují neopustit odvážná rozhodnutí v barvení vlasů. Nejoblíbenější tento rok jsou:

 • Všechny druhy blond odstínů. Dneska dominuje blondýnka a na krátkých vlasech. Hlavní věc - aby se zabránilo vzniku žloutnutí, což je známkou zanedbávání vlasů. Platinum, růžové a písek jsou nejoblíbenější blond odstíny, které je třeba věnovat pozornost.

Krátká blondýnkaNení to pro každého, ale pokud ano, nemůže být oko odtrženo z obrazu

 • Fiery red.Absolutně kterýkoliv z odstínů červené barvy dokáže zcela změnit vzhled.Dívky, které se snaží získat ohnivé vlasy, by se měly dívat na takové módní tóny jako zázvorově červená, bronzová a zlatavě červená.

Zajímavé: Prom šaty 2019: módní trendy, barvy, modely, fotografie

Důležité!Jedna z těch barev, ve kterých odborníci nedoporučují barvení vlasů ženám s prvními známkami stárnutí, je přesně červená.To nejen zdůrazňuje vrásky, ale také přidává další věk.

Vznešená červená na čtverci

 • Tmavé odstíny.Posledních několik sezón se stalo módním barvit krátké vlasy v tmavých barvách.Koneckonců, se správnou volbou odstínu nebo jeho kombinací je výsledkem rafinovaný a ušlechtilý obraz.Mezi nejoblíbenější odstíny tmavé pro krátké vlasy v tomto roce patří čokoláda-lila, mrazivý kaštan, kávové sklo a tmavé skořice.
Když přemýšlíte o tom, jakou barvu pro krátké vlasy je lepší zvolit, doporučujeme nejprve se podívat na různé fotografie s příklady módních barev v roce 2019.Při přístupu k takovému kardinálnímu rozhodnutí mějte na paměti, že se mění nejen barva pramenů, ale i obraz jako celek.

Módní barvy pro středně dlouhé vlasy

Při výběru barvy vlasů na střední délku doporučují stylisté dívkám věnovat pozornost paletě přírodních tónů, protože v roce 2019přirozenéodstíny jsou považovány za hlavní módní trendy sezóny.

Módní odstíny růžových vlasů

Pro milovníky experimentů s jejich obrazem mohou středně dlouhé vlasy dramaticky změnit obraz. Letos by dívky, které chtějí změnit barvu pramenů, měly věnovat pozornost těmto paletám:

 • Blond odstíny. Kromě dříve zmíněné ashen, platinové a růžové blond, stylisté také doporučují při pohledu na víno a karamel. Tyto tóny vypadají dokonale na středně dlouhých vlasech a dávají obrazu určitou hravost obecně.
 • Světle hnědé tóny. Zejména vypadají dobře s blond v aplikaci těchto barvicích technik jako shatush, balayazh a ombr.

Takto vypadá zvýraznění v roce 2019

 • Černé a červené barvy. Taková odvážná rozhodnutí se správným výběrem odstínů, jejich jednotná aplikace nebo kombinace mohou vytvořit ideální obraz femme fatale.

Módní barvy pro dlouhé vlasy

93 méně škody.

Zrzky a Ombre

Dnes jsou takové tóny jako červená, černá, odstíny hnědé a samozřejmě blond jsou v módě. Jsou to nejoblíbenější a nejoblíbenější stylisté v této sezoně.

Důležité! Vlasoví stylistédívky s dlouhými vlasy se nedoporučují okamžitě měnit na radikálně odlišnou barvu. S monochromatickým zbarvením se proces provádí postupně, v několika fázích, nebo použitím technik, které jsou dnes tak módní jako shatush, ombre, zvýraznění, brondirovanie a balayazh.

Jak vidíte, módní trendy v roce 2019 nabízejí řadu možností, ve kterých by měly být barevné vlasy barveny pro moderní módy, a řada fotografií s barvícími metodami pouze zvyšuje touhu experimentovat. Nicméně, naprosto všechno spravedlivé pohlaví by si mělo pamatovat, že bez ohledu na barvu musí být prameny zdravé a dobře upravené. Věřte, že i ta nejdražší a stylová barva salónu bude vypadat strašně na suchých a neuspořádaných vlasech.