Módní pedikúra - stylové nápady

Stylová a módní pedikúra je jednou z hlavních složek obrazu každé ženy, takže nyní na internetu existuje mnoho fotografií s příklady nápadů a prezentací nových produktů v roce 2019 v segmentu nehtového designu. Mezi nimi jsme si vybrali nejneobvyklejší a originální možnosti, které naleznete v článku.

Krásná a módní červená pedikúra

Módní nápady na nehty v segmentu pedikúry

Módní trendy diktují nové trendy a pravidla, což platí i pro pedikúru. Dnes je plný naturalismus v módě, takže tvar měsíčku by měl být také přirozený, jak je to jen možné. Nejčastěji je ovál nebo čtverec s měkkými rohy.

Krásné a dobře upravené měsíčky

\ t

Zajímavé : Lázně - pedikúra.

Co se týče samotných návrhů, tato sezóna nás potěší nejen v průběhu let zavedenou klasikou, ale i nejrůznějšími módními novinkami. Patří mezi ně následující možnosti:


 • Bílá . To je opravdu nejmodernější design pedikúry, který v roce 2019 neúnavně naplnil fotografii v portfoliu všech vynikajících nehtových umělců. Sněhově bílá paleta v monochromatickém provedení nebo v kombinaci s jinými technikami vytváří originální a chytlavý design nehtů. Kromě toho je poměrně univerzální, protože se vejde do naprosto jakéhokoliv obrazu.

Bílá pedikúra

Je design vaší manikúry odlišný od pedikúry?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
 • Francouzština . Atraktivní a jemný francouzský. Je již považován za základní klasiku, která po desetiletí neztratila půdu. Tento rok však tento design prošel významnými změnami. Použití jasných sytých barev a jejich různých kombinací, stejně jako přítomnost několika „úsměvů“ na nehtu jsou hlavními charakteristikami moderní francouzské pedikúry.

Atraktivní pedikúra

\ t

Zajímavé : Hřebíky se zlatou bundou: nové umění nail

 • Rub . Tento materiál má vzhled prášku, který padající na nehet, namalovaný v jednoduchém monochromatickém povlaku, mu dává zrcadlový lesk s různými barevnými modulacemi. Taková konstrukce pedikúry sama o sobě je bohatá a drahá, a proto vyžaduje minimální počet příslušenství.

Pedikúra s odřením

 • Velvetový efekt . Absolutní novinka z roku 2019, která napodobuje sametovou strukturu nehtů, která se podle předpovědí módních kritiků stane hlavním trendem nadcházejícího podzimu. Dnes tedy již můžete vidět spoustu fotografií se stylovými nápady na pedikúru, a to jak v monochromatickém designu, tak s použitím dalšího dekoru.

Velvet Marigolds

ZejménaDesign pedikúry je považován za důležitý, ve kterém jména nebo štítky světových módních domů jsou aplikovány na sametové struktuře nehtu.
 • Nahý“ . Tato verze pedikúry je vhodná pro milovníky minimalismu. Je založen na gelově průhledném substrátu, na jehož povrchu jsou naneseny různé kresby nebo ornamenty barevnými gelovými laky.

Krásná pedikúra s průhlednými vložkami - negativní prostor

 • Pruhované . Kromě "moře" téma, které je tak důležité v létě, další varianty pruhovaného designu jsou také v módě dnes. Hraní s umístěním, délkou a šířkou čar, stejně jako všechny druhy barevných kombinací, vytvoří neobvyklou a účinnou pedikúru.

Pruhovaná pedikúra

 • Floristika . Mělo by být okamžitě objasněno, že jednoduché květinové kresby již nejsou tak důležité. Dnes v módě jsou objemné, barevné a komplexní při provádění obrazů v podobě poupata, které lze nazvat skutečně umělecká díla.

Květinová témata

Pokud nemáte nadání pro kreslení, můžete podvádět a kupovat speciální nálepky nebo šablony určené pro manikúru s hotovým květinovým designem.
 • " Dlouhý živý lesk ". V této sezóně opravdu není moc. Všechny druhy lesklých prášků, třpytů a dokonce i laků, které napodobují lesklý povlak, jsou považovány za jeden z nejčastěji používaných materiálů v pedikúre. Mohou být přítomnijako malý doplněk k designu, nebo v plné monochromatické verzi.

Brilantní pedikúra

 • S kamínky .Design s rozptylem efektních barevných oblázků putuje z roku na rok, aniž by ztratily své pozice.Dnes, kromě klasických variací ve formě malých akcentů, je v módě spíše extravagantní prostorový dekor.Také, ne méně populární je ozdoba kamínky.Zdobené vzory, diamanty, luky nebo srdce budou dokonalým doplňkem módní pedikúry.

Jemná tyrkysová pedikúra s kamínky

 • Ombre .Jasný kontrast nebo měkký a hladký přechod přechodu vytváří na nehtech zajímavý a neobvyklý design.Pokud jde o rozsah barev, může být zcela odlišný a někdy i nekompatibilní.
 • Etnické trendy .Módní a neobvyklý design pedikúry, který platí i pro novinky z roku 2019 (viz příklady na fotografii níže).Je založena na tajemných vzorech etnické povahy, které jednoduše fascinují svými barevnými a originálními vzory.

Etnické motivy pro pedikúru

Zajímavé : Jak vybělit nehty doma?

 • Kryt .Velmi účinný a chytlavý design, i když byl použit výhradně nahá paleta.Celá chuť je jeden nebo více měsíčeků, které díky akrylovému výlisku vytvářejí vlnitou texturu napodobující povrch skořápky.Mistři nehtů častoJako další dekorace se používají také barevné kamínky nebo perly.

Původní myšlenka pro pedikúru ve skořápce

 • „Předátorské“ barvy . Zvířecí potisk je dnes důležitý jako nikdy předtím, takže mistři nehtů neustále nabízejí nové a stylové nápady různých vzorů s použitím tohoto ornamentu. Barevný leopard, tygr, anakonda a dokonce i kráva se vejdou do původního stylu s designem měsíčku a dodají jim složitou barvu.
 • Neon . Jasný kyselý design je oblíbený mezi stylisty a nehtovými umělci. Proto je dnes kyselý design měsíčku nejoblíbenější. K tomuto pedikúru doporučujeme nejen v létě, ale iv zimě.

Myšlenka pro duhově zbarvené měsíčky

 • Duha . Kombinace několika zcela nekompatibilních barev v jednom provedení vypadá nejen chytlavě, ale také velkolepě. Tato pedikúra má často monochromatický vzhled, ve kterém jsou nehty natřeny v různých barvách. K dispozici jsou také doplňky s doplňkovou výzdobou ve formě ozdob nebo s použitím ozdobných doplňků.

Zajímavé : Jak krásné je tvořit nehty?

Jak vidíte, dnes pedikúra není jen dobře upravenýma nohama, ale také barevnými a někdy i velmi složitými a složitými vzory, které fascinují a upoutají pozornost. Doufáme, že se Vám bude líbit náš výběr módních nápadů a mezi nimi najdete i vašedokonalý design pedikúry.

Jaký je váš oblíbený design pedikúry?