Dámské náramkové hodinky s diamanty: stylové doplňky

Jedná se o stylový doplněk k ideálnímu obrazu a nádherné dekoraci, zobrazující všechny kolem nich dobrý vkus a stav majitele hodinek.

Švýcarské dámské hodinky s diamanty: "Rolex" a "Shopard"

Hodinky Rolex s diamanty jsou považovány za reference, pokud jde o styl a vysoký design a skutečnou švýcarskou kvalitu . To je přesně ten případ, kdy logo mluví samo za sebe a nevyžaduje dodatky ve formě drahých kamenů. Již ve třetím století Rolex doslova ztělesňuje vysoký styl, nicméně značka každoročně představuje nové produkty určené pro nejnáročnější znalce. Řada dámských hodinek v bílém a růžovém zlatě, zdobená klasickými bílými diamanty, prezentovaná značkou, osloví ty, kteří ocení nejen vysoké standardy, ale i moderní styl. Značka se opírala o nádhernou ženskost - elegantní modely klasického lakonického designu, zdobené slavným logem, doslova personifikují koncept „věčných hodnot“

.

Značka Chopard má zcela jinou strategii.Nikdo nepřekonal prvotřídní klenotnickou společností, stejně jako Chopard, který se zabývá výrobou hodinek, které se značka zabývá již více než 150 let.

Diamantové hodinky Chopard jsou především luxusní šperky v klasickém stylu , uznávané po celém světě. Značkové designéry tradičně obklíčené drahými kameny nejen ciferník hodinek, ale i jejich náramek.

Navzdory tomu, že značka každoročně představuje nové položky, je odkaz považován za legendární hodinky Happy Diamonds s „tančícími“ diamanty. Originální design tohoto referenčního stavového šperku se doslova stává charakteristickým znakem sebevědomých a úspěšných žen.


Švýcarské hodinky s diamanty jsou považovány za nejlepší na světěa je téměř nemožné je překonat ve stylu, kvalitě, prémii. Přesto se majitelé předních světových značek snaží doslova předběhnout čas. Dnes jsou nejlepší dámské hodinky s diamanty výsledkem plodné spolupráce legendárních švýcarských značek a předních světových módních domů. Je charakteristické, že výroba těchto doplňků není nikdy vyřazena ze Švýcarska, značky věrně dodržují své standardy kvality, časově vyleštěné a samozřejmě svou pověst. Ale design, soulad s dnešními realitami a očekávání mladší generace, svítidel hodinářského obchodu, jsou na milost předních značek. Proto, loga Emporio Armani, Nina Ricci, a ještě více Calvin Klein na náramkové hodinky sŠvýcarské diamanty se objevují stále častěji a zajímavější a rozmanitější nabídky se stávají.

Podívejte se na diamantové hodinky na těchto fotografiích - výsledek spolupráce nejlepších značek nemůže obdivovat:

Dámské dámské a dámské hodinky s diamanty

\ t

Kombinace klasických vysokých standardů a odvážného designu - cesta pro nejlepší značky.

Hodinky Balmain s diamanty- kombinují kanonické a dokonalé standardy vysokého stylu a zcela moderního a originálního designu. Tato švýcarská značka je ve srovnání se světelnými zdroji tohoto obchodu poměrně mladá, byla založena v roce 1970 a od té doby s jistotou konkuruje světelným špičkám a zaujímá vlastní mezeru mezi luxusními značkami.

Návrháři značek vykazují netriviální přístup k designu skříně, náramku a modelu jako celku. Číselníky v podobě kočičího oka nebo složitého tvaru vlny, hodinky stylizované jako miniaturní chronografy nebo číselníky s volitelným číselníkem, nádherné rytí sofistikovaných vzorů, jako například „arabesky“ vzácné typy pleti. Tyto modely jsou novinkou v moderní klasice, kombinují vysoký styl a neformální (což se v luxusním segmentu děje jen zřídka) design modelů. Tyto modely jsou určeny ženám, které si váží postavení, ale zároveňexkluzivní a originální příslušenství pro každodenní život a elitní šperky.

Jedna z nejstarších značek a uznávaných světových lídrů ve výrobě luxusních švýcarských dámských hodinek s diamanty - Tissot.

Její název také nepotřebuje doporučení a sám slouží jako slib elitního stylu.Tato značka však dnes ukazuje zcela odlišný přístup k designu svých modelů.Low-key, aristokratický luxus pro každý den - to je politika, kterou návrháři značek následují.

Dámské hodinky Tissot s diamantyjsou modely přísně klasického a dokonce lehce brutálního designu určeného pro roli hlavního šperku v elegantním a promyšleném obchodním obrazu.Záměrně lakonický design případu a naprosto jednoduché a konzervativní formy modelů doplňují několik diamantů nahrazujících čísla na ciferníku.Úloha statusu a ikonických doplňků, jako jsou tyto modely, je skvělá.

Dámské hodinky Longines a TAG Heuer s diamantyDámské hodinky Longines s diamanty. Oni jsou také považováni za druh vizitky, prokazující velkou chuť a postavení jejich majitele.Navzdory tomu, že designéři značky prokazují záviděníhodný konzervatismus a nepoužívají extravagantní design - to jsou jedny z nejvyhledávanějších a nejhodnotnějších modelů na světě.Dámské hodinky Lonzhin s diamanty mají nejjednodušší, ale je to dobrérozpoznatelný design. Diskrétní luxus těchto modelů a korporátní identita značky samy o sobě proměňují jejich vynikající šperky na každý den. To je věřil, že to je dost nosit jen tyto hodinky a nepřidávat žádné další šperky k obrazu, aby vypadala luxusní a ušlechtilý.

Sportovní móda je jedním z nejtrendovanějších a zároveň nejobtížnějších stylů ve světě dámské módy.

Pouze skutečné přední osobnosti, jako je švýcarská značka TAG Heuer , jejíž historie sahá více než 150 let, jsou schopny vyrábět luxusní doplňky, které jsou v této žíle bezvadně uchovávány. Značka mimochodem stále vyrábí, na rozdíl od většiny značek, mechanické hodinky, na jejichž zakládání se podílí zakladatel značky.

Společnost TAG Heuer je dnes součástí nadnárodní společnosti LVMH , která se specializuje na výrobu luxusního zboží a nastavuje tón v tomto segmentu módy. Hodinky prezentované v nejnovějších kolekcích značky jsou téměř bezchybné luxusní doplňky. Značkové designéry neskrývají skutečnost, že tvorba nových dámských hodinek s diamanty TAG Heuer byla inspirována profesionálními automobilovými závody, zejména Formulou 1. Modely z růžového zlata vykládané drahými kameny mají poněkud brutální, klasický design, který dokonale zdůrazňuje eleganci zápěstí. Laconická forma velkého kulatého ciferníku je na ráfku pokryta diamanty a doplněna masivním kovovým náramkem. Toto příslušenství dokonale podpoří módní hru"Muž-žena" v nejelegantnější a módní obrázky.

Podívejte se na fotografii těchto dámských hodinek s diamanty - každý z nich je vytvořen v originálním, ale vysokém stylu:Dámské zlaté hodinky "Racek" a Nika "s diamanty

Při výrobě luxusních doplňků je obtížné dodržovat náš vlastní styl - normy jsou příliš vysoké. Některé značky to však dělají. Zejména legendární ruská značka "Chaika", která vyrábí omezené řady dámských hodinek v bílém a růžovém zlatě s vložkami z drahých kamenů.

Návrháři značky, nadšeně lovící módu na historických špercích a vytvořili řadu zlatých hodinek s diamanty "Seagull" , které napodobují design ženských modelů před půl stoletím. Miniaturní kulaté pouzdro s římským ciferníkem, vykládané drahými kameny doplňuje náramek, složité tkaní šperků s vložkami, kombinované ze zlata různých barev. "Seagull" hodinky s diamanty vypadá jako drahé vinobraní, a dokonce i starožitné šperky, jako rodinné hodnoty zděděné po babičce, která jen přidává hodnotu těchto modelů. Je třeba poznamenat, že se všemi stylovými a hodnotami hodinek Chaika se vyznačují velmi příznivými cenami.

Je obtížné konkurovat světelným podnikům, zejména pokud se jedná o švýcarské společnosti. Je zajímavější sledovat, co se děje s drsnými nováčky, kteří se této soutěže nebojí.

Tak například mladí lidé (je to o něco více než 10 let) ruská značka „Nika“ . Luxusní design a trendový design hodinek Nika s diamanty nám dovoluje spojit je s nejzajímavějším a nejmodernějším doplňkem v luxusní kategorii bez jakýchkoliv pochyb. Charakteristickým znakem dámských zlatých hodinek s diamanty této značky je elegance klasických designových modelů, které vypadají velmi koketně a dokonce lehce frivolně. Designéři značky aktivně pracují s barvou, preferují pastelové odstíny růžové a šedé, bílé a stříbrné tóny a jsou obroušeni nejen diamanty číselníku, ale i „ušima“ a zipem. Značka dodržuje standardy ženského a sofistikovaného designu, stejně jako dostupné ceny.

Anne Klein Dámské hodinky s diamanty

Značka Anne Kleinrozvíjí téma věčných hodnot, které jsou důležité pro elitní hodinky. Tato americká značka z výšky svých čtyřiceti let úspěšné existence autoritativně uvádí, že ženská a ušlechtilá klasika je vždy relevantní.

Diamantové hodinky Anne Klein jsou dokonalým doplňkem módního a dynamického vzhledu, inspirovaného dokonalou elegancí. Značkové designéři nehledají jasné a výrazné způsoby vyjádření - jednoduché a aristokratické modely značky jsou navrženy tak, aby vytvářely luxusní a sofistikovaný každodenní vzhled. Zvláště pozoruhodné modely ve stylu "městské elegance": bílé a růžové zlato, pastelové odstínyčíselníky a popruhy skvěle odstínují středně velké a velmi elegantní diamanty.

V těchto fotografiích věnujte pozornost dámským hodinkám s diamanty pro ženy, každý z těchto modelů si zaslouží pozornost tohoto znalce:

Balmain

Calvin Klein

Certina

Hamilton

Longines

Mido

Montblanc

Rado

TAG Heuer

Tissot

Auguste Reymond

Bering

Breitling

Candino

Cerruti 1881

Certina

Kryt

Emporio Armani

Festina

Frederique Constantová

Louis Erard

Jacques Lemans

Maurice Lacroix

Mido

Montblanc

Nina Ricci

Oris

Rado

Raymond Weil

Rolex

Chopard


Technomarine