Nápady pedikúra léto 2019: novinky, nápady a fotografie

Nápady a novinky pro pedikúru v sezoně „Léto - 2019“ jsou tak obrovské, soudě podle četných fotografií zveřejněných na internetu, které mohou uspokojit i ty nejnáročnější módy. A jak víte, pedikúra je nedílnou součástí obrazu ženy, která se vždy stará o sebe. To je obzvláště důležité v létě. Otevřené boty, světlé oblečení - to vše doslova vyžaduje, aby měsíčky na nohách byly upravovány.


Klasická jednobarevná pedikúra

Co nikdy nevyjde z módy, jsou monochromatické odstíny. Kdykoliv během dne, pro všechny příležitosti, pro jakýkoliv styl oblečení - jednobarevné nehty vypadají velmi elegantně. Současně, i když je dívka zastáncem klidných, zdrženlivých tónů, v létě můžete naprosto radikálně změnit styl. Oranžové, limetkové, růžové - i ty nejjasnější "honosné" barvy budou relevantní. Ideální, pokud je pedikúra kombinovaná s oblečením, plavkami nebo kabelkou.

Jemné květiny

Etno-pedikúra

Etnické motivy - novinka mezi obrovským množstvím nápadů na pedikúru v roce 2019, a jak je vidět na fotografii, toto nehtové umění vypadá velmi svěží a atraktivní. Ve skutečnosti je vše omezeno pouze fantazií mistra. V ideálním případě můžete opakovat vzor své oblíbené letní šaty, halenku nebošátek, pokud jsou také v etno-stylu. Dalším rysem této pedikúry je, že navzdory všem zdánlivým obtížím popravy je poměrně jednoduché aplikovat etnický vzor. Pro toto je perfektní lisování. Díky němu nebude těžké malování dělat ručně. Je to jen půl hodiny a je připravena jedinečná kresba.

Východní etno

Důležité! Aby nedošlo k přetížení obrazu, vzor by měl být aplikován pouze na jeden z prstů každé nohy. Volba zpravidla spadá na palec. Zbývající nehty jsou pokryty lehkým monochromatickým lakem.

Zajímavé: Pedikúra doma

Flitry, kamínky a třpytky

Skvělý způsob, jak upozornit na měsíčky, je ozdobit je světlými dekorativními prvky.

  • Flitry - módní trend z léta 2019. Jinak se taková pedikúra nazývá disco-nehty. Hodí se do jakéhokoliv stylu. Navíc, flitry samy o sobě často zdobí oblečení a boty. Možnosti designu na nehty jsou mnoho. Nejoblíbenější je plné pokrytí jednoho nebo dvou prstů s flitry. Zpravidla jsou vybrány chytlavé barvy. Pro milovníky minimalismu perfektní rovné linie a geometrické tvary, lemované flitry. Lze také měnit kombinaci barev. Pokud je hlavní odstín pedikúry, například, červená nebo modrá, pak zlaté flitry budou vypadat velmi dobře s ním. Pro pastelové tóny - béžové, bílé, šedé - pailletty velké velikosti s holografickým leskem budou vyhovovat.

Kamínky v pedikúru

\ t
  • Kamínky - designové nápady s kamínky lze určitě nazvat stylovým. Pro několik sezón, módní ženy ochotně ozdobí jejich měsíčky s takovým uměním nehtů. Je to pochopitelné, protože pedikúra s kamínky vypadá brilantně. Ale má řadu nevýhod. Za prvé, je to obtížnost v aplikaci. Chcete-li získat požadovaný výsledek, musíte přesně vědět, kde a jak správně umístit krystaly. Nejjednodušší možnosti - plné pokrytí nehtové desky nebo tenké drahokamové dráhy v nehtovém otvoru. Tato pedikúra vypadá stylově a módně v obou případech.

Jemné letní třpytky s efektem ombre

Druhou nevýhodou pedikúry je rychlé vymazání jisker. Faktem je, že většina dívek si vybírá levné plastové kamínky, které se prodávají v obchodech ve velkém množství. Nevadí jim zkaženost a snadná výměna. Ale pokud žena módy má chuť chodit s elegantní pedikúru déle, pak při použití je lepší zvolit Swarovski kameny. Svítí jasněji a lépe drží nehty.
Důležité! Ideální kamínky na monochromatický povlak. Nasycený výkres může také přetížit obraz.

Čisté abstraktní linie

Zajímavé: Jemnosti pedikúry.

  • Glitry jsou dalším způsobem, jak učinit pedikúru jasnější. Pokud existuje ohromná touha vyniknout, pak můžete použít malé třpytky na každém prstu. Současně bude vypadat pedikúrav létě jasné a relevantní. Pro více omezenou možnost ozdobit jiskry může být jen pár měsíčeků. Glitter se aplikuje na lepivou vrstvu gelového leštidla.

Letní motivy

Že ve městě, na dovolené, v létě, bude pedikúra s květinovým, ovocným a listovým potiskem vypadat módně a svěží. Kombinace bohatých barev a neobvyklých vzorů jistě zaujme. Obrovská popularita v roce 2019, jako nápad na pedikúru, používá nail art s obrazem ovoce a bobulí v různých variantách. Jak můžete vidět na fotografii, tisk lze umístit na jeden hřebík jako berry v řezu, a na druhou menší verzi tohoto berry. Barva zbývajících nehtů může být zároveň jasná a zdrženlivá v souladu s obrazem a přáními módní ženy.

Módní tropické motivy a bohaté barvy

Zajímavé: Jak se rychle a trvale zbavit plísně nehtů na nohou

Francouzština

Francouzská pedikúra je dnes nejoblíbenějším typem nehtového umění. Vytváří efekt dobře upravených nohou, vypadá velmi přirozeně a opticky zvyšuje délku nehtu. V klasické verzi nehtů jsou vybarveny v béžové nebo světle růžové barvě a proužek na špičce prstu by měl být výhradně bílý. Ale dnes existuje více módních variant tohoto pedikúru. Například kontrastní černá a bílá nebo se zvýrazněním otvorů. Průhledné vzory budou na nehtové desce vypadat velmi pěkně.

Monotónní akt +Francouzština

Existuje spousta nápadů na pedikúru, ale přesto jsou každý rok nové položky, obvykle ve formě fotografií talentovaných umělců, a léto 2019 nebylo výjimkou.odstíny, složité vzory a jiskry.Hlavní pravidlo: míchat všechno a všechno, hlavní věc je udržet proporce.