Moderní letní pedikúra 2019: trendy a fotografie

Pedikúra v roce 2019 není jen povinným postupem, který vám umožní starat se o nohy, ale také možnost ukázat svou individualitu vytvořením různých vzorů na nehtech, zejména v letním období. Módní trendy z roku 2019 nám diktují použití v designu pastelových i světlých barev ve spojení s různými dekorativními prvky, jejichž příklady lze vidět na různých fotografiích na internetu.


V článku budeme hovořit o tom, co design pro vaše nehty je nejlepší udělat, aby vaše pedikúra vypadat velkolepé a trendy.

Nejmodernější barvy léta 2019

Léto je časem jasných nápadů a nestandardních řešení v designu jejich nehtů. Letní pedikúra v roce 2019 vyšla z rámce jednoduchého a obyčejného a paleta barev použitá v designu nehtů se stala mnohem širší. Dnes jsou stejná barevná řešení a možnosti designu v módě jako u manikúry.

Mezi různými předními designéry nail art, které nám nabízíme, můžeme vyzdvihnout špičku nejmodernějších barev. Mezi ně patří:

 • Všechny odstíny červené, včetně vínové. Oni jsou klasiky žánru v manikúru a stěhoval se do designu nehtů na nohách. Dnes si můžete vyzvednout nejbohatší palety nejrůznějších odstínů červené v běžném laku a gelových lacích. Nejoblíbenější jsou korály, šarlatové a bohaté burgundské. Ideálně vypadají jako monofonní pedikúra a nevyžadují další dekorativní prvky.

Červený kryt s designem pro létotémata

 • Bílá. Je to výborná volba pro úpravu letní pedikúry, kterou nám diktují módní trendy z roku 2019, jejíž živé příklady lze vidět na fotografiích světových osobností, protože tento trend na vrcholu popularity není první sezónou. Taková pedikúra přináší do obrazu pocit čistoty a jistě upozorní na nohy svého majitele.

Klasická pedikúra v bílém

Důležité! Módní trendy nabízejí dívkám ozdobit jejich měsíčky na nohou v obou bílých a ozdobit je kamínky, jiskry, fólie nebo dekorativní písek. Neméně působivé s tímto designem vypadá tenký prstenec na prstenec prstu.

Zajímavé: Nejmódnější manikúra v roce 2019: nápady na dekorace, oblíbené barvy

 • Černá. Při pohledu přes fotografii s příklady nehtových uměleckých návrhů na nehtech můžete v roce 2019 jedinečně identifikovat černou barvu na jednu z trendů pro letní pedikúru. Monochromatické varianty pokryté černým lakem nedoporučují stylisté, ale nehty zdobené kamínky, kresbami, fólií, třpytkami a kamifubuki jsou v této sezoně módními novinkami.

Showy Black

 • Pastelové barvy. Chcete-li vytvořit krásnou a jemnou pedikúru, módní trendy jaro-letní sezóny pro milovníky klasiky jsou nabízeny v designu nehtů pro použití nahých odstínů. Skvělý doplněk k tomuto designu budou malé ozdobné ornamenty v podobě kamínků a třpytů.

Vícebarevná pedikúra v pastelových barvách

Důležité! Sociální průzkumy ukázaly, že většina mužů dává přednost klasické nahé pedikúre, protože je to příklad projevu ženské podstaty.

Zajímavé: Svatební manikúra 2019: módní trendy, fotografie nových výrobků

 • Všechny odstíny růžové. Jedná se o zcela univerzální tóny, které byly nejvýraznější při vytváření módních obrazů po celá léta. Jejich jedinečnost spočívá v tom, že s poněkud jasnou pedikúrou zůstává jemná a ženská, a pomocí moderních technik nail art můžete dosáhnout originálního a barevného výsledku.

Kombinace bílé a růžové

 • Modrá a modrá. Vzhledem k tomu, že tyto barevné palety jsou spojeny s vodní hladinou, jsou ideální volbou pro návrh letní pedikúry. V současné době jsou vítány jak běžné kryty s takovými odstíny, tak přídavek různých dekorativních prvků.

Jemná pedikúra s modrým povlakem

 • Oranžové a žluté barvy. Jedná se o skutečně letní odstíny, díky kterým můžete vytvořit originální a světlou pedikúru. Může být jak monofonní, tak s různými kresbami, především květinovým charakterem.

Jasně oranžová

 • Mátová, světle zelená a zelená. I když nejsou zcela standardní, nicméně v posledních několika sezónách byli na vrcholu své popularity. Tyto odstíny lze aplikovat jako monochromatický povlak,a v kombinaci s jinými barvami a dekorativními prvky, jako jsou třpytky, kamínky, atd.

Mincovna a stříbrný třpyt

 • Stříbro a zlato. Tato paleta barev má jakýsi lesk. Pro dosažení požadovaného efektu se používá speciální tření, které napodobuje povrch drahých kovů. Tato pedikúra je doplněna ozdobnými kameny, perlami a třpytkami.

Klasický stříbrný kov

Nejlepší trendy nápady z roku 2019 pro stylovou letní pedikúru

Chcete-li vytvořit módní letní pedikúru v roce 2019, je velmi důležité používat nejen trendové barvy v této sezoně, ale také dovedně kombinovat a zdobit je. Po přezkoumání různých fotografií v módních časopisech s příklady nail art designů, jsme zdůraznili nejlepší nápady pro zdobení nehtů, které jsou nejvíce módní v létě 2019. Patří mezi ně následující:

 • Jasný design. Kombinace jasného podkladu s ještě jasnějšími a barevnějšími samolepkami či kresbami je hlavním trendem léta 2019. To může být jako květinové tisky, geometrie a dokonce i námořní téma ve formě kotvy nebo záchranného lana. V tomto případě záleží zcela na vašich preferencích.

Prolamované vzory na pozadí broskví

Důležité! Při vytváření jasného pedikúru je velmi důležité nezapomínat, že se jedná o doplňující prvek vašeho módního obrazu, a nikoli o jeho hlavní část.

Zajímavé: Pedikúra doma

 • Kamínky. SS pomocí těchto dekorativních prvků můžete vytvořit jak jemný denní design, tak ohromující večer. Aby konečný výsledek byl ještě originálnější, nail art mistři doporučují použití kamenů různých velikostí a barev v jednom složení.

Alternativa k kamínkům - kusy fólie

 • Vzory a vzory. V tomto případě záleží na vaší chuti. Mohou to být květinové motivy, různé geometrické tvary, komplexní i minimalistické ornamenty. Nejoblíbenější jsou dnes obrazy srdcí, kotev, klikat a pruhů.

Květinové motivy

 • Ombre, francouzština a lunar. Tak dobře známé možnosti pro manikúru byly perfektní v designu pedikúry. S pomocí těchto technik můžete vytvořit jak klasický design, tak spíše nestandardní a dokonce odvážný.

Ombre v pastelových barvách

Módní trendy z roku 2019 při tvorbě letní pedikúry jsou velmi rozmanité a umožňují vám vybrat si přesně svou vlastní, a to jak denně, tak večer, pro naprosto každou dívku. Na základě trendů v této sezóně můžete vytvořit nejen jednoduchý každodenní design, ale také poměrně složitý a jedinečný. Hlavní je, že se nebojí experimentovat a být jasným člověkem.