Zdůrazňuje blond vlasy: módní trendy 2019

Zvýraznění na světle hnědé vlasy je jedním z nejlepších způsobů, jak radikálně změnit obraz pro každého majitele této velmi populární barvy vlasů. Kromě toho, v roce 2019, v tomto typu zbarvení, se objevily nové módní trendy, které mohou obraz překvapující a nezapomenutelný. Jakýkoliv profesionální kadeřník nebo kadeřník vám rád poradí s vlasy, které mají světle hnědou barvu, protože v tomto případě se můžete vždy spolehnout na pozitivní výsledek.


Zvýraznění na tmavě blond vlasy

Za prvé je třeba poznamenat, že ne všechny odstíny budou vyhovovat majiteli šoku z tmavých vlasů. Chcete-li vytvořit harmonický a elegantní vzhled, věnujte pozornost „teplým“ barvám pšenice, medu, zlata, mědi a kaštanu.

Klasické zvýraznění

Po definování požadovaného odstínu můžete přistoupit k nejdůležitější věci - zvolit metodu zbarvení. A zde stylisté nabízejí několik technik, které jsou obzvláště oblíbené u módy po celém světě.

Zajímavé: Zvýraznění tmavých vlasů: základní techniky a fotografie

 • Klasické zvýraznění. Snad vždy bude tento typ zbarvení ve výšce módy. Tato metoda je velmiekonomický, snadno proveditelný a netrvá dlouho. Je založen na bělení nebo monochromatickém barvení určitého počtu pramenů po celé délce vlasů. Výsledkem je vždy svěží a módní vzhled, který vás potěší na dlouhou dobu.
 • Benátské (milánské) zvýraznění. Aplikuje se výhradně na tmavé blond vlasy. Historie tohoto zbarvení sahá až do období vzdáleného středověku, kdy benátské krásy strávily 8-10 hodin pod spalujícím sluncem, aby na vlasech dosáhly třpytivé zlaté nebo červené barvy. Ať už dosáhli svého cíle, nebo ne, není známo, ale moderní stylisté a kadeřníci dokonale zvládli techniku ​​takového zbarvení. Je založen na chaotické aplikaci barviva na vybrané prameny, aby se dosáhlo hladkého přechodu z tmavého na světlejší tón. Kromě toho začíná barvení od špičky a pak jde do středu délky zkroucení. Kořeny vlasů zůstanou nedotčeny. Suché prameny bez fólie přirozeným způsobem. Jako výsledek, módy dostane přirozený stín.

Benátské zvýraznění

Zvýraznění na světle hnědých vlasech

U dívek se světlou blonďatou srstí jsou perfektní „chladné“ odstíny, jako je platina, sever, mléčně a slonovina.

Zvýraznění světle hnědých vlasů je jedním z nejdůležitějších módních trendů v roce 2019. Fotografie ukazuje, že po takovém zbarvení je nějaká ženavěku je doslova mladší.A také zde existuje několik technik, které jsou vhodné výhradně pro mladé fenky s vlasy.

Zvýraznění s a bez tónu

 • Francouzské zvýraznění.Dívky si po celém světě vybírají tento typ barvení, pokud chtějí změnit svůj obraz, ale nechtějí obětovat své zdraví vlasů, vystavují je chemickému působení.Díky šetrným barvivům, která neobsahují čpavek, zůstávají jejich vlasy měkké a hlavně živé.Pokud jde o barvu, která se v důsledku toho projeví, ženy módy zde mohou počítat s tím, že vybrané prameny budou jasnější o několik tónů.Nějaký druh spálených kudrlinek.

Zajímavé: Jaká barva vlasů je v módě v roce 2019: foto příklady

 • Zvýraznění Kalifornie je dalším způsobemdostat módní barvení, aniž by to prakticky žádné škody na vlasy.Nicméně, aby se dosáhlo dobrého výsledku, stále musíte kontaktovat salon, protože doma je technologie nemožná.A čím silnější bude hlava vlasů, tím obtížnější a objemnější bude pracovat s ní.Abychom dosáhli požadovaného účinku, budete muset pracovat s velmi tenkými prameny.Hlavním cílem kalifornského zvýraznění je zároveň získat přirozený "vypálený" odstín bez žloutnutí.Na samém počátku procesu je aplikováno speciální řešení na vybrané prameny, které připraví vlasy pro další tónování.Pokud vše půjde tak, jak má, na konci se dostanetekroutí lehčí než pět tónů.

Výživové masky jsou povinné po zvýraznění

Ostatní typy světlých vlasů

Reverzní zvýraznění. Jedná se o komplexní a časově náročný proces, jehož výsledkem je, že mnohonásobně odbarvené vlasy se stmívají. Díky výslednému kontrastu vypadá obraz velmi působivě. Mezi všemi druhy módních trendů je podsvícení obzvláště oblíbené u žen všech věkových kategorií.

Klasické zvýraznění a Ombreova technika

Balayazh - ideální pro dívky, které mají střední délku vlasů. Tento typ zvýraznění vypadá obzvláště dobře na světle hnědých vlasech (viz foto níže) av roce 2019 je v TOP módních trendech. A s rány se obraz stává ještě výraznějším. Tento typ barvení má řadu nepopiratelných výhod:

 • Přirozenost. Vzhledem k tomu, v posledních letech přirozenost vstoupila do módy, balayazh je nejlepší volbou pro ty, kteří se drží tohoto trendu;
 • Snadná údržba a časté seřizování, což ukazuje na nákladovou efektivitu. Barva je aktualizována každé tři měsíce, jak je vymyta;
 • Kořeny zůstávají neporušené, a proto zdravé.

Módní balayazh

Při výběru barev, které budou základem balayazhu, nezapomeňte, že světelné odstíny vás učiní mladším a osvěží celý obraz. Ale tmavé tóny vás mohou přidat o několik let.

Zvýraznění technologií ombre je velmi složitý postup.barvení, které může jen skutečný mistr Ale pokud všechno funguje, výsledek převýší všechna očekávání! Základem tohoto procesu je tzv. Natahování barev, kdy kořeny vlasů zůstávají tmavé a hlavní zbarvení je na špičkách. Všechny přechody by samozřejmě měly být hladké.

Zajímavé: Ombre na tmavých vlasech: příklady efektivního zbarvení na fotografii

V roce 2019 vstoupila v módě tzv. Zonální melirovnie na hnědé vlasy. Nejokázalejší ze všech, vypadá to, když si oříznete bob. Na fotografii, která je uvedena v našem článku, můžete vidět, že pro toto barvení je zpravidla vybráno jen několik kudrlinek, zpravidla v týlní zóně a na obou stranách obličeje. Toto zvýraznění vypadá velmi moderně.

Chcete zdůraznit?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Péče o vlasy po zvýraznění

Nezáleží na tom, jak dlouho jsou vaše vlasy krátké, střední nebo dlouhé, ale pokud se rozhodnete změnit obraz a uchýlit se k zvýraznění, nezapomeňte - vlasy si nutně vyžadují péči, protože jejich struktura se změnila po barvení. A tady je několik jednoduchých pravidel, jejichž dodržování vám pomůže zachovat krásu a zdraví vašich vlasů:

 • Používejte pouze vhodné šampony a balzámy. Přečtěte si pozorně, co je napsánoštítek;
 • Snažte se používat fén a žehličku co nejméně, alespoň během prvního měsíce;
 • nezůstávají dlouho pod spalujícím sluncem a dočasně se vzdávají opalovacího lůžka.To je nezbytné, aby vlasy znovu získaly svou vodní bilanci;
 • Vyhněte se potápění hlavou do hlavy.Při sprchování zapněte vodu při pokojové teplotě;
 • Nezanedbávejte oleje a masky, aby vyživovaly vlasy.To z nich učiní měkké a poslušné;
 • Použijte tónované šampony k udržení barvy.

Zvýraznění vypadá skvěle na vlasech jakékoli délky

Doufáme, že naše tipy a fotografie krásných světel na blond vlasy vám pomohou učinit správnou volbu.Změna, být krásná a neodolatelná!