Shellac 2019: fotografie, nápady, design

Důležitým aspektem péče a krásy dívky je manikúra. To je to, pro co je šelak, jehož fotografie a design je určen pro léto 2019. Tento druh nehtů služba dlouho získala popularitu, kromě toho je bezpečný pro zdraví a je k dispozici v každém městě.


Co je šelak a jak se vyrábí?

Shellac nebo gel polish je typ laku, který zůstává na nehtové desce po dlouhou dobu. Naneste šelak na nehty mohou být v salonech nebo doma. Shellac lze použít nezávisle doma. Ale k doplnění krásy myšlenky, stojí za to podívat se na všechny nové položky a zlepšení nehtů design s šelakem.

Nahý s kamínky

Gel Polish je speciální látka, která vyžaduje pečlivé použití. Postup obvykle probíhá v následujících fázích:

 1. Manikúra a další odmašťování nehtové desky. Mistr posouvá kutikulu zpět nebo ji odřezává, zpracovává prsty, odstraňuje otřepy a tvar nehtů. Je důležité, aby byl tento postup prováděn bez poškození zdraví. Každý mistr, který respektuje sebe sama, věnuje pozornost přípravě nástrojů, jejich čištění a sterilizaci před návštěvníkem. Poté se na nehtovou destičku nanese odmašťovadlo, aby se lepidlo lépe lepilo.

Aby šelak vypadal krásně, potřebujete manikúru

.

Nenechte se naštvat, pokud jste - majitel krátkých nehtů. Dobře upravená manikúra pro krátké nehty může být vybrána z fotografie, kde jsou prezentovány různé vzory šelaku na léto 2019. Každá z možnostípomůže udržet trend a stylově doplní váš obraz.

Zajímavé: Módní letní manikúra v roce 2019: hlavní trendy a fotografie

 1. Základní použití. Základ je aplikován jako jedna vrstva, navíc můžete použít akrylátové nebo práškové opevnění, pokud má dívka tenkou nehtovou desku. Základ je transparentní a na každém nehtu se zahřívá pod UV lampou.
 2. Nanesení gelu. Po základně je čas si vybrat šelak, stejně jako módní design pro nehty nebo ruce, prozkoumat nápady a nové věci pro nadcházející léto. Samotná látka se aplikuje ve dvou nebo třech vrstvách, dokud nezmizí průhledné pruhy na nehtech. Každá vrstva na nehtu je upevněna pod UV lampou po dobu 15 až 30 sekund.

Použití šelaku

Postup může být zpožděn, pokud je každý hřeb upevněn odděleně. Proto mistři dávají přednost prvnímu zakrytí čtyř prstů jednou vrstvou šelaku a okamžitě je upevní do lampy. To nemá vliv na kvalitu procedury, pouze pomáhá šetřit čas.

 1. Před nanesením horní vrstvy si můžete vybrat další design nehtu. Módní trendy se postupně odklánějí od kamínků a vzorů k různým geometrickým obrazům nebo jemným obrazům na jednom prstu.
 2. Po hlavní práci na nehtech, mistr dá horní, což dává lesklý nebo matný povrch.

Vrchní tisk

Letní móda v roce 2019 demonstruje popularitu jasných barev a lesklých špiček. Přitahují pozornost a jsou méně špinavé během nošení.

Pros ašelakové nevýhody

Šelak nebo gelový lak má výhody i nevýhody. Naštěstí pro fashionistas, postup má více výhod, a to:

 • Nehty zůstávají dobře udržované po dlouhou dobu (obvykle do 2 - 3 týdnů). Shellac dokonale drží na nehty plast, neodlupuje se po domácích pracích. V případě výběru lesklého topu se neznečistí a neznečistí.

Technika lisování

 • Každá dívka má schopnost pěstovat nehtovou destičku pod šelakem, zejména pokud má sklon k odlupování.
 • Shellac a UV lampy nepoškozují zdraví dívek.
 • Po celou dobu se objevují nové položky, návrhy a palety barev, které potěší rozmanitost.
 • Tento postup může být prováděn doma v přítomnosti zařízení (základna, polštářek na gel, vrchní lampa, UV lampa).

Zajímavé: Nejmódnější manikúra v roce 2019: nápady na dekor, oblíbené barvy

Nevýhody šelaku a postupy jeho použití jsou mnohem menší. Ale stojí za zmínku:

 • Vysoké náklady na aplikaci (zejména pro velké regiony). Ne všechny dívky si mohou dovolit tento typ manikúry dvakrát měsíčně. Konkrétně je tento počet postupů optimální.

Růžový šelak a krajka

 • Možnost nakládání s houbami nehtů, pokud se s nehtovou deskou zachází špatně. V tomto případě bude obtížné rozpoznat onemocnění pod potahovou vrstvou.
 • Je-li gelový lak na nehty odstraněn nesprávně, destička nehtů se zhorší a potřebuje odpočinout od kosmetiky a kosmetiky.navrácení horních vrstev pro poskytnutí síly.

Je třeba mít na paměti, že podle pravidel dobrého tónu vypadá vytěžená nehtová deska s šelakem neuspořádaná. Proto stojí za to uvést tento druh laku pod kůžičku, zadek, nosit manikúru v létě 2019 tak dlouho, jak je to jen možné, a můžete se podívat na módní trendy na fotografii, pak si vybrat nejkrásnější design šelaku.

Shellac - současný design nehtů

Shellac má mnoho odstínů, což usnadňuje výběr nehtového designu. To je v létě 2019 že jasná barevná paleta se vrátí k módě. Stín je vybrán na délku nehtů. Pro krátkou manikúru fit tyrkysové, broskvové tóny. Osvěžující vzhled a mátová barva. Že by měl být vybrán jako pozadí pro vtipné obrázky. Ale tmavé odstíny: Marsala, bronz, modré nebo zelené variace mohou být prováděny na dlouhých nehtech, ale je lepší odložit tyto tóny až do podzimu.

Vícebarevné nehty v létě tradičně v módě

V létě roku 2019 je stále relevantní klasika s nahými tóny, která odsunula typickou bundu. To dává přirozenost a je také skvělé pro doplnění letní obchodní vzhled. Nude odstíny mohou být zdobeny zlatými pruhy, gel-lak s jiskry, nebo černé vzory. Zvláště krásné, tyto kombinace vypadají na matném vrcholu.

Čistý lesk s šelakem

Chcete-li si vybrat jemnou bundu, pak abyste v létě 2019 vypadali stylově, vytvořili vícebarevné volné hrany nehtů.nebo vyberte jeden, ale jasný odstín. Celá nehtová deska by měla být neutrální průsvitná barva.

Neobvyklá černá francouzština

Zajímavé: Lešticí gel na manikúru s kamínky

Chcete-li kombinovat několik odstínů v jednom provedení najednou, vyberte gradient nebo ombru. Na krátkých nehtech to může být provedeno ve svislém směru a na dlouhé manikúru - ve vodorovné poloze.

Zvláštní pozornost je věnována geometrii, může být jasná a nekomplikovaná. Mezi geometrickými vzory v módě:

 • zlomené a rovné čáry;
 • trojúhelníky;
 • kruhy nebo malý hrášek.

Jemný gradient

Skladba je kreslena ručně mistrem, ale kdysi populární verze šablon jsou z módy.

Místo geometrie si můžete vybrat výkres, který bude umístěn na palec. Ovoce a bobule téma (třešně, meruňky, vodní melouny, jahody) je zvláště v poptávce v létě. Nejdůležitější je nepřehánět to s obrázky. Minimalismus stále převládá v módě. Není nutné kombinovat vzory, kamínky, monogramy a obrázky, je lepší zvolit jednu věc a aplikovat na nehty střední nebo krátké délky.

Jednoduchý a efektivní design

Všechny aktuální nabídky na léto lze vyhodnotit na fotografii a videu