Jak se chránit před zlým okem a poškozením

Otázka, jak se chránit před zlým okem a poškozením nezávisle, se týká především těch, kteří berou magii vážně. Ale i když jste skeptický skeptik, neublíží vám to dozvědět se více o této oblasti života. Koneckonců, je to všechno o terminologii. Tyto jevy nazýváme odlišně - „astrální karate“, „energetický rozpad aur“ a z nějakého důvodu již způsobují mnohem větší důvěru.


Jak se zlé oko liší od poškození

Než se dozvíte, zda je možné se chránit před zlým okem a nezávisle na škodě a jak to udělat, aniž byste se uchylovali k placeným službám, je třeba zjistit, jaký je rozdíl mezi zlým okem a škodou?

Zlé oko je nezamýšlený negativní účinek, který se může stát náhodou. Škody, prokletí, pomluvy jsou prováděny zcela záměrně a jsou určeny konkrétně vám nebo vašim blízkým lidem.

Existují určité způsoby, jako jsou například amulety a modlitby, které vám pomohou chránit se před zlým okem a poškozením.

Ikony před poškozením a zlým okem

Zajímavé: Jak získat důvěru

Metody ochrany před zlým okem a poškozením

Jedním z nejzkušenějších a nejstarších způsobů ochrany před negativními vlivy zvenčí je kolík. Pro magický obřad zapadá jen nový pin. Před použitím by měl být kolík „nabitý“ tak, že ho drží nad svíčkou a třikrát říká:

„Když železo udeří na tento oheň, probodne závistivé oči závistivého; jak oheň hoří toto železo, tak by spálil zlé myšlenky nepřátel. “

Vytvořený amulet je připnutŠedá strana oblečení v hrudníku ukázala dolů.Indikátor zlého oka a poškození.Nyní je třeba sledovat stav čepu: pokud se změní na černou, pokrytou škrábanci nebo rzí, je zde škodlivý magický efekt.Tento kolík by měl být odstraněn a pohřben od domu.V budoucnu musíte nosit nový špendlíkový špendlík až do okamžiku odhalení zlého dopadu.

Další rituál by se měl konat v dopoledních hodinách a pro něj je nejvhodnější „cikánská jehla“.Dobře, pokud máte okno obrácené na východ.Tváří v tvář mu pěticípou hvězdu s jehlou ve vzduchu.Musíte si představit, že tato hvězda je skutečná, doslova svítí, není to hra vaší představivosti.Taková hvězda se stane vaším štítem před všemi černými vlivy.

Spiklý pin z poškození a zlého oka

Další jednoduchý rituál, který nevyžaduje další věci, je uzavření zla na zámku.Kdykoliv zapnete knoflíky nebo zipy, nebo zavřete dveře klíčem, musíte vyslovit text spiknutí a uzamknout zlo na šroubu.

Mnozí znalí lidé, kteří odpověděli na otázku, jak se chránit před zlým okem a poškozením, a závistí doporučují používat starodávný amulet - červenou nit.Je to červená barva, která je nejsilnějším reflektorem negativu, a to bylo zaznamenáno před tisíci lety.

Červená nit by měla být vlna.Spiknuté vlákno by mělo uvázat vaše milované nebo milované na zápěstí levé ruky.Když provádíte obřad, musíte vyčistit všechny myšlenky zla a nasměrovat je k lásce,milosrdenství a soucit.

Spiknutí červené nitě uvázané na zápěstí levé ruky

Další důležitou otázkou je, jak se chránit před zlým okem a poškozením těhotné ženy? Žena s dítětem může být velmi citlivá na magické účinky. Kdo by si měl dávat pozor? Ty mohou být nejčastěji:

  • Bezcitní sousedé
  • Bývalý milovaný manžel
  • \ t
  • Ženy, které nemají své děti
  • Příbuzní manžela, kteří nemají rádi vaše manželství
Psychika doporučuje, aby těhotné ženy v žádném případě nezanedbávaly magickou ochranu, protože zlo, závistivé oko může dosáhnout všude: ve frontě na předporodní klinice, na recepci gynekologa.

Kromě známých metod, některé kameny, jako je ametyst, sokol oči, dobře chránit těhotenství, ale existují určitá pravidla: kameny by měly být uchovávány v přímém pohledu, ale nikdo by neměl vědět, že jsou amulety, a to i ty, kteří jsou v jejich blízkosti.

Náramek amulet "hawkeye"

Zajímavé: Jak začít s vlastním rozvojem a se zlepšováním: 4 jednoduché kroky, nápady

Je třeba se vyhnout místům velkých zástupů lidí, brát s opatrností nebo zcela odmítnout dary - lze je provádět s nevlídnými cíli. Mateřské oblečení by mělo pokrývat břicho a na plátně by neměly být kruhy.

Dalším důležitým aspektem obranné magie je, jak se chránit před zlým okem a poškozením při práci? Ano, vaše drahá a dokonce i milovaná práce je potenciálně nebezpečná.místoNěkdo by mohl vášmu kariérnímu úspěchu závidět, někdo by chtěl zaujmout vaše místo atd.

Problém je v tom, že při práci jste vždy v dohledu, tak známé a osvědčené kouzlo musí být používáno s opatrností.Pokud si někdo všimne vašeho magického příslušenství, může být špatně interpretován a mít pro vás nepříjemné následky.Na druhé straně, kolík, o kterém jsme již psali, je pro každého neviditelný a ve službě bude fungovat krásně.

Přijímat s opatrností nebo zcela odmítnout dary

Dalším amuletem, který lze provádět bez povšimnutí doma i v práci, je obousměrné kulaté zrcadlo.Takové zrcadlo je umístěno v koženém černém pouzdře a nosí se vedle srdce.

Pokud jste v práci pod dohledem mnoha očí, techniky duševní magie fungují dobře: budování mentální stěny kolem vás nebo imaginárních zrcadel, které vrátí celý náboj negativu vašim kritikům.Existují zvláštní spiknutí, které se nazývá „od závisti a pomsty na pracovišti“.

​​

Někdy je vaše chování lepší v práci: nebuďte arogantní, neochvějte se svými úspěchy, otevřenými a přátelskými.Čím méně máte nepřátele a závidíte, tím méně je zlé oko.

Modlitba ze spiknutí a škody

Zajímavé: Jak vydělat peníze online bez investic - způsoby, nápady

Co je nezbytné pro to, aby se každý mohl učit?Kouzlo je nejstarší poznání, tedy opravné prostředky, spiknutí,Existuje mnoho amuletů a amuletů, ale pokud jste začátečník v tomto oboru, je lepší hledat radu od specialistů nebo lidí, kteří již sami vyzkoušeli určitou metodu.

Jaký druh konspiračního textu použít, jaký rituál k jednání je vaší volbou, ale dobrá rada nebude bolet. V každém případě byste měli být poučeni lidmi, kterým důvěřujete. Takže se můžete vyhnout chybám a nepoškodit sebe a ostatní.

Pamatujte, že laskavost, světlo v duši, čistota myšlenek po celou dobu byla nejlepší ochranou před zlým okem. Zlo nemůže proniknout do zdi dobra.