Mořské zelí obličejová maska

Použití obličejových masek s řasou (v jednoduchých termínech, mořský kale) má příznivý vliv na kůži, pomáhá odstraňovat odumřelé buňky, čistí póry, posiluje imunitu a stimuluje regeneraci pleti, urychluje metabolismus. Tyto „zázraky“ mořských řas vznikají díky jedinečnému biologickému složení, které je hojně nasyceno mikroprvky a vitamíny.

Chcete-li připravit masku z mořských řas doma, můžete použít suché řasy, které lze zakoupit v lékárně.

Maska pro řasy a přírodní med

\ t

K přípravě masky by mělo být malé množství mořských řas zředěno vodou při pokojové teplotě navytvoření krémové hmoty. V masce V masce se přidává 1 lžička medu a 1 lžička broskvového oleje. V případě potřeby můžete v závislosti na typu pokožky přidat několik kapek esenciálního oleje. Vzhledem k tomu, že tato maska ​​je vhodná pro problém a mastnou pleť, můžete přidat 1 - 2 kapky esenciálního oleje tea tree. Všechny složky se důkladně promísí. Maska se aplikuje na očištěnou tvář tenkou rovnoměrnou vrstvou (vyhnout se oblasti kolem očí) a nechat 15 až 20 minut. Po čase masku opláchněte studenou vodou bez použití mýdla a naneste výživný krém.

Maska řasy s medem pomáhá očistit póry a pomáhá v boji proti zánětu (akné a komedony), odstraňuje mastný lesk a zlepšuje tón pleti.