Jak si vybrat klobouk na kožich: stylová volba

Jak sestavit dokonalý "zimní" obraz? Stylový a elegantní soubor pomůže vytvořit nezaměnitelné doplňky, ale musíte začít od hlavní věci - vybrat nejlepší klobouk pro kožich.

Dnes je volba klobouků téměř neomezená a módní návrháři a stylisté nestanoví striktní pravidla pro kombinaci, která nabízejí pouze vlastní vkus. Ale stále existují některá jednoduchá, ale důležitá tajemství stylové volby.

Jak si vybrat klobouk pro norkový kožich: zimní vzhled

Krásný elegantní kožich je základem zimního vzhledu, na který byste měli hledat stylové doplňky. Takže, přinejmenším nepřetěžovat obraz zbytečnými akcenty, které odvádějí pozornost k sobě. Začněme stylem, dokonalým kloboukem pro norkový kabát.

Čím luxusnější, výraznější a složitější střih kožichu a větší silueta, tím menší a jemnější čelenka by měla být. Dlouhé „na podlahu“ nebo zkrácené „lichoběžníky“, stejně jako modely „motýlího“ stylu, těží z této kombinace. Styl kožešinové čepice pro takový kožich by měl být extrémně lakonický. Čisté barety nebo "kubánský" s plochým vrcholem a jemnými třásněmi, miniaturními tabletovými kloboukyUdělejte skvělou práci s elegantním a stylovým doplňkem.

Ale rovné a stručné střih srsti ze střihané kožešiny bez velkých límců, a ještě více kukly, bude ideálně doplňovat objemné pokrývky hlavy nadýchané kožešiny. Tyto módní kožichy navíc umožňují organicky kombinovat nejodvážnější a avantgardní modely v obraze.

Při hledání dokonalé odpovědi na otázku, jak si vybrat klobouk pro norkový kožich, hodně záleží na jeho struktuře a střihu. Modely s originální technikou řezání, příčné a ještě úhlopříčnější uspořádání kůže na plátně - bezpodmínečný důvod pro výběr hlavy mimořádně jednoduchého stylu.

Zda je nošení kožešinových čepic k norkové srsti otevřenou otázkou v dnešních trendech. Samozřejmě, že ano, je důležité, jaký druh kožešiny si vyberete jako společníka. Základním pravidlem, které z vás udělá elegantní vzhled, je vyloučit možnost „norkového nátěru norkového uzávěru“, takže kombinace identických textur a ještě více barev srsti okamžitě způsobí, že váš obraz bude příliš „dospělý“ a ještě horší bude zastaralý. A v žádném případě by neměl hrát "na podzim" tím, že koupí ultra módní čelenku z levné kožešiny.

Sable, kuna, luxusní černohnědá nebo klasická "červená" liška ... čím rafinovanější srst, ze které je šitá hlava, tím lépe.Tyto fotografie čepic pro norkové kabáty vám řeknou směr správného výběru:

V dnešních trendech jsou pravidla stanovena neoficiálním, ale velmi explicitním z hlediskavývojáři.Střih, barva a později použít jakoukoli srst jako zajímavou texturu.Jejich lehká ironie, pokud jde o náklady a vzácnost zdrojového materiálu, je hlavní věcí, kterou je třeba zvážit při výběru vlastních možností.Snažit se vypadat příliš buržoazně a drahé v každodenním vzhledu, být oblečený v kožešinách znamená být módní.

Čepice pro bílé a tmavé kožichy

Neméně důležité než styl, barva čelenky.Není náhoda, že zimní snímky jsou nejobtížnější z hlediska nalezení úspěšné kombinace barev, která je ideální pro exteriér.

Jednou z nejobtížnějších možností jsou klobouky pro bílý kožich.Zvednout bílou čelenku je první věc, která přijde na mysl.Takové celkové barevné schéma obrázku vás okamžitě změní na „Sněhurku“.Kromě toho, příliš elegantní, včetně barevného řešení souborů, dnes prostě není v módě.V tomto případě byste měli věnovat pozornost studeným barvách srsti - modré, smetanové, plavé nebo světle matice.

Váš bílý kožich bude mít prospěch z kombinací s pastelkami z čelenky.Podívejte se na stejné karamelové odstíny - pár tónů tmavších a bohatších než srst srsti.

Stejným principem stojí za to hledat barevné kombinace s nejoblíbenějšími tmavými a odstíny, jako je černé sklo.Okamžitě vyloučit tmavé tóny a věnovat pozornost medu, perlově šedé nebo mahagonu - některý z těchto odstínů přírodní srsti vám umožní sbíratorganické barevné řešení obrazu.Všimněte si, jak jsou stylově vybrány klobouky na kožichech na těchto fotografiích:

Který klobouk se hodí k norkové srsti: srst a pletené modely

V mnoha ohledech závisí správná volba na tom, jaký druh srsti je z vašeho kožichu vyroben. Modely přírodních nadýchaných a pečlivě sestavených norkových desek mají zvláštní status a eleganci. Ale zároveň vypadají konzervativněji a značně zúží okruh hledání originálního a stylového čelenky. Na takový model nemůžete nosit avantgardní klobouk, musíte odpovídat stavu ...

Jaký klobouk by se hodil pro takový norkový kabát? Chcete-li obrázek pouze těží z dodatků, budete muset hledat čelenku dražší srsti, pečlivě výběr odstínů. Ale nevzdávejte se na méně úctyhodných a zároveň neméně stylových variantách - pletených modelech.

Stylová pletená čepice dodá nádech neformality. Věnujte pozornost modelům klasického nebo módního stylu "retro" z vysoce kvalitního kašmíru, angory nebo merina.

Kožešina, zejména pokud je s kapucí nebo objemným límcem, bude mít prospěch z těchto doplňků.

Odpověď na otázku, jaký typ klobouku se ve většině případů vejde do norkové srsti, je nejlepší hledat ve sbírkách mládeže. Jednoduché pletené klobouky jsou všestranným způsobem, jak vytvořit moderní městský vzhled. Tato volba umožní nejpřesnějiZdůrazňujete krásu a ušlechtilost vašeho kabátu a zároveň rozšiřujete možnosti kombinování zimních těles. Hladká, továrně vyráběná, ne ručně pletená pletenina a dokonale sladěná barva jsou dvě hlavní pravidla pro výběr těchto modelů.Jaký typ klobouku se vejde do norkového kabátu, vyvolaného těmito fotografiemi:

Při volbě barev jsou však některé nuance, není náhoda, že je obtížné vybrat zimní čepice. Vyloučit složité a syté barvy, jako je vínová, hnědá, a zejména černá. V zimě, s ohledem na přirozené světlo, tyto tóny mohou zkazit i ty nejzdravější pleť.

Alternativní a jasné barvy, stejně jako měkké pastely učiní obraz výhodnějším a efektivnějším.

Mnohem více možností pro výběr stylových zimních snímků poskytují modely stříhané kožešiny. Jaký druh klobouku, který si v tomto případě vyberete, závisí pouze na zvoleném obrázku. Ale i sbírání dokonalého klasického souboru využívají hlavního pravidla dnešních trendů a elegantně míchají věci různých stylů.

Například ozdobné klobouky v romantickém stylu jsou dokonale kombinovány s klasickými kožichy. Takový frivolní na první pohled je volba klíčem k úspěchu a univerzálnosti obrazu. Úmyslná špatná představa a náhodnost souboru je módní trend, který vám řekne, jak si vybrat klobouk pro kožich.

Kromě tradičního hladkého úpletu byste měli věnovat pozornosttakový poměrně nový, ale aktivně vstupující do módního materiálu, jako je srazil nebo plstěný (to se také nazývá vařené) cítil.Tyto modely jsou méně konzervativní, ale ne méně elegantní než klasické klobouky a čepice, a jako příslušenství k kožichu jsou prostě nenahraditelné. Všimněte si, jak jsou na těchto fotografiích vybrány čepice pro norkové kabáty:

Jak si vybrat klobouk pro kožich z kozy a jiných kožešin(s fotografií)

Mink je absolutní favorit mezi módy a výrobci.Ale taková popularita má nevýhodu - překvapit někoho, mnohem méně ukázat individualitu chuti stále těžší.Navíc trendy a dnes a zcela každodenní obrazy nezanechávají modely dražších a občas exkluzivních kožešin.A designéři ochotně pracují nejen s nimi, ale také s méně nákladnými kožešinami, používají je jako materiál k vytvoření zcela nových a módních stylů.

Otázka, které čepice se hodí pro kabát, je však relevantní pro majitele modelu luxusního sobolího modelu a modelu avantgardního rex králíka.Chcete-li vypadat stylově, měli byste se v každém případě blíže podívat na pravidla kombinace kožešin.Existují mimo trendy, ale vždy pomáhají sbírat elegantní a stylový obraz.

Nejdříve byste neměli nikdy volit klobouk.A to znamená buď hledat dražší a ušlechtilejší srst, nebo exkluzivní značkový model čelenky.

Například klobouk na kozí kožichv žádném případě by neměly být šity z kožešiny muton nebo králíků. Mimochodem, dnešní návrháři, s trochou ironie, nazývají jakoukoli levnou originální kožešinu „kozou“. Ale díky moderním metodám zpracování, zejména účesům a možnostem zbarvení, je to nejzajímavější materiál z jejich pohledu pro vytváření nových, upřímně mladých stylů.

Tento model může být doplněn čelenkou vyrobenou z drahé a načechrané srsti, která bije rozdíl v texturách - střihaný a sametový povrch kožichu a načechranou vzdušnou srst čepice.

Dokonale, z hlediska stylu, v takových duetech budou vypadat zaoblené modely stylů „kožešinová čepice“ nebo „zvon“ z chlupaté kožešiny. Lynx, kuna, liška polární, černohnědá nebo „červená“ liška ... Dlouhosrsté kožešiny budou vypadat jak v originálním, tak v „pleteném“ stylu. Konkrétní volba závisí na barevných kombinacích, které dáváte přednost.

A co by mělo být kombinováno s modely z měkkých kožešin? Pouze činčila může být slušná a dražší než ta samá sobota. Jaký klobouk na kožich, v tomto případě vyzvednout? Za prvé, stojí za to opustit jakoukoliv načechranou a ještě identičtější srst - to není jen móda , ale také bez chuti standardy dnešní módy. Zde se zachrání ošoupaná, oškubaná, obarvená a dokonce i pletená norka - srst je poměrně ušlechtilá a zároveň módní, v dnešních sbírkách se používá k vytvoření velmi stylových aoriginální klobouky.Ale i zde je nutné jasně srovnávat proporce siluety a nezapojovat se do příliš objemných a složitých čelenek, což dává právo na sólo v šatech luxusního kožichu.

Volbou své vlastní verze si dovolte prolomit všechny stereotypy a módní pravidla.Kombinace různých kožešin v barvě a struktuře je vysoký styl, ale pokud potřebujete expresivní, ale zároveň univerzální obraz, věnujte pozornost stylovým modelům pleteniny. Klobouk pro kožich si můžete vybrat jako na těchto fotografiích v mládí vládců nejlepších značek: