Kožich Mooton - módní, stylový a pohodlný! Jak si vybrat? (foto)

Kožešinový plášťje snem téměř každé ženy, která musí být nutně splněna (nebo dokonce více než jednou). „Kožešinová krása“ je nepostradatelným prvkem šatníku podzim-zima, který dává pohodlí, teplo a pohodu, přitažlivost, eleganci, styl.

V letech 2019–2019, v období zimního chladu, světoví návrháři zvedli na podstavec módykožichy a kožichy.Protokožichy a kožichy z Moutonujsou důležitější než kdy jindy.

Moutonje rafinovaná ovčí kůže, zpracovaná podle speciální technologie (ošetření formalinu pro „konzervování“ všech vlasů, barvení v široké škále barev atd.). .). Díky tomuse Kožešina Moutonnebojí mokrého sněhu ani silných mrazů, ani deště, má výrazné vlastnosti pro úsporu tepla a atraktivní vzhled. S dodržováním všech provozních pravidel, řádného skladování a pečlivého zacházení může muton sloužit až 10 sezón.

Abychom vás mohli „vysnívat“ více než jednu sezónu, při nákupu kožichu z mutonu vám doporučujeme dodržovat několik pravidel a doporučení:

  • Kvalita srsti může být kontrolována pomocí mini-těsta - zmáčkněte kožešinu v dlani. Po tom, otevřete ruce a pozorně se podívejte na srst. Musí mít původní podobu.
  • Proveďte ruku nad srst proti růstu vlasů (na několika místech). Hromada by se neměla přerušit!
  • Kromě toho se doporučuje „uškrtit“ mech. Pokud srst leze - to signalizujeo nízké kvalitě výrobku.
  • Chcete-li zkontrolovat trvanlivost barvy kůže, můžete držet lehkou tkaninu na srsti. V případě barvení světlých tkanin lze konstatovat, že technologie není pozorována a nedoporučuje se kupovat takový kožich.
  • Je možné kontrolovat pevnost švů pečlivým zkoumáním a „dotykem“. Neměly by být příliš konvexní nebo naopak příliš hladké (kůže nesmí být šity, ale slepeny).
  • Konečně nezapomeňte požádat prodávajícího o certifikát a záruční list. V případě vad tak můžete využít svých zákonných práv spotřebitele a vrátit nekvalitní výrobek! Mějte své kontroly!