Krásná béžová manikúra

Béžová manikúra je klasikou moderního nehtového umění a nejmodernějším módním trendem.A to vše proto, že v roce 2019 „hrál“ zcela novým způsobem díky originálním nápadům na design, jejichž fotografie jsme pro Vás připravili v našem dnešním článku.Studujte a experimentujte bez prodlení.Bude to zajímavé!

Krásná béžová manikúra

Módní odstíny béžové

Nejprve se podívejme přesně na to, jaké odstíny béžové budou v této sezóně v trendu.Ukazuje se, že mnoho z nich.Mezi nejoblíbenější patří: krém, káva s mlékem, vanilka, arašídy, creme brulee, kakao a karamely.Tady je taková chutná paleta!

Béžová Marigold

Zajímavá : Jak používat akrylový prášek při vytváření manikúry

V jakých variantách se vám líbí béžová manikúra?

Zobrazit výsledky

Nahrávám ...

Nejlepší nápady pro krásnou béžovou manikúru

Existuje mnoho možností, jak oživit béžový nahý.A právě teď jsme připraveni vám říci o těch nejlepších, časově prověřených a nových produktech, které jistě osloví i ty nejnáročnější dámy.

Stylový design béžových měsíčeků

  • Francouzština. Možná nikoho nepřekvapíme, pokudzačněme s francouzskou manikúrou, která se zamilovala do každé ženy módy. Navíc, ve své původní verzi, byl vytvořen v béžové a bílé barvě. A teď pro mnoho sezón přírodní bunda je oblíbený mezi všechny typy manikúry.

Klasika - béžová francouzština

Je zde také možné zahrnout opačnou „měsíční“ bundu, protože v současné době není v popularitě známého francouzského umění nail. V béžové verzi měsíce manikúra vypadá elegantní a velmi drahá.

Béžová a měsíční bunda

Zajímavé : Módní trendy manikúra francouzsky 2019

  • Manikúra se vzorem.Co je to dobrá béžová manikúra? Ano, především proto, že je snadné na ni aplikovat naprosto jakoukoli ozdobu a bude to vypadat přiměřeně. Například floristické motivy nebo etnické vzory v této sezoně.

Stylové kresby na béžových měsíčcích

Nebo možná jste fanouškem rovných čar a geometrických tvarů? Pak byste měli určitě ozdobit svůj akt nějakým přísným, ale elegantním potiskem. Také jakékoli tematické kresby budou vypadat velmi krásně na béžovém pozadí. Sněhové vločky nebo smrkové větvičky pro nový rok, srdce pro den svatého Valentýna, podzimní listí do 1. září - několik tahů, a vaše manikúra od každodenních promění v dovolenou.

Zajímavá geometrie

Zajímavé : Manikúra s gelovým leštěním v námořnickém stylu

Na fotografii pod vámiMůžete vidět nejoriginálnější nápady na zdobení béžové manikúry. Všechny jsou snadno proveditelné, některé i doma.

Jemné vzory

Béžová manikúra se nejlépe kombinuje s bílými, červenými a černými barvami. Jsou to tyto oblíbené odstíny, které vám pomohou vytvořit perfektní a módní vzor pro každou příležitost.

  • Matný povrch.To stálo jen vynikající mistři demonstrovat nový módní trend - matné nehty umění, jak okamžitě módní ženy po celém světě vzal to do provozu. Béžová manikúra nebyla výjimkou a v sezóně 2019 se stala velmi populární. Hladká sametová textura, klidné barvy, elegantní vzhled - to vše bylo zárukou, že matná béžová má velkou popularitu u žen všech věkových kategorií. Kromě toho, stejně jako lesk, je snadné doplnit dekor. Bude vhodné se podívat téměř na jakýkoliv vzor.

Matná exklusivní béžová manikúra

Matná manikúra všech světlých barev je velmi snadno znečištěná. Po aplikaci by proto dívky měly pečlivě sledovat ruce, aby nekazily krásu.

  • kamínky, jiskry, kamufsy, flitry.Stručně řečeno, všechno, co se třpytí, dokonale doplňuje upoutanou béžovou. Hlavní věc, která je v souladu s tímto opatřením! Pokud se chystáte na dovolenou nebo na oslavu, můžete ozdobit každý nehet světlými detaily. (Ale míra pokrytí by měla být odlišná!). Pokud je však manikúra určena pro každodenní nošení, je lepší ji nepřehánět třpytkami.

Béžová manikúra s glitrem

  • Práškový akt.V zimě bude béžová manikúra s hejnem vypadat velmi krásná a relevantní. Velvet sand je nový výrobek z roku 2019, který vypadá perfektně na dlouhých i krátkých nehtech. Fotografie, které jsou prezentovány v našem článku ukazují, jak originální a neobvyklé takové nehtové umění je. Ve spojení s klidnými tóny vypadá perfektně.

Béžová manikúra s hejnem

Pokud jde o barevné schéma, například hřebík může být béžový, ale prášek je zcela povolen v bílé, hnědé nebo růžové barvě. Ale žádné honosné barvy. Všechno musí být diskrétní a sladké.


  • Míchejte a ombre.Ano, to jsou dva zcela odlišné směry, ale oba vypadají skvěle v béžových tónech. A bez ohledu na to, co si vyberete - zrcadlový efekt, který dává módní rub, nebo hladký gradient jemných odstínů béžové - vše bude na prstech stylové a módní.

Béžová manikúra s odřením

I přes svou zdánlivou nenápadnost je béžová manikúra velmi atraktivní, zejména pokud je ozdobena kamínky nebo vzory v kontrastních barvách. Proto by každá žena měla věnovat pozornost svým nehtům před použitím. Je lepší předem odstranit všechny kůžičky a vyrovnat povrch nehtu.

Beige Ombre

  • Béžový a negativní prostor.Studium novinek z roku 2019 je nemožné projít negativním uměním „negativní prostor“. Zvláště elegantníTato manikúra vypadá béžově (viz foto). A co to je? Podívejme se. Záporný prostor je plocha na nehtové desce, která není vůbec lakovaná, ani zakrytá, ale průhledná. Existuje mnoho variant jeho provedení: ve formě pruhů, skvrn, geometrických tvarů (kruhy a trojúhelníky), atd. Složení vypadá dobře, kde část nehtu je pokryta lakem, těsně v tónu na barvu pleti. Ano, béžová. Takovou manikúru můžete vytvořit pomocí šablon nebo sami, pokud není kresba složitá.

Záporný prostor na béžové bázi

Krajka zobrazená v bílém laku na průhledném pozadí bude vypadat velmi působivě a módně. Takže můžete ozdobit 1-2 nehty. A zbytek béžový.


Moderní módní trendy jednoduše ohromují svou rozmanitostí. Ani takovou klasiku jako béžovou manikúru nešli. V roce 2019 mají všichni milovníci něčeho originálního obrovskou příležitost k realizaci. Ve skutečnosti můžeme říci, že bez ohledu na to, jak si tvoříte nehty, budete stále v trendu. Nebojte se experimentovat. Ještě lépe, udělej to s námi!

V jakých variantách se vám líbí béžová manikúra?