Facebook - Krása bez Botoxu a Hyaluronu

Moderní plastická chirurgie a kosmetologie vytvořily mnoho triků k omlazení vzhledu osoby, ale operace a injekce mají vedlejší účinky. Budování obličeje - to jsou cvičení, která vám pomohou přirozeně se přizpůsobit a zlepšit svůj vzhled. Byli známí dávno předtím, než se objevily radikálnější metody, ale tento přístup vyžaduje čas a trpělivost, na rozdíl od rychlého účinku kosmetologa.

Budova Facebook pomůže zachovat krásu a mládež

Co je tváří v tvář?

Samotné slovo „facebook building“ je přeloženo z angličtiny jako „stavební osoba“ nebo „stavební osoba“. Myšlenka, že gymnastiku lze bojovat se změnami souvisejícími s věkem, vznikla v roce 1710. Pak to popsal Djinn Soval ve své knize, podle jiné verze, autorem této teorie byl chirurg Reinhold Beinz. Podobná cvičení však lze pozorovat v józe av čínské tradici qigongu.

Gymnastika pro obličej - jednoduchá a účinná

Systém výcviku je založen na tvrzení, že svaly obličeje a krku mohou být trénovány stejným způsobem jako ostatní v našem těle. Zvláštní význam má jejich prácepo 25 letech, kdy produkce kolagenu a elastinu postupně začíná klesat a tkáně ztrácejí tón, snižují objem a oslabují. Je to proto, že rysy obličeje „plují“: pod očima se objevují tašky a druhá brada, víčko visí, tváře padají.

Jednoduchá cvičení pomohou vyrovnat se s prvními znaky stárnutí pleti

.

Tyto změny jsou obvykle patrné po 30 letech, ale je lepší začít třídy dříve, pak kůže nebude mít čas se přizpůsobit svalům, které ztratily svůj tvar a zakryjí se vráskami. Proto, aby nedošlo k zamyšlení: „Botox nebo kyselina hyaluronová, která je lepší?“, Měli byste se předem seznámit se základy facebookové budovy. Je schopen:

 • utáhněte ovál obličeje;
 • snížit druhou sbírku (je-li k dispozici);
 • vyhladit vrásky na čele;
 • pro úpravu tvaru očí;
 • zvětšení /zmenšení rtů;
 • odstranit nasolabiální záhyby;
 • činí výraznější lícní kosti.

Neztrácejte drahocenný čas - můžete se vyrovnat s prvními změnami věku pomocí facebookingu

.
Tato široká škála možností je vysvětlena skutečností, že kůže a svaly na obličeji jsou téměř přímo spojeny a mnohem tenčí než v jiných částech těla. To znamená, že zvýšení svalové hmoty doslova utáhne kůži a učiní funkce výraznější. Jediná věc, kterou tato gymnastika je bezmocná, je změna tvaru nosu a uší.

Škoda a nevýhody facebookingu

Kontraindikace cvičení pro obličejLidé v:

 • svírání nebo zánět trojklanných nervů;
 • exacerbace akné a růžovky;
 • záněty v ústech a nosní sliznici;
 • chřipkové nebo akutní respirační infekce;
 • komplikace po mrtvici;
 • stávající injekce Botox nebo plniv;
 • uzdravení po plastické operaci na obličeji;
 • špatné sousto;
 • poranění obličeje.

Špatná nálada je kontraindikací kosmetických postupů

.

Za přítomnosti výše uvedených faktorů se mohou objevit hluboké vrásky, ale cvičení v obličeji mohou vést k nerovnováze svalů obličeje, narušení harmonie a mimických reakcí. Známky stárnutí v těchto případech jsou důsledkem abnormalit ve fungování organismu a ne oslabení tkání.

Špatné návyky a nespavost mohou způsobit předčasné stárnutí kůže

Může být škodlivé pro stavbu obličeje, pokud se předem neporadíte s trenérem a nezačnete stahovat pouze jednu „problémovou“ část obličeje. Nebo vedení třídy pouze pro zvýšení objemu svalů pak, jak odstranit vrásky, je důležité nezapomenout na relaxační cvičení.

Používáte různé techniky, které posilují svaly obličeje

Zobrazit výsledky

Download...

Komplex cvičení pro tváření

Kosmetologové považují za nebezpečné cvičení, při kterých se kůže pohybuje proti masážním liniím. Podle nich takové akce mohou vést k opomenutí dermis. Oni také argumentují, že pod touto teorií není tam žádný dobře rozvinutý vědecký základ a správný výzkum, a většina z propagandistů facebook podstoupil omlazující kosmetické procedury a pokoušet se předat je v důsledku jejich zvláštních technik, které obvykle také prodávají. gymnastika obličeje.

Pohyby proti masážním liniím mohou způsobit předčasné vrásky

Rizikem těchto činností je často odmítnutí kosmetických prostředků, které zvlhčují pokožku a chrání ji před slunečními paprsky. Je důležité pamatovat na zdravý integrovaný přístup, pro znatelný efekt je třeba kombinovat tvář s:

 • zdravý spánek;
 • správná výživa bohatá na vitamíny C a E;
 • kosmetická péče o pleť (čištění, tonizace, zvlhčování a ochrana);
 • masáž.

Správná výživa a zdravý životní styl jsou klíčem k mládeži

Tělesná gymnastika způsobuje silný proud krve do dermis, což zlepšuje její výživu a okysličování. Kromě toho vytváří pocit hutnění tkání, zvaného hýčkání. Ale aby se tento efekt udržel, musíte dělat každý den.

Jeden z nejoblíbenějších v internetovém prostředí facebookových trenérů -Julia Saifullina propaguje svým klientům pouze integrovaný přístup, včetně masáže, změny stravy a výběru kosmetiky. Na její webové stránce v potvrzení programů na facebooking poslal fotografie před a po, což odráží jasné pozitivní změny.

Julie Seifulin

Další známý zastánce gymnastiky obličeje Eugene Baglyk svým vlastním příkladem prokázal účinnost školení. Ve svém videu vidíte, jak se postupně dívčí rysy obličeje staly výraznější, jasnější a mladší.

Eugene Baglyk

Pravidla a charakteristika cvičení

Před zahájením tréninku je nutné zahřát svaly, pro to je třeba masírovat obličej rukama kruhovým pohybem. Mimochodem, pokud současně aplikujete výživný krém, zvlhčí pokožku a bude působit aktivněji než v normálním čase.

Před zahájením řízení je nutné dát krém na ruce

.

Dělejte lépe před zrcadlem, abyste mohli ovládat své vlastní činy. Zatížení by mělo být postupně zvyšováno, maximálně, ale zároveň pohodlně, bez bolesti nebo únavy.

Postavte se před zrcadlo

Facebook vyžaduje každodenní cvičení, obvykle trvá 10-15 minut. Před prováděním cvičení si důkladně umyjte ruce. Doporučuje se pořádat hodiny večer, těsně před spaním. To je důležité, protože svaly potřebují relaxovat po gymnastice a během dne to nedovolínutnost mimických reakcí a zkušeností. Během tréninku je třeba se ujistit, že kůže nevytváří záhyby a vrásky, to znamená, že není třeba silně stlačovat.

Jakákoliv denní doba je vhodná pro gymnastiku

Pro první třídy doma je lepší kontaktovat trenéra a získat konzultaci nebo video lekci. Při výběru mentora byste se měli zaměřit na recenze a fotografie klientů, stejně jako na jeho vzhled, protože v této situaci neexistuje „obuvník bez bot“.


"Dotažení" očí

Hlavní práce při dávkování mládeže bude prováděna s kruhovými svaly očí. To je užitečné nejen pro vzhled, ale i pro zrak.

V tomto případě jsou zajímavé nejoblíbenější cviky s Eugenem Baglykem. Navrhuje zahájit trénink s pohyby, které aktivují lymfatický drenážní systém, zmírňují otok, posilují vnitřní svaly oční bulvy. To je voláno “Shiva je pohled,” a je nezbytně dělán jen s pohyby oka, tak:

\ t
 1. sklopte pohled doprava a dolů;
 2. pak směřujte doprava a nahoru;
 3. , pak, s očima, jeden by měl “kreslit” cik-cak, procházet s pohledem celá dostupná šířka a klesat to dolů k poslednímu možnému bodu vlevo dole;
 4. pohled vlevo;
 5. opakujte cvičení 10-20 krát, podle toho, jak se cítíte;
 6. bliká často, aby se uvolnilo napětí.

Jednoduchá cvičení

Po tom, co můžešprovést cvičení na posílení dolního víčka:

 1. zavřete oči;
 2. otočte žáka co nejvýše pod oblouk obočí;
 3. opakovat 5-8 krát;
 4. pak připevněte prsty, ne tahejte dolní víčko k oku, abyste cítili oční bulvu;
 5. lehce zatlačte;
 6. opakování válcování;
 7. při výchově žáka by se měl pokusit ho držet po dobu 2 s a naposledy po dobu 5 s;
 8. bliká často.

Facebook pro oční víčko

Následující akce pomohou zlepšit oko a uvolnit ho, hladké jemné vrásky:

 1. zvolte bod před sebou na stejné úrovni s pohledem;
 2. otevřít oči co nejširší, aniž by se pohybovalo „jablko“;
 3. opakovat 5-8 krát;
 4. je důležité sledovat obočí, neměly by se pohybovat během cvičení, jako poslední možnost, kterou mohou být stisknuty prsty;
 5. bliká často.
Dámy po 50 letech by měly vykonávat výše uvedené úkony pokaždé, když už dlouho přimáčkly nebo se usmál. To je zachrání před vráskami.

Dále byste měli provést cvičení, které zpřísní horní vnější víčko, otevře oči a dodá vašim očím více mandlový tvar. Chcete-li to provést, potřebujete:

 1. umístěte prsty obou rukou nad obočí a zatlačte je tak, aby se nepodílely čelní svaly;
 2. zvednout rohy obočí 5-8 krát (pohybovat by se měly pouze temporální laloky);
 3. na posledním zvednutí přidržte je po dobu 5 sekund.

Cvičení pro horní víčkopomůže předcházet ochabování pokožky

Popsaný soubor cvičení pro oči lze provést ráno, pokud je patrný otok a otok.Zrychlí se odběr tekutiny, oči budou čerstvé a otevřené.

Omlazování čela

Cvičení, která jsou navržena pro čelo, pomohou vyhladit vrásky a zvednout okraj.V důsledku toho můžete získat otevřenější a jasnější pohled, který nepochybně zlepší viditelnost mladého člověka.K tomu:

 1. by měly být prsty přehnuty na čele;
 2. obočí se zvedlo, jako by bylo překvapené;
 3. s rukama proti pohybu;
 4. měly by být uvolněny čelisti a rty;
 5. opakujte cvičení 20-30 krát;
 6. při posledním držení obočí v horní poloze po dobu 5 s.

Omlazování čela

K odstranění vrásek mezi nosním můstkem a čelo, měli byste:

 1. stisknout prsty tak, aby malý prst zakrýval obočíindex byl uprostřed čela;
 2. vykonávat pohyb svalů obličeje, jako když pohybují obočí od nespokojenosti;
 3. prsty, aby se tomu zabránilo;
 4. je důležité, aby se nevyskytovaly kožní vrásky a zbytek obličeje je v uvolněném stavu;
 5. opakovat 20-30 krát;
 6. dále, aby jste uvolnili a odstranili tón, musíte umístit ruce na čelo trojúhelníkem;
 7. Most nosu a začátek obočí musí být jasně viditelný;
 8. prsty jemně zvedněte střední část čela 10-15krát.

Prevence vrásek na můstku nosu

Zdvih krku a posílení svalů brady

Říká se, že věk ženy je vydáván rukama a krkem.Aby nedošlo k pokrytí šály a netrpět kvůli druhé bradě, musíte provést jednoduchá cvičení.

Prevence vrásek brady

Julia Saifullina je přesvědčena, že je účinnější používat cvičení, která rovnoměrně působí na svaly brady a krku.Navrhuje následující soubor 3 základních cvičení:

 1. úroveň zpět;
 2. k vzájemnému stlačení zápěstí;
 3. položte dlaně na krk, jako by ho objímaly;
 4. oddělit je odstranit z oblasti štítné žlázy;
 5. dlaně by měly být na stranách krku, nedotýkat se místa, kde je dospívající muž;
 6. Dále musí být brada tažena dopředu a ruce by měly poskytovat světelnou odolnost;
 7. až ​​30 opakování.

Lehké cvičení, které pomáhá odstranit nasolabiální záhyby, je umístění jazyka mezi horní ret a zuby.Opakujte 5-10 krát.

Třetí lekce v komplexu bude jednoduchým a příjemným cvičením:

 1. s lehkými, hladkými pohyby od klíční kosti po bradu, aplikujte hydratační krém na krk;
 2. , dále prstem zdola nahoru, sevře krk a druhou bradu, pokud je jedna.

Perfektní brada

Kosmetologové doporučují, aby s krkem sledovali menší věkové problémy.To platí zejména pro milovníky miniaplikace, kteří rádi sedí s nízkými hlavami.Vytváří vrásky a ochabnutí kůže na krku.

Cvičení obrysu tváře a tváře

Nejúčinnější cvičení pro tváře není zevně příliš esteticky příjemné, ale uvolní plameny, zdůrazní linii lícních kostí a brady. Musíte si umýt ruce předem, pokud je to možné, i dezinfikovat, dále:

 1. snížit dolní čelist, rty by měly mít tvar písmene "O";
 2. ukazováček a prostřední prsty (i!) Měly by být umístěny nad spodní zuby, dotýkat se vnitřku tváře;
 3. umístěte palce pod křídla nosu na nasolabiální záhyby a stiskněte, aby se tyto zóny neúčastnily práce;
 4. namáhejte tváře a zmáčkněte prsty;
 5. rty by měly být uvolněné;
 6. opakujte 20-30 krát.

Základní obličejový komplex pro facelift

Zpočátku se zdá, že prsty spadají do masných tkání sliznice ústní dutiny a nejsou tam žádné svaly. Je to proto, že se v každodenním životě používají jen zřídka. Po 1-2 týdnech, čím pružnější elastický vnitřní povrch bude znatelný, směrem ven by měla být linie brady a lícní kosti výraznější.

Pomocí jednoduchých cvičení můžete prodloužit mladost a přitažlivost na mnoho let

Popsaná cvičení pro oči, čelo, tváře a krk jsou v obličeji základní. Jejich aplikací můžete zlepšit svůj vzhled, ale cvičení by měla být pravidelná a kombinovaná s péčí o pleť. Jednostranným přístupem můžete poškodit pouze sebe a své zdraví. V prvním měsíci třídy nemusí být jasný efekt, ale pokud budete čekat,pak můžete udělat impozantní fotografie před a po tváři.