Stylový účes Aurora

Aurora nebo jak je také populárně nazývána „Italská“, k nám přišla ze vzdálených 80. let a stala se jednou z nejoblíbenějších účesů vyráběných na vlasech střední délky. Kromě skutečnosti, že takový účes obnovuje obraz, také vizuálně koriguje vzhled a kromě toho není naprosto vybíravý ve stylu. Proto je to ideální volba pro ty, kteří chtějí změnit obraz bez jakýchkoli kardinálních rozhodnutí a zároveň vypadají stylově.

Stylový účes Aurora

Zajímavé : Stylový a elegantní ženský styl pro střední vlasy

Vlastnosti účesu

Aurora může být nazývána opravdu jedinečným účesem, který má řadu zvláštností, které jsou pro něj typické. Mezi ně patří:

 • Délka srsti se volí vždy výhradně individuálně, s přihlédnutím k chuťovým preferencím a vzhledu, ale ne nižší než úroveň ramen.
 • Vrchol hlavy má zaoblený tvar, který je vytvořen řezáním pramenů různých délek.
 • Rána, bez ohledu na jeho tvar a délku, je pokračováním samotného střihu a ne jeho samostatným prvkem.

Univerzální a praktická stříhání vlasů Aurora

Zajímavý : Chemický perm vlasy na středních vlasech (foto před a po)

Výhody a nevýhody

StřihAurora, zejména na středně dlouhých vlasech, se provádí se zvýšeným odstupňováním, díky němuž se vlasy v roce 2019 stávají tak módními. Tak, účes ve vzhledu, jak vpředu, tak vzadu, je velmi velkolepý a neobvyklý, což lze vidět na různých fotografiích s příklady kadeřníků prezentovaných na internetu.

Jak často si stříháš vlasy?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Stylový "Aurora" na střední srsti

Kromě toho má účes Aurora také řadu výhod:

 • Umožňuje skrýt viditelné vady vzhledu, včetně věku, proto je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku.
 • Vzhledem k použití několika technik odizolování pramenů najednou vypadají vlasy „živě“ a jsou hedvábné.
 • To vám umožní rychle a snadno vytvářet různé styly, čímž se mění váš obraz každý den, což lze vidět na fotografiích uvedených v našem výběru.
 • Ideální pro jakýkoliv styl oblečení.

Střih Aurora - příklady z osobností

Co se týče nedostatků, je obtížné vykonávat polární záři a nepracují samy. Proto, pokud se rozhodnete dát tomuto ostříhat vlasy, budete se muset obrátitprofesionálnímu mistrovi, a zaplatit spoustu peněz za službu.

U dívek s kulatým obličejem je ostříhaný Aurora velmi riskantní variantou, protože na úkor svého zaobleného tvaru dokáže nejen zvýraznit vady vzhledu, ale také je dále posílit.


Druhy Aurory na středních vlasech

Aurora v roce 2019 se stala jedním z nejpopulárnějších účesů, které kadeřníci nejčastěji vyrábějí na středně velkých provazcích. Proto se dnes objevilo mnoho jeho odrůd, mezi které patří:

 • Klasické. Na středně dlouhých vlasech je klasická aurora prováděna s rány naprosto jakéhokoliv tvaru a délky. Pokud jde o kudrlinky, jsou pečlivě mleté, čímž jsou přechody méně znatelné. Hlavním rysem klasické Aurory jsou prilitetsy prameny, které jsou mnohem kratší ve vztahu k objemu vlasů.

Klasická verze Aurory

Zajímavé : Účesy pro střední vlasy doma: fotky krok za krokem

 • Bez třesku. Navzdory tomu, že rány v této formě ostříhání je hlavním prvkem, ale moderní verze těchto účesů jsou bez ní. Tato forma Aurory je ideální pro dívky s hustými vlasy, protože umožňuje současně zdůraznit krásu vlasů a zároveň otevřít obličej.

Aurora - s rány a bez

 • S „peřím“. Jedna z moderních interpretací Aurory, jejíž významspočívá ve skutečnosti, že na zadní straně hlavy je ponecháno několik neporušených pramenů, které jsou nejdelší ve vztahu k celkové hmotnosti vlasů.

Aurora s peřím

Stylisté doporučují „Aurora“ v barvě Aurora, aby vykreslovali kontrastní barvy, aby ukázali svou individualitu a neobvyklost obrazu.

 • „Malá čepice“. Tato forma Aurory zahrnuje řezání horních pramenů takovým způsobem, že mají stejnou délku a vytvářejí tvar čepice. Přechody bez frézování. Spodní část se stříhá ve vrstvách podle principu kaskády.

Aurora s víčkem

Zajímavé : Zkrácení bobu s extra dlouhými vlákny (foto)

Možnosti originálního designu

Různý styl přispěje k diverzifikaci obrazu, který může být proveden během několika minut na základě ostříhání Aurory, jak dokazují fotografické příklady v našem článku. Mezi ně patří:

 • Příležitostné. Na vlasy pro lepší fixaci by měla být aplikována pěna a vysušte tak, aby špičky byly zkroucené dovnitř. Další možností je narovnat prameny železem a upevnit lakem.
 • Slavnostní. Zajišťuje ovinování vlasů na velkých natáčkách. Upichování v tomto případě musí být postranní.
 • A 80. let. Mokré vlasy by měly být nastříkány lakem a vysušeny. Bangs by měl být česán a odkládán.
 • Večer. Na koruně je vytvořena hromada a spodní prameny se kroutí do kudrlinek. Doplňte totopokládání pomůže krásný vlásenka nebo květiny.

Díky své univerzálnosti a snadné péči umožňuje ostříhat Aurora na středně dlouhých vlasech s rány nebo bez ní nejen ukázat svou individualitu, ale také skrýt viditelné vady vzhledu. Hlavní věc je najít profesionální mistr, který dodá vašim vlasům stylový a efektivní vzhled.

Jaký je váš oblíbený účes Aurora?