Kalendář krásy a zdraví na květen 2019

Moderní ženy módy vědí, že péče o vzhled je nepříjemná, včetně mnoha různých postupů. Je nutné uklidit nejen vlasy a nehty, ale také se starat o krásu a zdraví pokožky, navštívit kosmetologa, fitness centrum a dokonce i plastického chirurga, pokud je potřeba zásadních změn. To vše vyžaduje spoustu času, úsilí a finančních nákladů. K výsledku nezklamal, měli byste určitě studovat lunární kalendář kosmetických procedur pro květen 2019.

Jednoduché postupy přispějí k přitažlivosti

.

Měsíční kosmetologie - příznivé a nepříznivé dny

Vliv fází měsíce na lidské zdraví je znám již od dob starého Říma a Číny. Většina chirurgických, zdravotně zlepšujících postupů byla vždy prováděna až po konzultaci s astrology. Samozřejmě, že nejen oni, ale také ustanovení souhvězdí byla vzata v úvahu, ale můžete se také řídit základními pravidly, která byla ověřena po staletí:

  • Pokud se rozhodnete absolvovat kurz o omlazení, pak je nutné ho shodovat s novou fází měsíce. Právě v tomto období jsou metabolické procesy v těle urychleny a efekt terapeutických sér, masek, krémů bude nejúčinnější.
  • Je velmi dobré dělat většinu plastických operací, tvarování těla, spouštění nových cvičebních komplexů nebo sérii revitalizačních kosmetických postupů na rostoucím Měsíci.
  • To je to, co by měly být implantáty a hormonální účinky na nový měsíc rozhodně opuštěnyto nebude.
  • Je rovněž nezbytné upustit od všech operací a jiných postupů souvisejících s porušením integrity kůže a rizikem ztráty krve v úplňku. Neměli byste zahájit experimenty s novou kosmetikou nebo dekorativní kosmetikou. To je skvělý čas pro tradiční péči, peeling, masky, začátek půstu období nebo novou dietu pro hubnutí a čištění těla.
  • Na klesajícím Měsíci je také velmi dobré očistit tělo, zbavit se toxinů, toxinů, ztvrdlé kůže, papillomů, krtků, kukuřice a kukuřice. Vynikající netradiční akupunkturní léčba, homeopatie, bioenergetické účinky.
  • Při plánování zvláště složitých a důležitých postupů je třeba vzít v úvahu nejen měsíční kalendář krásných injekcí pro květen 2019, ale také zajistit, aby v příznivých dnech nebyl Měsíc bez kurzu, to znamená, že nebude tvořit smysluplné konfigurace s jinými nebeskými tělesy. Pokud tomu tak není, můžete po procedurách a operacích získat řadu nepříjemných komplikací.
Období zatmění Měsíce a Slunce si zaslouží zvláštní pozornost, zde můžeme pouze spekulovat o důsledcích takového riskantního kroku, není nejlepší riskovat a zdržet se hlasování.

Lázeňské procedury pomohou prodloužit mládež a udržet dobrou náladu

Myslíte si, že krása a přitažlivost závisí na měsíčních cyklech

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Kalendář krásy

1,05,19, 25-26 lunárního dne, ubývající měsíc v Pisces.

Nepříznivý den pro jakékoli kosmetické procedury nejenže neudělá krásnou manikúru a účes, ale také riziko, že vaše zdraví zkazí. Neměli byste ani trávit čas na péči o obličej a tetování se nedoporučuje.

2,05,19, 26-27 lunárního dne, ubývající měsíc v Beranu.

Den je lepší věnovat péči a posilování vlasů, nehtů, laminace může být provedeno, péče o obočí. A můžete si jen tak odpočinout.

05/03/19, 27-28, ubývající měsíc v Beranu.

Pokračujeme v pečovatelských postupech, jsou-li přínosy zřejmé a neměly by se očekávat, ale ani to nebude škodit. To je jen na barvení vašich vlasů není nutné, s výjimkou zbarvení.

4,05,19, 28-29 lunárního dne, ubývající měsíc v Býku.

Holení a barvení, všechno se povede docela úspěšně. Je to také velmi dobrý den pro všechny druhy plastů, ale měli byste se zdržet jiných postupů, zejména doma, a měli byste být opatrní s nehty, můžete se zranit.

5.05.19, 29, 1-2, nový Měsíc v Býku.

Oholíme a barvíme naše vlasy přesně v tento den, získáte krásný vzhled a nové příležitosti v životě, můžete zvětšit řasinky. Z plastů by mělo být upuštěno, můžete ztratit hodně krve. Je lepší se postarat o nohy.

05/06/19, 2-3 lunárníden, rostoucí měsíc v Gemini.

Můžete začít kurz o omlazení, efekt vás jednoduše překvapí. Krásný den pro řezání a barvení, je možné provádět depilaci, zde je lepší se nedotýkat nehtů.

05/07/19, 3-4, rostoucí měsíc v Gemini.

Nechcete mít štěstí, abyste se od vás odvrátili, nedělejte dnes nic s vlasy nebo nehty. Není nutné se zabývat obličejem, lépe navštívit maséra a získat energii na několik dní.

19.5.19, 4-5 měsíční den, rostoucí Měsíc v rakovině.

Horoskop krásy podle Oracle silně odrazuje od praktikování vašeho vzhledu dnes, můžete vážně poškodit vaše zdraví a zkazit náladu. Je to trochu facelift neublíží vám.

19.5.1919, 5-6 lunární den, rostoucí Měsíc v Rakově.

Rozhodně je třeba jít do koupele, udělat manikúru a pedikúru, barvu a stříhat vlasy. Nálada po tom bude skvělá, nedotýkejte se tváře.

05/10/19, 6-7.

Dejte tělu odpočinek, přeneste všechny procedury na jiný den, pokud nechcete upadnout do dlouhodobé deprese, jsou doma povoleny pouze masky.

05/11/19, 7-8 lunární den, rostoucí měsíc v Leo.

Pokud chcete posílit svou pozici doma i v práci, měli byste se postarat o to, aby vám vlasy a nehty byly v pořádku. Zde je jen postup pro obličej je lepší dělat.

05/12/19, 8-9 lunární den, rostoucí Měsíc v Leo.

Děláme uklidňující masky a koupele, děláme manikúru, ale neměli byste si stříhat ani barvit vlasy, prostě všechno zničit.

05,13,19, 9-10 lunárního dne, rostoucí měsíc vPanna.

Pokud chcete změny v životě k lepšímu, ujistěte se, že jste si dnes vyřízli a barvili vlasy.Nehty a obličej se nedotýkají, můžete se nechat hýčkat masáží a aromaterapií.

05/14/19, 10-11.

Velký den pro cvičení, obličej, ruce.Střih přinese nové začátky a zbarvení zlepší finanční situaci.

05/15/19, 11–12 lunárního dne, rostoucí Měsíc v Libra.

Nedoporučuje se barvit si vlasy, zde si můžete ostříhat vlasy nebo udělat manikúru, ale pouze s osvědčeným mistrem.Vezměte cvičení nebo masážní problémové oblasti.

05/16/19, 12-13.

Můžete dostat piercing, ostříhat si vlasy, růst nehtů.Nedoporučuje se barvit vlasy a provádět obličejové manipulace.

05/17/19, 13-14 lunární den, rostoucí měsíc ve Štíru.

Vybereme dietu, posílíme nehty, nedotýkáme se vlasů, s výjimkou trochu odlehčených, kosmetické záběry jsou zakázány, komplikace jsou možné.

05/18/19, 14-15.

Masírovací pera, ukazující cestu do solária, ale nedotýkejte se vlasů a obličeje, dávejte pozor na oční okolí.

05/19/19, 15-16 měsíční den, úplněk ve Střelci.

Den je vhodný pro postupy proti stárnutí s obličejem, zkuste například novou masku.Všechno ostatní by mělo být opuštěno.

20.05.19, 16-17 lunárního dne, ubývající měsíc ve Střelci.

Nechci se hádat se svou polovinou, takže dnes nedělej manikúru.Lépe si vezměte čas fitness, jděte do kosmetiky a obličeje.

05/21/19, 17-18 lunární den, ubývající měsíc v Kozorohu.

Vyčistěte tělo a udělejte tovlasy a nehty, pro to není lepší den.

05.22.19, 18.

Před obědem si můžete ostříhat a barvit vlasy, ale nezbarvujte je. Péče o nehty přinese řešení obtížné otázky, kterou byste nemohli zvládnout. Zahájení diety, péče o obličej.

2,05,19, 18-19 lunárního dne, ubývající měsíc v Kozorohu.

Všechny kosmetické procedury, péče o vlasy a nehty půjdou s třeskem, můžete si vyzkoušet hydromasáž.

05/24/19, 19-20 lunární den, ubývající měsíc v Aquarius.

Masáž pomůže zvýšit energii, dobře udržované vlasy a nehty přiláká nové přátele a fanoušky.

05/25/19, 20-21.

Vodní procedury, nedotýkejte se obličeje, ale účes bude velmi úspěšný a pomůže v podnikání.

05/26/19, 21-22 lunární den, ubývající měsíc v Pisces.

Den je naprosto nepříznivý, tráví spoustu úsilí s nulovým výsledkem.

03/27/19, 22-23.

Je lepší odložit všechno, nebo dokonce ztratit své zdraví, a strážného anděla.

28/28/19, 23-24 lunární den, ubývající měsíc v Pisces.

Léčebné procedury pro tělo a obličej, bez loupání, Je nemožné barvit si vlasy, a je žádoucí, aby se řez.

05/29/19, 24-25 lunární den, ubývající měsíc v Beranu.

Pokračujeme v péči o vlasy a pokožku, léčíme a hojíme.

05/30/19, 25-26.

Sedíme na dietě, provádíme plastické operace, prodlužujeme život manikúru a zlepšujeme vztahy při práci s účesem a neměli byste si tvořit tvář.

05/31/19, 26-27 lunární den, ubývající měsíc v Býku.

Dobrý den pro uzdravení a léčbu, můžete získat ostříhat, barvit v tmavých barvách.

Zdraví, krása a harmonie

Abyste se mohli v posledním jarním měsíci podívat a cítit se skvěle, musíte se udržet v pořádku a lunární kalendář kosmetických postupů pro květen 2019 přispěje k tomu, aby všechny manipulace byly účinné, účinné a zlepšily zdraví. zlepšení životních podmínek.