Módní zimní šortky - dámské tajemství pro vytvoření stylových luky v zimě

Pro mnoho žen, zima není důvod, proč se schovávat v teplých kalhotách s fleecem. Ať už se jedná o dámské zimní šortky a co s nimi mohou být nošeny - fotografie z nejnovějších sbírek ukazují, že tento typ oblečení není na vrcholu popularity. Existují však docela zajímavé a relevantní kombinace, ve kterých je schopen zdůraznit krásné nohy a dát obraz zvláštní náladu.

Jedinečnost šortek

Pokud jde o pohodlí, tento druh oděvu vyhrává jak sukně, tak kalhoty. Mezi výhody šortek patří:

 • svoboda a nezachycený pohyb;
 • schopnost přidat rozmanitost kancelářského stylu;
 • Způsob, jak ukázat štíhlé nohy v zimě bez nošení vyfouknuté mini sukně.

Šortky mohou mladým matkám usnadnit život, protože mohou klidně, bez rozpaků, běhat a opírat se o dítě a zároveň vypadat atraktivně.

Styly

Zkrácení krátce obvykle znamená těsné, široké nebo rozšířené dno. Délka může být:

 • mini (pokrývají malé hýždě);
 • klasická (končící ve střední části stehna);
 • prodloužené (těsně nad kolenem - Bermudy).

Nejtěžší je udělat si obraz s tím druhým, což je docela vizuálně zkrátit nohy, takže nebudou pracovat pro krátké dívky. Úspěšně mohou být kombinovány s čerpadly, botami nebo kotníkovými botami, mírně odhalující vzestup. Pokud je bota světle béžová (v koženém tónu), umožní to vizuálně korigovat efekt vytvořený délkou Bermudy.

Nejzávažnější pro zimu roku 2019 zůstává klasická verze šortek uprostřed stehna tenkým pásem a šipkami. Jsou kombinovány s přísným i sportovním stylem.

Na jaře roku 2018 vstoupila v módě kombinéza, ve které byla zkrácená kalhotová část, tedy šortky. Oni jsou ještě relevantní a docela vhodný pro zimní vzhled.

Druhy teplých šortek

Hlavním určujícím faktorem zimního oblečení je materiál, ze kterého jsou šity. Pokud jsou krátké šortky vyrobeny z tlusté tkaniny, pak nebudou chladnější a možná teplejší než v běžné sukni. Samozřejmě, s výhradou přítomnosti teplých punčochových kalhot.

Pletené

Jedním z nestandardních řešení jsou pletené šortky . Je však třeba dbát na to, aby nevyvolávali myšlenky na punčocháče. Takové šortky jsou zdobeny kombinací kosočtverců a copánků, měly by být umístěny svisle, takže protáhnou siluetu. Hlavní motiv však musí být hladký nebo elastický, jinak budou šortky příliš objemné a boky se zvětší.

Jejich fixace stojí za topas pomocí krajky. Živé a výrazné možnosti několika barev, i když je obtížnější je kombinovat s jinými oděvy. Kombinované šortky s:

\ t
 • barevné punčochové kalhoty;
 • teplé pončo;
 • semišové boty na zápas.

S nimi byste se měli vyhnout přidávání dalších pletených předmětů, jako jsou šály a klobouky, jinak se obraz stane obsesivně dětinskými. Ale snadno se dají vyměnit za baret a ukrást. Ukazuje se, luk ve francouzském stylu: mírně volná, ležérní a originální. Je vhodný pro procházky po zemi, setkání s přáteli nebo datum, ale sotva jej můžete nazvat kanceláří.

Myslíte si, že šortky jsou zimním typem oblečení

 • .
 • .

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Vlna

Vlna je nej demokratičtějším materiálem. Šortky z ní budou vhodné téměř v každém zimním vzhledu,, pokud budete pozorovat kombinace. Například mohou být kombinovány s vestami, bundami, dlouhými kabáty, svetry, botami a svetry.

Kůže

Každý šatní skříň tohoto materiálu bude klást velký důraz. Kožené šortky budou vypadat stylově a odvážně. V závislosti na tom, co je kombinovat, můžete získat jak přísnou kancelářský balíček, tak luk projít do klubu.

Velveteen a velvet

Zajímavý a hluboký materiál, který právě začal získávat popularitu. Doposud od něj v kurzu chodí hlavně šaty, sukně, saka a tašky. Lze však očekávat, že kalhoty s kraťasy z těchto ušlechtilých a složitých tkanin budou v módě. Jsou velmi nároční na to, s čím jsou spojeni. Výběr jiného "vážného" materiálu, jako je hedvábí, můžete získat příliš silný obraz.

Denim

Denim se určitě stal klasikou. Ale v létě verze módní světle modré šortky s otrhaný okraj, v zimě vypadat absurdně. Zvláště na černých těsných hadicích. Stojí za to věnovat pozornost jasně modrým denimovým modelům, krátkým i kolenním. Ty jsou obzvláště dobré v široké verzi (jako oříznuté culottes). Jsou dokonale kombinovány s svetry jakékoliv barvy, stejně jako raglány, bundy, vysoké nebo kovbojské boty, kotníkové boty.

Pod šaty

Tenké, ale teplé šortky z velbloudí vlny pod sukni /šaty zabírají oddělený výklenek v krutých zimách. V nich hlavní věc - stealth, pohodlné nošení a měkkost. Vysoce kvalitní materiál by neměl být píchnut a způsobit podráždění.

Šortky z velbloudí vlny jsou dobré pro výlety po zemi a dlouhé procházky v zimě. Jsou to záchranáři pro ženy, které z náboženských důvodů nenosí kalhoty.

Barva

Názor, že zimní barvy jsou tmavé barvy, zakořenil v zemích SNS.Ve skutečnosti mohou být jakékoliv, výhoda je dána tlustým a nasyceným odstínům, protože se snáze kombinují s těžkou texturou hustých tkanin. Mezi oblíbené patří:

 • Bordeaux;
 • smaragd;
 • bílá;
 • hnědá;
 • terakotové odstíny;
 • béžová.

Displeje na podzim 2018 ukazují, že buňka a všechny její možné kombinace drží první polohy mezi výtisky. Výběr šortky této barvy, je obtížné špatně vypočítat za trend, ale stojí za to dát přednost jemné mřížky, protože velký může mírně, ale stále vyplnit boky. V obraze je módní kombinovat jej s jakýmkoliv jiným potiskem, kromě květinového, dokonce s klecí v různých tónech a velikostech.

Všechny odstíny šedé zůstávají stylovým rozhodnutím, tuto barvu lze nazvat „novou černou“. To se hodí téměř každý jiný, ale, více zajímavě, je nyní v režimu celkového vzhledu, a doplňky se nebojí dělat jejich oddělení nepostřehnutelné tím, že zvedne úplně šedý outfit. Proto šortky, kolena, svetry, boty a kabáty v různých odstínech mohou vytvořit obraz, na kterém bude hledět pohled.

Původní volbou budou tvídové šortky nebo vlna s etnickými motivy. Budou vytvářet jasný akcent, který může být zdůrazněn šátkem, aby odpovídal hlavní barvě vzoru, ale ostatní prvky obrazu by pak měly být neutrální.

Časté chyby a nejlepší výherní kombinace

Moderní šortky nemají nízkou kondici, výjimka je stranoustylu počátku 2000s. V ideálním případě by měly být vysoké. Tento řez má mnoho výhod. Například ukrývá extra kilogramy po stranách a opticky prodlužuje nohy.

Dalším častým problémem spojování šortek s jinými oděvy je přílišná sexualizace obrazu. Oni sami zdůrazňují ženskou přitažlivost, ale spolu s botami na patě, nejvhodnější průsvitný svetr a punčochové kalhoty (nebo i punčochy) vytvářejí vulgární luk.

Ideální obraz by měl hrát na rovnováze mezi sexualitou a tajemstvím, proto, pokud jsou vybrány krátké šortky, je lepší nosit nadměrnou bundu, volné tričko, vysoké boty nebo kotníkové boty. A samozřejmě, přidat příslušenství - šátek, baret, kabelku.

Jak se divíte, co nosí zimní kraťasy, pamatujte si, co nosíte se sukní. Obraz je vybrán v závislosti na stupni bosých nohou, silueta by měla být pevná. Aby se však nohy nerozdělily na 3 části, které je vizuálně výrazně zkracují a mohou zdůraznit i mírné zakřivení, měli byste si vybrat kalhoty /legíny, aby odpovídaly šortkám nebo botám.

Zde je několik příkladů úspěšných kombinací s popsanou položkou šatníku:

 • vestu s golfem nebo košili, pončo, tašku spojky na popruhu, vysoké boty s plochou podrážkou;
 • volný svetr, světlý šátek, klobouk, kalhotky a pletené podkolenky, polo boty;
 • přísné sako s golfem, panty hadice, aby odpovídaly šortky, důraz na světlé boty.

Výběr šortek závisí na vlastnostech obrázku. Děvčata se širokými boky se doporučuje upřednostňovat modely. Ti s velkými rameny a úzkou pánev zapadají do objemných volných šortek. Velmi vysoké dívky mohou vyzvednout možnost kolenní délky. Ženy, které se zajímají o nadváhu, budou mít rádi modely s vysokým pasem a délka nezáleží. Hlavní věc je vyzvednout těsné punčochy tmavého odstínu, budou vizuálně štíhlé nohy.

Je obtížné jednoznačně odpovědět na otázku, zda jsou šortky relevantní v zimním období 2019. Nejsou široce zastoupeny v designérských řadách, ale masový trh nabízí širokou škálu modelů, s nimiž můžete vytvořit mnoho pohodlných každodenních obrazů. A pokud jsou šaty pohodlné, tak proč je nenosit? Kromě toho, šortky nejsou nazývány stylové nebo bez chuti oblečení.