5 důvodů, proč změnit účes

Vlasyjsou důležitou součástí obrazu a obrazu. Mnoho žen a dívek je tak zvyklé na jeden účes, že ho nemění (a ani se nesnaží) několik let a někdy i většinu svého života.

Dokonce i když si myslíte, že váš účes je nejpraktičtější, nejpohodlnější a nejvhodnější možností, stále je třeba čas od času čas od času měnit, osvěžovat obraz poznámkami novosti.

5 důvodů pro změnu účesu

  1. Drastické změny v životě. Nové zaměstnání? Rozvod s manželem? Rozloučení s mladým mužem? Přesun do nového bytu nebo jiného města? Vstup na univerzitu nebo dlouho očekávaný nákup automobilu? K zásadním změnám života došlo nejen pro oči druhých, ale i uvnitř vás! Nyní jste sebevědomější nebo silnější, šťastní nebo odhodlaní, milovaní nebo svobodní! Změnili jste se! Jsi jiný! Nový účes nebo nová barva vlasů, nový účes nebo styling je skvělý způsob, jak změnit vzhled a vyhlásit „novou šťastnou ženu“ celému světu.
  2. Boj proti stresu je nový obraz. Pravděpodobně každá žena je obeznámena s touhou po změně způsobenou stresovými životními situacemi. Pokud jste naštvaní nebo jste zažili negativní události, jste unaveni z každodenního života - nový účes je dobrým začátkem pozitivních změn.
  3. Ztratili jste hmotnost.Úspěšné hubnutí -velká událost pro mnoho žen, které se potýkají s nadváhou, seděla na tvrdé stravě, byla aktivní ve sportu nebofitness, opuštěné oblíbené, ale "škodlivé" sladkosti, noční občerstvení atd. Změna účesů poté, co se zbaví těch kil, je nutností. Změnili jste vzhled, stali jste se štíhlejší, tvar obličeje se změnil, stal se zřetelnějším a prodlouženým a šatní skříň se změnila na jednu nebo dvě razmerchiky. Výlet v elegantním salonu krásy a nový účes (účes) je zasloužená odměna za úspěšný boj s nadměrnou váhou.
  4. Starší neznamená starší. Existuje názor, že čím delší je věk pasu, tím kratší by měla být délka vlasů. Prohlášení je kontroverzní a nejednoznačné. Nicméně, správně vybraný a elegantní účes (ostříhat) může nejen zdůraznit důstojnost obličeje a vyhladit nedostatky, ale také vizuálně snížit svůj věk, takže jste mladší a atraktivnější.
  5. Šedé vlasy. Zbarvení vlasů je přirozený a nevyhnutelný fyziologický proces. Šedivé vlasy se nejčastěji objevují ve stáří, a ve svém mládí nikdo není imunní vůči šedivým vlasům. Šedé vlasy jsou důvodem ke změně nejen účesu, ale také barvy vlasů. Chcete-li si vybrat správnou barvu vlasů, která vám pomůže zbavit se šedivých vlasů, musíte vizuálně určit, kolik máte šedých vlasů. Pokud jsou šedé vlasy více než 20% celkové hmotnosti, můžete si vybrat barvu blízkou přirozené barvě vlasů. Pokud je převládající většina vlasů šedá, doporučuje se zvolit světlejší tón, proti kterému budou méně viditelné šedé vlasy (pěstované v kořenech).