Jaro-léto 2019 Módní trendy Dolce & Gabbana (část 1)

Módní trendykaždé sezóny nám diktují světoví návrháři. Každou sezónu prezentují stále více nových a zajímavých modelů dámského oblečení. A v tomto článku chci říct o tom, co módní trendy na jaře - léto 2019 představili světovým návrhářům se známou a oblíbenou značkou módního oblečení a obuviDolce & Gabbana .

Na podzim roku 2019 představili designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana svoji sbírku jaro-léto 2019. Podařilo se jim vytvořit jarní náladu. Tato kolekce je poněkud připomínající květinovou zahradu. Hlavní myšlenkou, která bylakvětinovými tiskya romantickou dívkou. Květinový potisk je všude, od tenkých a jemných šatů až po boty na platformě.

Romance je ukázána v rozkvetlých, načechraných sukních, voláncích a krajkových volách, písčitě zbarvených tenkých pasech a vzdušných šifonových šatech, které byly poslední částí výstavy. Také ve sbírce lze sledovat trend 80. let - rovné široké kalhoty, velké kulaté brýle, velké červené kostkované oblečení, šátky na hlavu a velké květinové tašky. Velmi krásná a teplá kolekce jarní oblečení.

Video z výstavy D & G Jaro-léto 2019