Vždy módní bob střih účes: fotografie s rány a bez

Móda pro účesy se mění rychle, ale bob-cut účesy jsou výjimkou, můžete si být jisti tím, že při pohledu na fotografie z nového 2019, ve kterém stylisté nabízejí tento účes s rány pro kulaté a oválné tváře.

Bob-caret s rány

Bob-cut účes má dlouhou a bezpečně obsadil své místo v různých kadeřnických služeb. Nadání talentovaného mistra je schopno vytvořit účes, o jehož péči pak nebude dlouho trvat. Ale nejen tento fakt učinil bob-náměstí tak populární. Tento účes je elegantní, stylový a schopný velmi silně posunout důraz na vzhled.
Zvažte, jak se mění módní broušené účesy v závislosti na délce vlasů.

Zajímavé: Kadeřnické účesy pro krátké vlasy - 2019, fotografie, ženské trendy


Bob-caret pro krátké vlasy

Pro ženy s krátkými vlasy nabízejí stylisté čtyři typy účesů:

 1. Stohování s ostrým přechodem
 2. Bob-caret s měkkým přechodem
 3. Asymetrie
 4. Grunge

Jste připraveni na odvážné pokusy s vlasy?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Základem prvního typu účesu je oříznutý hřbet hlavy a dlouhé přední prameny padající na obličej. Propro dosažení tohoto efektu Master aplikuje speciální technologii řezání - žebřík.

Bob-caret s ostrým přechodem

Různé tvary rány, barvení, výměna obruby mohou účes obohatit.

Bob-kare na krátkých vlasech vypadá stejně dobře na rovných provazcích i na násilných kroutí, což je nepochybně jednou z výhod tohoto účesu.

Pro ty, kteří upřednostňují umírněný účes, může pán nabídnout ostříhat s měkčím přechodem z dlouhých do krátkých vlasů. V důsledku práce stylistky získáte objemový styl ve formě koule. Před námi jsou různé možnosti s rány - od velmi dlouhého, až po krk, nejkratší. Vše záleží na vaší touze a typu člověka. Tento účes bude zdobit dívky, které mají trojúhelníkový a kulatý typ obličeje. Jasně se demonstruje stříhání fotografií s hladkým krátkým fazolí.

Bob-caret s měkkým přechodem

Jak je vidět na fotografii, kterou v roce 2019 prezentovali stylisté, asymetrie v účesech na krátkých vlasech, které jsou vyřezávány, neznamená pouze dekorativní funkci, ale také opravnou funkci. Půvabné prameny různých délek odvádějí pozornost od vad a vytvářejí iluzi "ideální poruchy". Zdůraznění v Asymetrii, jak je to možné, je schopno zdůraznit styl a originalitu, přičemž opět dokazuje jeho význam.

Asymetrie Bob-Caret

Podívejte se na fotografii účesů ve stylu bob-caret. Budou vybráni ti, kteří nejsou zvyklí vypadat zlověstně a obyčejně. Totoúčes má tvar „kreativního nepořádku“. K dosažení tohoto efektu, stylisté selektivně kroutit kadeře, a zbytek nechat rovný. S pomocí gelových vlasů naskládaných náhodně a fixovaných. Je ideálně kombinován s dlouhými šikmými rány a jasným zbarvením.

Zajímavé: Střih na krátké vlasy - foto 2019: čelní pohled

Boby na střední srsti

Unavený z dlouhých vlasů, a radikálně změnit vlasy nemají dost odvahy? Věnujte pozornost modelům ženských stříhání bobů, které v roce 2019 nabízejí stylistům střední vlasy.

Je to druh kompromisu mezi dlouhými a krátkými vlasy. Středně dlouhé účesy jsou vytvořeny asymetricky, takže dlouhé prameny zůstávají před sebou a zadní strana hlavy může být zcela otevřená.

Stylová verze vozu

Tento účes je vhodný pro ty, kteří přirozeně mají velmi tenké a křehké vlasy. Pokládání účesu je poměrně jednoduché. Rovné vlasy jsou jednoduše stylizované s fénem a kudrnaté vlasy jsou „povzbuzeny“ gelem a pěny.

Pro ty, kteří nemají rádi svěží účesy, doporučují stylisté kadeřnictví se žehlením.

Bob-Caret. Nedávné stylové trendy

Bob-caret účesy, které odhalují chrám a zadní část hlavy, budou skutečným hitem v sezóně 2019-2019. Fotografie těchto nových produktů dokonale demonstrují jejich styl a originalitu. Jsou jednoduše vytvořeny pro ty, kteří následují módu, nebojí se nehorázného a zmateného vzhledu. Více nedávno, takové účesy mohly být viděny jen na návrhářia dnes se s nimi stále více setkáváme na ulici.

Zajímavé: Střih s dlouhými prameny (foto)

Pixie-bob

Bob-caret withoholený chrám vypadá poněkud agresivně.Ale navzdory tomu je dívka s takovým účesem stále křehká a trochu bezbranná.

Ti, kteří chtějí ještě pobuřující - oholit různé vzory v holých prostorech nebo barvit své vlasy v nejjasnějších barvách.

To je zajímavé!Co potřebujete vědět o odrůdách boby

 1. Straight bob.Lze provádět pouze na rovných vlasech.
 2. Vícevrstvý bob.Nabízí se ženám s širokými lícními kostmi a velkou tváří.
 3. Asymetrie.Hlavní výhodou je rána.To může být šikmé, dlouhé, krátké - obecně, nějaké.
 4. Prodloužená fazole.Je snadné se proměnit v slavnostní účes.Stojí za to jen mírně kudrlinky.
 5. A-bob.V tomto účesu by se délka rány měla shodovat s chrámy a šíji.
 6. Grunge.Tato technika zahrnuje „zvlnění“ a chaotický styl pramenů.
 7. Pixie.Vyrobené prameny na velmi krátkých vlasech vytvářejí velmi elegantní účes.Hodí se k dívkám s dokonalými funkcemi.

Zajímavé: Účesy a účesy pro jemné vlasy (foto)

Být krásný je skutečné umění.A bez ohledu na to, co máte na sobě, hlavní věc je, jak si vlasy.Pokud se vám líbí předložené bob-cut účesy, pak se zpoždění vaší návštěvě kadeřníka.Vyberte, experimentujte, postupujte.módní trendy a vždy zůstat na vrcholu!


Udělali jste si někdy takový účes?