Kreativní ženské účesy pro krátké vlasy: trendy v roce 2019

Krátké účesy v roce 2019 jsou ideální pro ty ženy, které nepřijímají dlouhé vlasy, nebo prostě nemají dost času, aby se o ně postaraly, ale také musejí vypadat stylově a kreativně a hotový luk byl jako na fotografii z lesklého obalu. časopisu. V tomto ohledu, stylisté vyvinuli velké množství různých variant krátkých účesů, nejrelevantnější a nejrozsáhlejší z nich, které jsme uvedli níže v článku.

Top krátké účesy pro krátké vlasy

Jaro-letní sezóna připravila mnoho originálních nápadů pro fair sex, zejména pro krátké účesy. Opravdu, díky nim můžete vytvořit elegantní a zároveň hravý obraz, který nenechá nikoho lhostejného.

Důležité! Všestrannost krátkých sestřihů spočívá v tom, že nevyžadují zvláštní stylingové techniky, a dokonce i s „explozí na hlavě“ po snu získáte velmi roztomilý a mimořádný obraz.

Zajímavé: Dámské účesy a barvy vlasů: módní trendy v roce 2019

Další výhodou takových extravagantních účesů je, že se zaměřují na krásné rysy obličeje a jsou vhodné pro ženy jakéhokoliv věku.

Pixie

Pokud se tedy rozhodnete radikálně změnit image a stát se vlastníkem takového módního účesu, zveme vás, abyste se seznámili s nejlepšími možnostmi pro krátké účesy, které jsou v této sezóně považovány za relevantní. Patří mezi ně následující:

  • Pixie s rovnýmrány. Tato verze účesu na krátkých vlasech s tlustými rány se nachází na mnoha fotografiích na internetu a je ideální pro ženy, které chtějí vytvořit nejen kreativní, ale i stylový soběstačný obraz, který odpovídá trendům módy v roce 2019. Vhodné držáky pixie podlouhlé a oválné tváře s hladkými rovnými vlasy.

Pixie s přímými rány

Důležité! Neméně relevantní a krásná dnes je považována za „rozcuchanou“ pixie. Podstatou takového střihu je, že na zadní straně hlavy jsou prameny naskládány ve tvaru „ježka“ a vyčnívají v různých směrech.
  • Bob-car. Považován za nerozbitného vůdce mezi krátkými srážkami. Jedinečnost bobové řezy spočívá v tom, že plynule přechází z ultralehké do střední délky, aniž by to vyžadovalo úpravy kadeřníka. To je důvod, proč většina světových celebrit upřednostňuje tuto možnost a jejich fotografie s takovými účesy a nejrůznějšími variantami stylingu nezanechávají kryty lesklých časopisů. Stylisté, kteří vytvářejí elegantní obraz, dávají přednost klasickému bobovému vozu, ale pro jasnější - s roztrženými prameny a tlustými rány.

Bobová kareta

Důležité! Bob-cut účes je ideální pro ženy starší 50 let. Díky své původní podobě skrývá vady a vizuálně ji činí mladší.
  • Asymetrické modely s roztrženými a zubatými prameny. Takže kreativní nápady účesyUrčeno výhradně pro jasné osobnosti, které již nejsou rutinou. Asymetrie v tomto případě se provádí jak hladkými přechody, tak spíše prudkými s roztrženými prameny.
Důležité! Stylisté doporučují, aby se v asymetrických přechodech vyráběly barvy letos s barvami jako fialová, růžová, třešňová, zelená a modrá.

Zajímavé: Stylový a elegantní ženský styl pro střední vlasy

  • Garson. Velmi originální účes, který, stejně jako dneska, je na vrcholu módních trendů. Navzdory tomu, že tato možnost je považována za více mužskou než ženskou, je garáž schopna výrazně oživit obraz a přidat do něj dotek pobuřování.

Garson

  • . Jedná se o novinku z roku 2019, která díky své nestandardní podobě ve formě „čepice“ přináší na obraz originalitu francouzského šarmu s jemným retro nádechem. Díky „žebříkové“ technice, která se používá k vytvoření tohoto tvaru a tlustých rán, se získá druh siluety.

Strana

  • Klasické auto. Tento model je vhodný pro majitele účes rovné kudrnaté vlasy. Moderní mistři kadeřnictví nabízejí řadu možností, které jsou doplněny o rány různých tvarů a délek, roztržené prameny a asymetrické přechody.

Classic caret

  • Anderkat. Dnes je takový účes opět v módě, pouze v mírně upraveném tvaru. Nyní, v tomto modeluna zadní straně hlavy je oholená plocha. Je to tato novinka, která umožňuje jeho majiteli ukázat individualitu a kreativitu. Konec konců, oholená oblast může být ozdobena různými vzory a vzory vlasů uměleckým dělením psacím strojem.

Anderkat

Módní krátké účesy pro ženy po 40 letech

Paradoxně, jak to může znít, srážky pro krátké vlasy mladých dívek přidávají další věk, ale pro ženy po 40 letech, naopak - činí je vizuálně mladší a vytvářejí kreativní a originální obraz. Proto stylisté doporučují v tomto věku obrátit svou pozornost k bobovému náměstí, klasickým verzím čtverce a účesu.

Stylové účesy pro ženy nad 40 let

Důležité! Věnujte pozornost skutečnosti, že v každém věku při výběru konkrétního modelu krátkého účesu musíte vzít v úvahu tvar tváře.

Stejně jako u ultrakrátkých modelů, které jsou založeny na principu pixie nebo undercard, jsou nejlepší pro ženy tenké, s čistým obličejem bez zjevných známek stárnutí a různých vad, protože je mohou jen zdůraznit.

Zajímavé: Barvení vlasů 2019: módní trendy a techniky

Jak vidíte, v roce 2019 je volba krátkých ženských zastřihů poměrně široká a pestrá, což vám umožní vytvořit kreativní a snadný styl na vašich vlasech, jejichž fotografické příklady najdete všude v časopisech a sociálních sítích. Doufáme, že jsme vám mohli ukázat všechny krásy ajedinečnost těchto účesů, stejně jako inspirovat ke změně obrazu ve prospěch hravé Pixie nebo romantické bob auto.