Módní obuv z roku 2019: foto

Designer ukazuje v roce 2019 nové módní trendy. Dnes se pokusíme zjistit, které boty jsou v této sezóně v módě (foto níže).

Nasazení nových bot všechny dívky mají větší důvěru a eleganci a jejich chůze se okamžitě změní. Bez párů bot s podpatky, ne jeden ženský šatník bude dělat, a pro některé, celý obraz je stavěn na tomto.

Módní domy představily různé boty, které budou oblíbené v nové kolekci jaro-léto. Považujeme pouze ty stylové a krásné páry bot. Společně se pokusíme přijít na to, jaké barvy, jaký druh dekoru a dekorace bude vypadat dobře na ženských nohách.


Mimochodem, tento rok móda nabízí nejen klasické boty, ale i mnoho originálních a dokonce i v některých smyslu futuristických modelech. V této kolekci jsou boty, jak na tenké vlásence, tak na pohodlné, stabilní platformě, která bude vyhovovat všem milovníkům pohodlí. A teď pozornost: letos návrháři nabízejí prodloužené a špičaté ponožky. Je všechno nové dobře zapomenuté staré?

Klasická čerpadla

Módnítrendy nad touto dvojicí bot se za několik sezón nezměnily. A to není vůbec překvapující. Koneckonců, to je všestranná bota, která se hodí k absolutní vedle sebe.

Čerpadlové boty mohou být buď na tenkém jehlovém podpatku nebo na pohodlném nízkém podpatku. Druhá možnost je ideální pro ty, kteří tráví celý den na nohou.

Univerzálnost těchto bot je prokázána skutečností, že mohou být vyrobeny v různých barevných variantách. Pro jarní oblečení si můžete vybrat boty z jasných, bohatých barev a černé nebo barvy pleti jsou vhodné pro uvolněnější vzhled. A co dělat, když je těžké rozhodnout o barvě boty? Modely s krásnými barvami přechodu jsou pak nejvhodnější.

Klasická čerpadla

V této sezoně neztrácejí boty ze semiše a kůže svou popularitu, a proto je můžete bezpečně nosit.

Zajímavé: Módní trendy: jaro-léto 2019 boty, foto

Módní zlaté a stříbrné boty

Moderní trendy nabízejí skutečně jasné a jedinečné boty, které budou vyhovovat dívkám, které milují být středem pozornosti. Boty ve zlatě a stříbře budou vhodné na slavnostním večeru a na zábavné party mládeže.

Je třeba poznamenat, že tyto boty mohou být navíc opatřeny masivními kameny nebo kamínky. Zlaté a stříbrné boty jsou boty skutečných princezny.

Módní stříbrné boty

Boty na volné noze

Takové dámské boty budou vrcholem vašeho jarního vzhledu. Boty ve stylu slingbacku nemohli módní návrháři ignorovat. Koneckonců, to je ženská a zároveň elegantní obuv, která bude vypadat stejně dobře s večerními šaty a kancelářským oblečením.

Proto by měly být otevřené boty na patě v šatníku každé dívky. Také takové boty nemohly zůstat bez další dekorace, krásné luky, popruhy, které se vzájemně prolínají a mnohem více mohou hrát svou roli.

Otevřená obuv na podpatku

\ t

Zajímavé: Jak rozlišit pravé italské boty

Boty s květinovým zbarvením

Jedná se o zcela nový trend, který nám představily módní domy. Takové boty lze dokonale kombinovat s mnoha jarními šaty. Toto světlo a opravdu letní tisk zachytil srdce mnoha módy. A proto lze s naprostou jistotou říci, že tyto boty se staly skutečnými favority žen mezi všemi módními trendy, které byly prezentovány v roce 2019.

Boty s květinovými motivy mohou být jak na patě, tak na stabilní platformě, a proto jsou vhodné i pro každodenní nošení.

Boty s květinovými barvami

Boty s dekorem

Tyto boty mohou být bezpečně přičítány jedinečné a mírně futuristické. Dekor je prezentován nejen ve standardních verzích:

  • kamínky;
  • kameny;
  • kuličky.

Existovaly však i modely s popruhy, pásky, krajkové vložky,nápisy a dokonce i bez kožešinových vložek. Dokážete si představit boty bez paty z kolekce jaro-léto 2019 s kožešinovými vložkami? Ne? Pak speciálně pro vás fotografie z nejoriginálnějších modelů. Nevypadá to trochu divně?

Boty Léto 2019 s kamínky, popruhy, vložkami

Zajímavé: Dámská obuv s kožešinou: módní trendy 2019-2019

Tlusté boty na podpatku

Taková bota je jen darem pro dívku, která chce vypadat stylově a zároveň se nemůže vzdát svého aktivního životního stylu. Silné boty na podpatku právě podmanily módní pódia.

Hlavním rysem těchto bot je, že si ji může dovolit každá dívka bez ohledu na věk a velikost těla. Navíc si můžete vybrat správný model, který můžete kombinovat s různými obrazy a pokaždé, když budou boty vypadat nové.

Je důležité poznamenat, že pata může být nejen čtvercem, ale v tomto roce jsme nabídli experimentovat s jeho tvarem. Můžete si vybrat patu kulatého tvaru, originální konstrukční patu, která nejenže vypadá stylově, ale také velmi pohodlně.

Chunky Heels

Vysoká platforma

Pokud se vám nelíbí hřeby, ale přesto chcete být nejlepší, pak potřebujete vysoké boty. Budou vaše chůze více ženský, a nenechte své nohy unavené.

V kolekci jaro-léto jsou tyto boty prezentovány v jemnějších a tichších odstínech, a protoMůžete si bezpečně koupit jeden pár takových bot a kombinovat je s různými oblečení.

A aby boty vypadaly zajímavě, designéři je ozdobili zajímavým dekorem: popruhy, řetízky, kamínky a kameny. Ale při výběru modelu s dekorem věnujte pozornost skutečnosti, že to bylo s mírou. Jinak budou boty na vysoké platformě s množstvím dekorů vypadat jako naprosto špatná chuť.

Vysoká platforma

Zajímavé: Jak si vybrat boty na oblečení

Boty s původní patou

Tak jsme se dostali k "lahodnému" a zajímavému. Pokud se považujete za dívky, které se nebojí odvážných rozhodnutí a rádi experimentujete, zde byste měli být tak pozorní, jak je to jen možné.

Konec konců, svět ukazuje boty, ze kterých je dech. Na fotografii jsou nejlepší modely obuvi, ve kterých modely na světových lávkách prošly.

Mezi nimi:

  1. Boty se skleněnou patou;
  2. Široká pata s exkluzivním dekorem;
  3. Pata s kovovým rámem.

Boty pro velké události

V každodenním životě to samozřejmě není cesta. Ale pokud máte naplánovanou slavnostní akci, tak proč nepřekvapit ostatní stylovými luky a značkovými botami?

Pánská obuv

Letos návrháři nezapomněli na silnou oblast, představili módní trendy roku 2019, které zahrnovaly klasické boty s minimem dekoru. Na fotografiiJsou prezentovány nejúspěšnější modely pro muže.

Barevné schéma je co nejvíce omezené a většinou hnědé, černé a modré.

Ve skutečnosti byly módní trendy v roce 2019 nepředvídatelné. Designéři představili boty, které dokonale zvýrazní krásu ženských nohou (viz foto níže).

Dámská obuv 2019

Doufáme spolu s námi na to, že jste tuto proměnlivou módu pochopili a již jste si vyzvedli boty na jaro.

Být krásná a milovaná letos na jaře!