Barvení vlasů 2019: módní trendy a techniky

Vlasové barvení není jen pocta módě, ale také příležitost pro každou dívku vyjádřit se, její osobnost a také najít nový obraz. Módní trendy v roce 2019 poskytují příležitost vybrat si stylovou barvu pro majitele nejen dlouhých, ale i středně dlouhých vlasů, a příklady použití různých technik lze vidět na fotografii s obrázky hvězd hvězd show businessu.


Dále v článku budeme hovořit o tom, jak a v jaké barvě majitelé středně dlouhých vlasů jsou nejlepší, aby barvili své prameny v této sezóně, aby zůstali v trendu módních trendů.

Módní barvy na středně dlouhých vlasech

Módní trendy v roce 2019 při malování vlasů střední délky se příliš neliší od předchozích. Dnes v módě naprosto přirozené odstíny na vlasy, zdůrazňující skutečně přírodní krásy ženy.

Důležité! Stylisté jsou povoleni v roce 2019 dělat barvení vlasů s nepřirozenými paletami barev jen v jistých případech, takový jako slavnostní události a tématické strany.

Navzdory zdánlivě jednoduché jednoduchosti, módní trendy v této sezóně nabízejí majitelům středních vlasů různé barevné možnosti a barevné palety. Následující barvy jsou dnes v módě:

  • Blond odstíny. Barvení vlasů v různých odstínech blond je stále trendem módních trendů v roce 2019. To platí zejména pro střední vlasy a fotografie s obrázky světových hvězd, jako je Jennifer Aniston a Jessica Alba, se mohou stát živými příklady. NejvícePopulární, jahodové a písečné jsou považovány za populární odstíny. Buďte opatrní v této sezóně, které potřebujete žluté tóny, které naznačují neslušnost.

Módní blond

Důležité! Nejlepší je malovat vlasy v odstínech blond zkušeného kadeřníka. To je dáno tím, že paleta světla je poměrně náročná a někdy se dostává požadovaný tón v několika fázích. Varujeme, že tento postup je dlouhý a není levný.
  • Odstíny červené. Dnes jsou dívky s rudými vlasy bohatých a nasycených tónů, jako je bronz, zázvor a zlatá, také na vrcholu své popularity. Hlavním pravidlem je, že by měly být co nejblíže přirozeným odstínům a neměly by mít mrkevově červený odstín.

Luxusní a ušlechtilá červená

Důležité! Barvené v červených tónech, vlasy jsou vhodné pouze pro mladé dívky, a ženy pro 30 takových odstínů je třeba se vyvarovat, protože zdůrazňují první známky stárnutí a dalších možných kožních problémů.

Zajímavé: Nejmódnější manikúra v roce 2019: nápady na dekorace, oblíbené barvy

  • Tmavé tóny. Barvení vlasů v tmavých barvách je nejlepší volbou pro majitele středně dlouhých pramenů. Módní trendy v roce 2019 nabízejí bohatou paletu čokoládových odstínů, které dokonale zdobí vlasy každé dívky, jejíž příklady lze vidět na fotografii v téměř každém lesklém časopise. Dnes jsou nejoblíbenější takové odstíny jakokáva-glazura, mrazivý kaštan, čokoláda-lila a tmavá skořice.

Hluboká a bohatá čokoláda

Důležité!Tmavé tóny jsou považovány za univerzální, proto je každé děvče vhodné, bez ohledu na barvu očí, kůži nebo věk.

Módní techniky barvení

K dosažení různých vizuálních efektů používají stylisté a kadeřníci v současné době speciální barvicí techniky na středně dlouhých vlasech, jejichž podrobné mistrovské kurzy lze sledovat na videu na internetu.Jejich podstata spočívá v současném barvení ženských vlasů v tmavých a světlých barvách kombinací několika odstínů v různých oblastech a pramenech.Patří mezi ně následující:

  • Kalifornie zdůrazňuje.Každý rok se stává stále populárnější, zejména na temné kaskádě.Stylists argumentují, že tím, že odmítne používat vlajky v této barvící technice, přechody se staly měkčími a postupnými.Výsledný výsledek je navíc získán jako přirozený.

Hlavní body Kalifornie

  • Shatush.Tato technika umožňuje získat efekt pramenů vybledlých ze slunce.Nejlepší ze všech těchto malování na vlasy pro výrobu blondýnky a brunetky.

Shatush

Důležité!Pokud správně kombinujete odstíny, můžete dosáhnout vizuálně dodatečného objemu.

Zajímavé: Módní rány pro rok 2019: hlavní trendy a fotografie

  • Ombre.Podstatou této techniky je postupnézměny barev od kořenů až po špičky. Na rozdíl od předchozích, zajišťuje úplné zbarvení vlasů a tóny lze použít jako jednu barevnou paletu, nebo zcela jinou.

Ombre

  • Balayazh. Stejně jako shatush, tato technika také umožňuje dosáhnout účinku spálených vlasů, pouze v tomto případě jsou hlavní akcenty na špičkách.

Balajazh

  • Rezervace. Toto je dnes jedna z nejpopulárnějších technik, která umožňuje měkkou kombinaci tmavých a světlých tónů. Hlavní pozornost v tomto případě je blond. Foto příklady takových barvení vlasů lze vidět na různých stránkách na sociálních sítích blogerů krásy.

Zajímavé: Jaká barva vlasů je módní v roce 2019: trendy, nápady a techniky

Rezervace

  • Konturování. Není to o nic méně populární technika. Její podstata spočívá v tom, že mistr barevnými kombinacemi vizuálně skrývá nedokonalosti exteriéru. Tady platí stejné pravidlo jako v make-upu - v tmavých tónech se schováváme a ve světlých tónech zdůrazňujeme a zvýrazňujeme.

Konturování

  • Vysunutí. Tato technika je nová v roce 2019. Umožňuje ztmavením jednotlivých pramenů dosáhnout vizuálně 3D efektu objemu vlasů.

Módní 3D

Módní pánské barvení vlasů

\ t

Je nejlepší provádět malování pánských vlasů, aby se dosáhlo velkolepého a neobvyklého výsledku nad průměrnou délkou pramenů. Seznam stylistůDoporučujeme používat pouze přírodní palety barev, abyste dosáhli největší přirozenosti a přirozenosti. Pro tyto účely je nejlepší použít odstíny čokolády, medu, světle hnědé nebo skořice. S ohledem na techniky používané pro malování mužských vlasů, kadeřníci preferují balarayzh a ombre.

Módní varianty pánského zbarvení

\ t

Módní trendy roku 2019 v barvení vlasů střední délky jsou téměř stejné jako v loňském roce. Při pohledu přes různé příklady na fotografii v módní publikace, můžete jasně sledovat hlavní trend tohoto roku - přírodní odstíny na vlasy a jejich měkké přechody. A co je nejdůležitější - vlasy by měly být dobře upravené. Koneckonců, musíte přiznat, že ani nejdražší zbarvení nebude na suchých koncích krásně padat.