Novoroční šaty 2020

Rozhodování o tom, které šaty nosit pro nový rok je obtížné - novoroční šaty 2020, fotografie z módních přehlídek a předpovědi astrologů jsou tak rozmanité, že občas přinášejí stupor. V tomto článku se pokusíme třídit možné varianty a úspěšné kombinace barev.

Obecné tipy pro výběr novoročních šatů

Rok 2020 bude rokem krysy bílého kovu a toto zvíře má své vlastní preference, po kterých můžete na příští rok přilákat hodně štěstí:

 • Žlutá barva.Preferovaná barva pro módní oblečení pro nový rok 2020. \ t Krásné šaty nemusí být konkrétně žluté. Můžete použít zářivě žlutou barvu (co je nejdůležitější, nepřehánějte ji s chycením této barvy), a hořčice, a matně žluté. Můžete také použít barvy blízké barvě na žlutou: žlutooranžová, oranžová, červenooranžová. Pokud je to nutné, můžete lehce odstínit nebo naopak zvýraznit barvy s příslušenstvím. Brože, vlásenky, náušnice a další šperky vám pomohou vyrovnat obraz.
 • Metallic.Kovová barva je šedá s třpytem, ​​který se nejvíce podobá přirozené barvě symbolu příštího roku - krysy, a ona to samozřejmě bude mít rád. Pro extrémní povahy - opravdový lesklý lesklý talíř. Pokud nechcete nosit takovélesklé věci, můžete si vybrat obvyklé šedé tkaniny šaty.Další možnost - spíše blízko černého oblečení s tečkami nebo jinými výtisky.Pokud se vám šedá barva nedostane vůbec - můžete si vybrat kovové náušnice, náhrdelník, kabelku nebo jiné příslušenství k jakékoli jiné barvě.
 • Monofonní oblečení. Navzdory tomu, že rok 2020 je rokem Metal Rat, má stále mnoho preferencí, které ho charakterizují.Například monotónnost.90% postavy příštího roku je jedna barva.Tento jednoduchý fakt může být přijat, aby přilákal hodně štěstí a rád nový symbol roku.Použijte šaty, skládající se výhradně z jedné barvy, monofonní, nebo s 2-3 barvami, umístěnými vedle barevného spektra.Také vyzvednout veškeré příslušenství, aniž by se uchýlil k obrovské množství barev.Je nutné najít rozumný kompromis mezi sváteční pompézou a stručností.Ideálně kombinujte maximálně 4-5 barev.
 • Přírodní barvy. Zvíře představující Nový rok je skutečné zvíře blízko země.Kromě výše uvedených možností, můžete použít odstíny bílé, zlaté, písek, zelená, oranžová, ashen.Všechny barvy v blízkosti země (ať je to oranžová oranžová nebo více squat ashen barvy).
 • Něco nového a neobvyklého. Po Bílém Krysu v novém roce bychom neměli zapomínat, že je „nový“ a měl by být oblečen vhodným způsobem.Najít něco nového a neobvyklého pro sebe, nemusí to být spravedlivénový nákup v obchodě s oblečením. Je nutné opravdu vyzvednout něco, co jste ještě nezkusili. Vyzkoušejte si na spojce, pokud jste ji ještě předtím nenosili, přemýšlejte o krásném náhrdelníku, který se vám líbí, ale stále si jej nemůžete koupit. Je důležité vstoupit do nového roku s aktualizovanými pocity, s něčím unikátním a dříve nenarazeným ve vašem životě.

Šaty na akce

Před novým rokem bude také mnoho akcí a je žádoucí vybrat pro ně vhodné oblečení (odlišné od toho, ve kterém budete slavit svátek). Zde je několik příkladů:

 • Obyčejné šaty na podlaze. Skvělá volba - tyto šaty jsou vhodné pro firemní Nový rok 2020 (příklad na fotografii). Pravda, neměli bychom zapomenout na specifika vaší akce. Pokud se jedná o dvoudílnou korporátní stranu, jak je tomu obvykle, pak je pro rekreační částku lepší vzít šaty na podlahu a aktivnější části si vzít pohodlné oblečení. Šaty v podlaze vám umožní pohybovat se, ale pokud běháte, můžete je jednoduše roztrhnout, dostat je špinavé a jinými způsoby je to zbytečné nebo jen neslušné.
 • Obyčejné šaty v hustém květinovém "květu". Takové šaty mohou být v různých výškách as dalšími řezy na zádech nebo hrudníku. Vyberte si podle své postavy. Dostupnost příslušenství musí být také přizpůsobena sytosti barev. Varianta uvedená na obrázku níže je soběstačná, k ní lze přidat pouze brož. Pokud je však tisk více vybledlý, není hříchem přidat do obrazu pevnou spojku,brože a krásné náušnice.
 • Asymetrické šaty s jedním ramenem. Tento jackpot je pro ty, kteří se rozhodnou uchýlit se k prostým šatům, ale chtějí vypadat jasně a chladně. Navzdory použití stejné barvy vám takové asymetrické styly umožňují přitáhnout pozornost. Holé rameno umožňuje v případě potřeby přitáhnout pozornost opačného pohlaví. Obraz může být doplněn o náušnice neutrální na barvu oblékání a malou kontrastní brož.
 • Kombinézy. Kombinace kombinézy a šatů vám umožní vypadat chladně a jasně, zároveň se nebudete omezovat v pohybech. Je důležité zvolit kombinézu, která vám vyhovuje: neměla by být vaše, ale zároveň by neměla viset jako roucho. Obvykle je tisk velmi jasný a nepotřebné příslušenství není nutné. Obraz je více škodlivý, sportovní a hravý než slavnostní, ale pro aktivní strany to je věc.
 • Zkumavka na šaty. Často je to také obyčejné šaty. Ideální pro ženy ve věku. Buďte pozorní ke stylu - „dýmka“ vypadala dobře, musíte mít určitou výšku a stavět. Také šaty se šíří po podlaze, takže zjistěte předem, kde se akce bude konat, aby nedošlo k pádu do špíny s tváří, nebo spíše s lemem šatů;
 • Kombinované možnosti. Pokud vám tělo a odhodlání umožní uchýlit se k zajímavým možnostem a novým modelům ze světa módy, podívejte se na kombinované šaty. Na fotografii níže můžete vidět zajímavou kombinaci halenky a šatů. Jsourůzné varianty s otevřenými rameny a výstřihem, stejně jako s delší spodní částí. Ale buďte rozumní - takové oblečení vás jistě přitáhne!
Výběr toho, co se bude nosit pro korporátní korporátní rok 2020, patří ženě: fotky a tipy vám pomohou, ale nezapomeňte se řídit svou intuicí a vlastní chutí!

Šaty pro domácnost

Často byste chtěli být doma v krásném oblečení a mohli se kdykoli rozbít, aby tento problém vyřešili. Je žádoucí, aby rodina měla pro soubor: slavnostní šaty a více „domácí“. Z těchto možností vyniká:

 • Hb šaty. Různé šaty z bavlněných materiálů umožňují kombinovat obchod s radostí. Tato tkanina umožňuje rychle se pohybovat, pokud je to nutné, rychle odejít na domácí úkoly a nemusíte si takové šaty sundávat dlouho a bolestivě (pokud během novoročního svátku často musíte opustit koupelnu, mnoho šatů se může stát problémem). Kromě toho je tkanina příjemná pro tělo. Často takový obraz vytváří pocit pohodlí domova a útulnosti, ale bez přílišného rušení atmosféry dovolené.
 • Šaty z lnu. Také zajímavá alternativa k pompézním šatům. Ekologicky šetrný materiál, který je ideální pro každodenní nošení, může být také velkou pomocí při oslavě nového roku 2020. Bílá krysa bude milovat pevné barvy, tkanina bude sedět a volně dýchat. Je vhodné doplnit obraz krásněnáhrdelník, náušnice a jeden nebo dva silné náramky. Tyto šaty jsou samy o sobě spíše každodenní, takže pro dovolenou by měly být doplněny doplňky.
 • Šaty "posun". Šité z pletených materiálů, vlny atd. Velmi krátká, pamatujte to při výběru. Umožňuje neomezovat nohy a chodit volně a dokonce i běžet. Na fotografii níže můžete vidět styl šaty Shift jasně žluté barvy. Jednou z hlavních výhod tohoto oblečení je, že se hodí téměř ke každému typu postavy. A při výběru módních šatů pro Nový rok 2020, fotografie z novinek nebude muset být považována za dlouhou dobu pochopit, zda se vejde, nebo ne.
 • Baby Doll. Tyto módní mini šaty vás dělají trochu dětinské, ale proto ne méně atraktivní. Klasická dětská panenka přidává do obrazu trochu dětství a radosti, zdůrazňuje diminutivitu a křehkost. A styl vám umožňuje volně se pohybovat.

Výběr podle materiálů

Můžete si také vybrat podle materiálů, které se oblékají na Nový rok: podívejte se na fotografie novoročních šatů v roce 2020 z různých materiálů:

 • Hedvábí. Hedvábné šaty jsou vždy aktuální klasikou. Tekoucí outfit dává svému majiteli jemnost a eleganci. Obvykle jsou takové šaty monofonní, což odpovídá preferencím roku Bílého krysa. Je nežádoucí rozbít obraz s honosnými prvky, je soběstačný;obrázek.
 • Šaty z šifonu. Ve starověku si jen málo lidí mohlo dovolit šifónové šaty - bylo tkané z nejlepších nití hedvábí s okem. Nyní jsou šifónové šaty vyráběny na bázi lnu a jiných materiálů, ale jeho vlastnosti zůstávají stejné: je velmi lehký a tekoucí. Moderní móda vám umožní podívat se na šifónové šaty s mnoha výtisky pro každý vkus a barvu. Ale nezapomeňte, že byste to neměli přehánět - bílá krysa nemá rád mlátit v barvách.
 • Šaty z viskózy. Velmi běžný materiál pro večerní šaty a jiné oblečení, vyrobený z nejjemnější celulózy. Hustota a styly jsou naprosto odlišné: můžete zvolit nejtenčí tkaninu zdola dole, nebo spíše hustou a uzavřenou verzi bez průsvitnosti a otevřených zón. Barvu novoročních šatů 2020 si můžete vybrat i vy.
Často je pro ženu obtížné rozhodnout se, co bude nosit na novoroční firemní oslavu nebo na svátek roku 2020 prostřednictvím fotografií a rad. Ale nenechte se odradit - v tomto případě stačí vzít ruku příbuzných a blízkých a jít do obchodu. Klasické metody výběru oblečení v moderní době!

Jaký materiál pro šaty se vám nejvíce líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Doufáme, že naše fotografie z novoročních šatů v roce 2020 nám pomohly pochopit, jaké šaty na nový rok nosit, jak je ozdobit, a také jaktipy by měly být následovány přilákat hodně štěstí v novém roce. V každém případě nezapomeňte na svůj vlastní vkus a pocity. Zkombinujte je s naším poradenstvím a neodolatelnými nejen na dovolené, ale také každý den nového roku 2020!