Nejmodernější manikúra v roce 2019: nápady na výzdobu, oblíbené barvy

Červený lak nebo klasická bunda stále zůstávají jedním z nejvíce módních manikúr, ale pro ty, kteří již mají takové jednoduché nápady na nehty, stojí v roce 2019 za to, aby se podívali na zajímavější řešení uvedená na fotografii. s výstavami a sociálními sítěmi.


Dlouhé nehty

Jednou z nejnovějších zpráv ze světa je návrat módy pro dlouhé, ostré nehty. To není překvapující: krátké čtvercové nehty se začaly nudit pro každého. Nyní se situace změnila as dlouhými nehty můžete nyní pozorovat nejen Rihannu.

Tato možnost rozhodně není vhodná pro aktivní životní styl, ale pro některé strany - to, co potřebujete.

Dlouhé nehty byly opět krátce nahrazeny

Není nutné pěstovat hřebíky pro jeden večer, protože mohou být použity falešné nehty. Můžete také vložit kamínky na nich, aplikovat tuto myšlenku v House of Holland show, pokrývají nehty s pruhy jasných barev, nebo jen zakrýt s bohatým odstínem, každá z těchto možností nebude bez povšimnutí v každém případě.

Zajímavé: Svatební manikúra 2019: módní trendy, fotografie nových výrobků

Drahé kovy

DalšíHitom letošního roku jsou stříbrné nebo zlaté nehty. Takový trend má hned několik výhod: je vhodný pro jakoukoliv délku, snadno se ožívá bez jakékoli pomoci. Kromě toho, tato myšlenka na manikúru okamžitě chytí do očí, ale vypadá to docela elegantní. Je možné natřít nehty v několika vrstvách lakem ze stříbrného nebo zlatého odstínu, nebo provést široké tahy na talíři štětcem jako modely na výstavě Laura Biagiotti.

V létě 2019 bude spousta stříbra a zlata

.

Pozoruhodný detail

Manikúra s neobvyklým detailem je možností win-win, kterou mistři používají zcela jiným způsobem.

  • Poslední fascinace mistrů nehtů a prostě krásky se staly velkými díly na nehtech ve formě šperků napodobujících drahokam;
  • Na přehlídce Antonia Marrasa bylo vidět méně extravagantní verzi: modely byly pokryty nehty s bledě šedým odstínem a jeden prst byl zdoben objemnými barvami;
  • Neil-mistři pracující na The Blonds se nestali plachými - rozhodli se ozdobit nehty neobvyklými detaily, peřím a vzory. Na výstavě Philipp Plein připojili zlatý řetízek k nehtům modelů.

Věnujte pozornost ušlechtilému světle šedému odstínu

.
Pro mnohé se taková řešení zdají být příliš extrémní, takže se můžete omezit na čisté, ale neméně atraktivní řešení - například na malování červeného laku na červenou barvu, jak tomu bylo u show Jeremyho Scotta.

Vícebarevné nehty

Jeden z trendů, který je nejsnadněji realizovatelný v reálném životě. Je dostačující pokrýt nehty různými barvami, udělat manikúru ve stylu New Yorku (vybrat pouze jeden hřebík v samostatné barvě), nebo ztělesnit „poloviční“ verzi, jak je tomu u show Monse. Můžete také zkusit střídat nehty pokryté monochromatickým lakem, s těmi, na kterých jsou aplikovány jednoduché vzory: například na fotografii z výstavy Zadig & amp; Voltaire. Můžete kombinovat zcela jiné barvy.

Světlé a barevné nehty - skvělá možnost letní manikúry

2019 Trendy barev

Červená, béžová a černá: jedná se o tři odstíny laku, které jsou stále relevantní. V letošním roce se bez nich neobejde ani jedna móda.

Světlé odstíny

Béžová, mléčná, odstín zaprášené růže, šedá nebo bílá - měli byste si vybrat tón podle nálady, počasí nebo obrazu. Lehká manikúra bude dokonale kombinována s jakýmkoliv stylem oblečení, který je vhodný pro jakoukoliv délku nehtů a pro každou příležitost. Pro ty, kteří dávají přednost nyudovye tón, měli byste nejprve zjistit, který tón je nejvhodnější pro konkrétní barvu pleti.

Stylový akt

Černý lak

Navzdory skutečnosti, že manikúra v černé barvě je na seznamu těch, které zaměstnavatelé nepřijímají, je poměrně populární i mezi pracovníky úřadu, nehledě na gurua ze světa módy. Při výběru černé barvy je důležité zvážit některé nuance a stojí za to kombinovat ji s minimem kosmetiky na obličeji, jak to bylo na výstavě Lela Rose.

Rafinovaný černý

Červený lak

Také v roce 2019 manikúra v červené barvě neztrácí svou popularitu, nejmódnější nápady lze vidět na fotografii z nejnovějších přehlídek módního domu. Na podzim a v zimě letošního roku stojí za to zředit si kosmetickou tašku lakem vínové nebo třešňové odstíny a na jaře av létě častěji používat šarlatový tón. Nikdo však neříká, že nemůžete udělat opak, protože při výběru odstínu na prvním místě stojí za to začít od tónu pleti.

Krásná kombinace červené a zlaté

Nápady na manikúru 2019

Mezi nejmodernější trendy, založené na nejnovějších fotografiích módních mistrů, existuje pět nápadů na manikúru, které budou relevantní v roce 2019 a budou vyhovovat jak pro krátké, tak pro dlouhé nehty:

  • Pásy. Navzdory tomu, že takovýto design není novinkou z roku 2019: je již v trendu několik sezón. Právě v této sezóně to mistři nehtů zcela odhalují a vytvářejí různé nápady. Tenký stříbrný proužek na „holém“ nehtu, jako je tomu u Cushnie et Ochs show nebo jasně červená vodorovná linie, jak to udělala Tanya Taylorová, je na vás, abyste se rozhodli;

Řetězy Philipp Plein na nehtech

  • Třpyt. Manikúra s jiskrami okamžitě přináší slavnostní náladu, zatímco může vypadat každý den. Stačí, když na nehtovou desku umístíte stříbrný tón s malým třpytem, ​​stejně jako modely na výstavě Annakiki. Další myšlenka - neopatrný rozptyl jisker na nehtové desce, stejně jako modely z Desigual show.A pro ty, kteří rádi experimentují - neomezujte se pouze na barvu nebo velikost jisker;

Zajímavé: Jaro 2019: vyrobte si moderní manikúru, gel leštte, vyberte design

  • Nacre. Další z možností "drahé" manikúra, která bude v trendu po celý rok. Brilantní nátěr, doplněný perlami, korálem s perleťovým třpytem nebo práškovým oparem: každý z těchto nápadů by měl být letos použit;

Manikúra Laconic je vynikající volbou pro ženy v podnikání

.
  • Jednoduchý vzor. Kromě trendu masivních detailů pro nehty, nechtění řemeslníci také nastavit další módní trend, který je přesný opak. Skromné ​​kresby - kapky vody, malé květy nebo miniaturní tečky mohou zvýraznit veškeré zjemnění prstů a doplnit jemný obraz. Tato variace by měla být aplikována na ty, kteří chtějí zředit podzimní a zimní dny něčím lehkým a čerstvým.

Zajímavé: Módní obočí z roku 2019: nápady na líčení, hlavní trendy

V roce 2019 se bunda stále objevuje na fotografii nejnovějších módních přehlídek, ale v této sezoně by myšlenka manikúry v žádném případě neměla být nudná. Skromný proužek na okraji nehtu není možností usilovat o. Můžete použít světlý lak na malování špičky nehtu, nebo aby byl vzorovaný. Druhá možnost vyžaduje pomoc profesionálního mistra, ale výsledek rozhodně stojí za to.

Módní manikúra 2019 s pruhy

Moderní trendy nehtů nejsou striktním souborem pravidel, ale podrobným seznamem odborných doporučení. Ale pro ty, kteří chtějí vždy zůstat na špičce módy, stojí za to si poslechnout výše uvedené tipy. Než si vyberete, kterou manikúru uděláte příště, doporučujeme podívat se na fotografie z nejnovějších módních přehlídek z roku 2019. Po přečtení nejnovějších trendů nehtů můžete dokonale zředit nebo doplnit jakýkoliv obraz.