Barva vlasů 2019, módní trendy (foto)

Vrcholem při vytváření dokonalého stylového a módního obrazu bude účes a barva vlasů. Až po dosažení požadovaného odstínu kadeří, můžete nit, jako korálky na niti, všechny ostatní složky obrazu: make-up, oblečení, doplňky, boty. V článku se podíváme na aktuální barvu vlasů v roce 2019, módní trendy a fotografie.

2019 řeší nejodvážnější experimenty

Je nutné řádně sladit barvy nátěru

Hlavní trend v roce 2019 lze právem považovat za přirozenost obrazu bez sebemenšího náznaku umělé změny ve stínu kudrlinek. Ale nejen monochromatické zbarvení bude vládnout skóre v novém roce, ale také speciální techniky kombinování tónů ve vlasech. S jejich pomocí můžete také dosáhnout efektu přírodních přírodních skvostů a přechodů.

Módní barevné řešení pro různé typy vzhledu

V roce 2019 můžete zvýraznit speciální odstíny pro všechny barvy vlasů, které učiní obraz stylovým a relevantním, a budeme se dívat na módní trendy v článku níže s fotografiemi a popisy. Skutečné přirozené tóny pro:

 • blondýnky;
 • hnědé vlasy;
 • brunetky.

Velmi elegantní a módní vzhledbarevné přechody na světlých a tmavých vlasech. Dnes toho lze dosáhnout různými barvícími technikami, ale více o tom později a nyní o tom, co by mohly být blondýnky v roce 2019.

V roce 2019 se pro blondýnky barva vlasů stává přirozenější, bez náznaku žloutnutí a šedých tónů, módních trendů a fotografií dále v článku.

Přírodní blondýnka je opět v módě

Při malování je lepší vyhnout se působení šedých nebo žlutých odstínů

.

Blondýna v roce 2019 může být studená nebo teplá. Zvažte obě možnosti

Sněhová královna je obraz, který bude v nadcházejícím roce na vrcholu módy. Kadeře mohou být studené světlé odstíny, ale ne šedé, ashen, jak bylo v módě před několika lety. Preferuji perleť, platinu, perlový stín.

Takové tóny jsou dobré pro dívky se světlou pletí, světlý odstín očí, tj. Pro majitele severského typu vzhledu. Mladé dámy s tmavšími odstíny pleti by tuto paletu neměly používat. V tomto případě nebude obraz přirozený.

Ale ženy módy, které mají „letní“ teplý vzhled, tmavou pleť a /nebo teplou barvu očí, by neměly být rozrušeny, pokud chtějí mít lehké kadeře. V tomto případě, barva vlasů v roce 2019 může být pod sladkým názvem "jahodový blond" nebo mají písčité poznámky, módní trendy a fotografie níže.

„Strawberry Blonde“ není nová sezóna, ale velmi významný trend v nadcházejícím roce. Kudrlinky s jemným jahodovo růžovým subtone,připomínající tón berry v šampaňském. Je nutné dosáhnout takového odstínu, že růžová záře hraje na vlasech, když jsou zasaženy světelnými paprsky slunce.

Jahodová blondýna je vybrána mnoha hvězdami

Je důležité, aby růžový odstín hrál na slunci

.

Teplá písečná blondýnka je odstín, který je stejně vhodný pro dámy teplého typu, ale i pro ty, kteří mají bledou pleť. Je důležité nedovolit levné žluté tóny. Kadeře by měly být odlévány ve zlatě, ne žluté. Luxusní barva, která se dlouhodobě nevzdává svých pozic.

Souhrnně lze poznamenat, že tyto odstíny jsou vhodné pro blond krásy:

 1. Platina, studená blond s perlou.
 2. Jahoda, lehce růžová.
 3. Písčitá blondýna bez žloutnutí.

U hnědovlasých žen budou skutečné odstíny:

 1. Zlatá - červená. Tento odstín dodá vlasům požadovaný jas a vitalitu. To je dobré pro ty z trestního zákona o povaze hnědých vlasů s takzvaný "myš" matný stín. Zlatý červený odstín obnoví obraz.
 2. Zázvor - červená nebo měď. Učiní vlasy objemnými, svěží, dodá obrazu dynamiku.
 3. Bronz. Velmi ušlechtilý a stylový odstín. Jedná se o klasickou barvu, která pravděpodobně nikdy neopustí pódium mezi módními barvami pro vlasy.

Módní barviva pro brunetky v roce 2019

U hnědovlasých žen v roce 2019 módní zbarvení s nádechem červené

Brunetky jsou v roce 2019 také příznivé. Nejtypičtější budenásledující odstíny:

 1. Káva a oříškově teplé tóny. Hlavní věc - k dosažení přirozeného tónu.
 2. Tmavé tóny hořké čokolády nebo kávy.
 3. Skořice nebo karamelizovaná káva. Relativně nové tóny, které učiní obraz svůdným a neuvěřitelně ženským.

Hlavním trendem jsou přírodní odstíny. To platí pro blondýnky, hnědé vlasy a brunetky. Kromě toho budou v novém roce relevantní některé techniky barvení, které umožní dosáhnout přirozených světel a barevných přechodů.

Aktuální techniky barvení

V roce 2019 bude populární nejen monochromatické zbarvení, ale také techniky, které kombinují odstíny, které dělají barvu vlasů objemovou, strukturovanou, módní trendy a fotografie, budou dále zvažovány. Tam je spousta z čeho vybírat a blondýnky, a hnědé vlasy a pálení brunetky. Moderní technologie umožňují přechod odstínů na vlasy jakékoli barvy s nejjemnějším přístupem k barvení. Po kompetentní profesionální stínování kadeře vlasy vypadají zdravé, silné a objemné.

„Tygří oko“

Toto zbarvení je novinkou z roku 2019, která s pýchou překročila novou sezónu, aniž by ztratila trochu větší popularity. Nejtypičtější v roce 2019 bude barvení v technice tygřích očí. Tento typ kombinace odstínů kudrlinek připomíná klenot stejného jména. Je vhodný pro hnědé vlasy. Originál, hlavní tón vlasů může být z měkké tmymed, káva do tmavé čokolády.

Technika barvení vlasů dostala svůj název díky své podobnosti s barvou polodrahokamu

.

Základní tón vlasů může být z měkkého tmavého medu, kávy do tmavé čokolády

.

Tón kudrlinek, které přirozeně odstínují vlasy, může být od jantaru po karamel. Stínované kadeře se prolínají hlavním tónem a vytvářejí bizarní přechod připomínající přirozený vzor polodrahokamu.

Balayazh

Tento způsob zbarvení získal srdce krás na dlouhou dobu, ale v nové sezóně bude opět relevantní. Vyznačuje se hladkým přechodem od přirozeného stínu koní ke špičkám pramenů kontrastního odstínu. Zvláštní pozornost je zde věnována kombinaci tónů. Prameny by měly vypadat přirozeně, jako by vyhořely pod jasnými paprsky slunce.

Zpočátku byla tato technika používána na blond vlasy, které dávaly struktuře a objemu účesu, ale postupem času se Balayazh stal populárním mezi hnědovlasými ženami a brunetkami. V roce 2019, tato technika neztrácí půdu, a na jaře je docela možné dovolit aktualizovat obraz, aby stylové zbarvení, které bude v trendu a obnoví obraz.

Shatush

Tento typ zvýraznění ve speciální, jemné kadeře technologie podobá balayazh, ale není tam žádný jasný přechod, linie přechodu odstínů je maximálně vyhlazena. Dostáváme stejný účinek vlasů odbarvených sluncem, vizuálního objemu a dobře upraveného vzhledu vlasů.

Shatush vhodný pro všechny barvy vlasů

Tato technika má nejvýraznější účinek při použití hnědých vlasů nebo brunetek na tmavých vlasech. Zde můžete experimentovat s výběrem odstínů. Pro blondýnky je to také použitelné, ale je zde omezení výběru tónů pro přechod odstínů.

Zatemnění kořenů

Temné kořeny jsou relativně novým trendem. V roce 2019 je stále šíleně populární. Tato technika je vhodná pro ty, kteří chtějí malovat kadeře ve světlých odstínech. Zároveň je však nutné provést barvení se zkušeným mistrem, aby se skutečně dosáhlo efektu ztmavnutí kořenů, a ne aby bylo dosaženo zklamaného, ​​levného provedení účinku zarostlých vlasů.

V tomto zbarvení je hlavní tón ve všech jeho projevech blond. Kořeny ho činí tmavším s přirozeným hladkým přechodem. V tomto případě můžete použít klasickou kombinaci odstínů a vytvořit přirozený obraz, který dává kořenům čokoládový, tmavě hnědý nebo bohatý studený hnědý odstín. A můžete vytvořit úžasný a odvážný obraz, malovat kořeny v takových odstínech, jako je víno, vínová nebo dokonce azurová.

Ombre nebo Sombre

Barevná technika ombre dnes ztrácí půdu pod nohama. Dříve používaly kontrastní odstíny kořenů a špiček vlasů, takže hladký přechod. Vyžaduje se barvení a pečlivý výběr odstínů. Dnes se podobná technika dostává do popředí - sprostý. Liší se tím tím, že vytváří hladký přechod z tmavých do světlých odstínů. Zbarvení je snazší, nevyžadujepřípravné fázi. Vlasy jsou přirozené, objemné a zdravé. Když ombra pro původně matně zbarvené vlasy vyžaduje použití speciálních zvýrazňovačů barev pro dosažení požadovaného efektu. Sombre vám umožní osvěžit kadeře jednoduchou hrou odstínů dobře zvolených odstínů.

Techniky Ombre a Sombre dodají vlasům účes a barvu

Barvení gradientem zůstává relevantní

Tuto techniku ​​mohou používat jak majitelé dlouhých luxusních vlasů, tak ti, kteří dávají přednost krátkým stylovým účesům. Sombre je vhodný pro světlovlasé dámy, hnědé vlasy a dokonce i brunetky.

Kombinace odstínů

V roce 2019 to není ani tak barva vlasů, která nabývá zvláštního významu, ale bude dále zvažována kombinace odstínů, módních trendů a fotografií.

V roce 2019 lze hlavní vektor považovat za tendence k měkkým přechodům odstínů a přirozených tónů ve účesu. Monochromatické barvení nebo speciální techniky, které umožňují kombinovat odstíny, jsou zaměřeny přesně na přirozenost obrazu.

Je-li to blond, pak je nutné bez příměsí nepřirozených žlutých odstínů, které naznačují, že bylo vytvořeno zbarvení a zvýraznění kadeřů. Pokud je červená, pak co nejblíže přirozené. Brunetky si mohou také vybrat přírodní tóny, vyhnout se ultra černé, nepřirozené hnědé odstíny, preferring tóny jako mléčná čokoláda, lískový ořech, hořká čokoláda nebo káva v teplých a studených tónech.


Tučně přecházející barvy pro krátké stylové účesy jsou však zvláštním trendem: pixie, bob a další. Dobré pro tmavé odstíny. Můžete použít fialové azurové, fialové, víno. Pro takové zbarvení je nutné přidělit velké prameny. Jejich počet by neměl být velký, omezen na čtyři nebo pět. Příze je izolována v oblasti kolem obličeje nebo na týlní oblasti.