Tuk spalující polévku na hubnutí

Vje známo, že použití polévek má příznivý vliv na trávení těla. Jsou velmi užitečné pro lidi, kteří chtějízhubnout . Za prvé, protože tekutá konzistence nezatěžuje žaludek, je snadno stravitelná a také čistí naše tělo toxinů a strusek. Díky svému objemu polévka snadno vyživuje a vytváří pocit plnosti. To je hlavní a hlavní plus.

Již jsme psali o nejslavnější polévce, která podporuje spalování tuků - Bon polévka, založená na celeru. Kdo zkusil dietu založenou na této polévce, měl dobré výsledky. Ale v tomto článku vám chci říct úplně jiný recept na polévku, která spaluje tuk.

Metoda hubnutí založená na polévce na spalování tuků byla dlouhodobě testována. Ale mnoho lidí o tom nevědělo, recept byl přenesen pouze od odborníků na výživu na pacienty. Když se však v médiích objevily první články o zázračné polévce, začal získávat stále větší popularitu a stále více se s ním začalo objevovat stále více fanoušků.

V této polévce byly vybrány zvláštní složky, které přispívají ke snížení hmotnosti . Západní odborníci na výživu doporučují, aby tuto polévku pravidelně používali obézní a obézní lidé. Dieta na hořící polévcetrvá 5 dní, ale můžete ji rozšířit na 14, pokud máte problémy s nadměrnou hmotností.

Podívejme se na složení polévky:

- kuřecí vývar - je výborným dietním základem pro polévku na spalování tuků, protože je nízkokalorická, kalí sechuť k jídlu, podporuje trávení a zklidňuje sliznici žaludku a střev;

- brambory - v této polévce hraje roli "saturačního faktoru". Možná si myslíte, ale jaký druh brambor, protože tam je škrob, ale chci vás okamžitě ujistit, že vařené brambory patří k dietním výrobkům, a tím více v této polévce je naprosto malé množství;

- mrkev - také hraje roli saturačního faktoru v důsledku obsažených hrubých vláken. A mrkev je samozřejmě bohatá na všechny stopové prvky a vitamíny potřebné pro hubnutí;

- cibule je velmi nízkokalorická zelenina a je schopna se vázat a odstraňovat strusky, toxiny a nahromaděný tuk;

- Kapusta zelí je bohatá na cenné minerály a přísady;

- petržel - normalizuje metabolismus, urychluje metabolismus tuků a odstraňuje radionuklidy, také rychle uspokojuje hlad.

- kopr - zabraňuje usazování podkožního tuku a čistí střeva;

- rajčata - spolu s hlavními složkami polévky tvoří základ rovnováhy sacharidů;

- česnek - popáleniny tuků;

- pepř černý mletý;

- bazalka - odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla;

- Kuřecí řízek - hlavní zdroj bílkovin ve stravě.

Způsob vaření diety na spalování tuků:

Vaříme vývar na 1 kuřecí prsa v osolené vodě. Nepoužívejte kuřecí kostky v každém případě, vývar by měl být přirozený, když je maso připravené, odložte ho stranou. Jehobude nutné řezat a dát do hotové polévky. Nakrájejte zeleninu (1 brambor. 2 mrkev, ½ cibule, 300 g kedlubny, 3 středně rajčata), vložte do vývaru a vařte 20-25 minut. Dále přidejte nasekaný česnek (1-2 řezy), 1 svazek kopru a 1 svazek petrželky, trochu mletého pepře a bazalky. 5-10 vařte na mírném ohni až do vaření.

Tato polévka by se měla jíst 5 dnů, 3-4 porce denně. Kromě něj není nic k jídlu. Můžete pít zelený čaj a nesycenou minerální vodu. Denní úbytek hmotnosti se pohybuje v rozmezí od 0,5 do 2 kg.