Růžová voda. Tajemství krásy a zdraví

Růžová vodaje kosmetická látka, která se získává rozpuštěním složekesenciálního oleje růžíve vodném prostředí. Esenciální olej z růže se rozpustí v destilované vodě, obvykle v koncentraci 0,06 - 0,1%, bez alkoholu.

Ve starověké medicíně, růže byla volána královna květin, zvažovalsymbol klasické krásy . Kosmetická růžová voda si zachovává charakteristické vlastnosti růže, což ji činí široce používanou v moderní kosmetologii.

  • Růžová voda se používá k čištění, tonizaci a svědění pleti.
  • Komprese pro oči na bázi růžové vody pomáhají řešit problém nadýchání pod očima, odstraňují tmavé kruhy a uvolňují pocit únavy.
  • Růžová voda má blahodárný vliv na pokožku hlavy, zlepšuje krevní oběh, snižuje zánět a podporuje růst vlasů.
  • Odborníci doporučují používat růžovou vodu k opláchnutí úst a krku pro nemoci, jako je bolest v krku, diatéza, onemocnění dásní.
  • Někdy je pro perorální podání předepsána růžová voda. Nejběžnější dávkou je půl šálku 3x denně před jídlem. Takový „lék“ má příznivý vliv na sliznice střev, pomáhá odstraňovat ledviny, pomáhá vyrovnat se s bronchitidou a dokonce i plicní tuberkulózou.
  • Růžová voda je ideální kosmetikou pro péči o pleť. Je vhodný pro všechny typy pleti,Doporučuje se zejména pro stárnutí pleti se známkami stárnutí. Použití vody z růží jako vody máomlazující, regenerační účinek, stabilizuje mazové žlázy, dodává pleti krásnou přírodní barvu.

Můžete si koupit růžovou vodu v lékárenských řetězcích nebo specializovaných prodejnách.A , způsob aplikace je velmi jednoduchý - ráno a večer, otřete pokožku obličeje kosmetickým kotoučem namočeným v růžové vodě. Procedura poskytuje příjemný pocit - jemné dotky a nenápadné aroma okvětních lístků růží!

Doporučujeme všemi prostředky využít těchtoefektivních, cenově dostupných a co je nejdůležitějších přírodních prostředků k ochraně mládeže a krásy, jako je růžová voda.