Barvení vlasů v roce 2019 - módní barvy a techniky

Ihned zjistit, které barvení vlasů je v módě v roce 2019 je poměrně obtížné - existuje mnoho různých technik barvení. A musíte pochopit, které z nich se staly zastaralé a které naopak získávají na popularitě. Pokusme se to trochu zjistit.

Na vrcholu popularity, organické a přírodní

Jak začít

Než začneme hovořit o módních trendech v nové sezóně, stojí za to připomenout, které barvy a metody barvení vlasů byly v posledních letech relevantní.

Mezi květinami jsou:

 • růžové zlato (růžové zlato);
 • Třešňová červená;
 • Krémová blondýnka;
 • Platina;
 • Šedá blond;
 • Čokoláda;
 • Modrá černá;
 • Měď;
 • Violet;
 • Tyrkysová;
 • Blonďatá matka;
 • Kaštan.

Zonální barvení je nejoriginálnější variantou blondýnění

Mezi barvicími technikami jsou:

 1. blondýnka;
 2. Zvýraznění;
 3. Ombre;
 4. Balajazh;
 5. Shatush;
 6. Zbarvení;
 7. Mazhimesh;
 8. Sombre;
 9. Tónování.

Ombre se liší přirozenou barvou u kořenů

Módní barvy

Volba barvící techniky je pouze částí přípravku, je také nutné zjistit, jaká módní barva vlasů je v roce 2019, abyste si mohli prohlédnout fotografie nových předmětů a účesů. ZapnutoVýběr optimálního odstínu je ovlivněn mnoha faktory: přírodní barva vlasů, jejich stav (silný, slabý), individuální vlastnosti (tenké, tlusté, kudrnaté), ale mezi nimi je nejvyšší prioritou přirozená barva vlasů.

Módní barvy pro blondýnky:

 • Platinum.Vynikající a měkký odstín, který je považován za klasický světlý odstín pro vlasy a neztratí svou popularitu po mnoho sezón.Vzhledem k trendu z roku 2019 se zaměřením na přirozenost je platinová barva obzvláště důležitá;

Platina

 • Béžová.Tato barva má mnoho variant tónů, které jsou ideální pro dívku s jakoukoli barvou očí (nezáleží na očích koňaku nebo modré barvě) a na kůži.Béžová je obzvláště důležitá nejen jako módní barva roku, ale také jako „přechodná“ barva pro ty, kteří se rozhodnou vážně objasnit;

Béžová blond

 • Živé korály.Nepochybně, vedoucí barva v roce 2019, jak byl vybrán Panton Color Institute a tato skutečnost nemohla být ignorována koloristy.Zvláště zajímavý je přechodový přechod, kdy se po celé délce vlasů harmonicky uspořádají různé odstíny dané barvy.Vypadá nejlépe na krátkých vlasech a je velmi dobrý pro přírodní kudrnaté vlasy, perfektně se hodí na blond vlasy, příklady lze vidět na fotografii níže.

Živé korály

 • Stříbro (šedá blondýnka). Ušlechtilý stříbrný stín byl před několika lety velmi populární, ačkolivzrušení spalo, v roce 2019 se takový jedinečný odstín vrací do seznamu trendů.

Bílá blondýnka

Vizuálně se může zdát, že šedovlasá blondýna je ideální volbou pro ty, kteří jsou unaveni z malování svých šedivých vlasů a jen malování. Ve skutečnosti, dostat pěkně vypadající stříbrný odstín je poměrně obtížné a docela traumatické pro vlasy. Stojí za to mít na paměti, než se rozhodnete pro takové barvení.

Jaké druhy barvení dáváte přednost

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Módní barvy pro brunetky:

 • Ořech. Velký měkký odstín. Vizuálně pomáhá omladit obličej a dát vašemu obrazu příjemnou "svěžest", lehkost a nenápadnost. Jako druhá barva na účes může dokonale zapadnout do jakéhokoliv tmavšího stínu - černé, černé a modré a podobně. Hodí se dokonale na tmavé krátké vlasy (to dokazují fotografie modelů).

Vlašský ořech

 • Lehký kaštan. Vhodná volba pro ty, kteří ještě nerozhodli - zda chce ve svém vzhledu použít velmi světlé odstíny nebo ne. Světlá kaštanová barva není příliš jasná, ale dostatečně jasná, aby zachovala určitý jas obrazu a zvýraznila vás.

Lehký kaštan

 • Kaštan.Barva kaštanu je vylepšená verze brunet.S pozorovanou technologií se barva získává současně přirozeně (což je oceněno v roce 2019) a je zcela jasné.Obvykle se barva nanáší v jednom tónu.

Kaštan

 • Čokoláda.Tmavě hnědá barva s různými odstíny - měď, zlato, v závislosti na konkrétním vzorku, vám pomůže nepřidávat příliš mnoho barev do vašeho účesu současně, ale vytvořit mnohostranný a velmi zajímavý obraz.

Mléko a hořká čokoláda

 • Lilek.Krásná barva pro živé obrazy.Může dokonale ležet na tmavých dlouhých vlasech.Fialová barva se může lišit od světlejší do tmavší.I když purpurová barva samozřejmě nebude vypadat co nejpřirozeněji, tyto odstíny jsou příjemné pro naše oči a nezpůsobují odmítnutí.Výsledkem je jasný a velmi stručný a příjemný obraz.

Lilek

Široká paleta je charakteristická pro módní trendy roku 2019 v barvení vlasů se středně dlouhými vlasy pro brunetky i dívky s lehčím vlasem.odstíny vlasů.Nakonec je díky moderní technologii barvení snadné stát se z blond na brunetku a zpět.

Módní barvy pro červenou:

 • Měď.Přirozená a jasná barva vlasů, která neztrácí svou relevanci, bez ohledu na sezónu.Bohatý měděný odstín vlasů je ideální pro majitelemodré a zelené oči;

MěďZázvor.

 • Přirozený a tlumený odstín zázvoru ve srovnání s mědí. Nicméně, tato barva není v žádném případě horší význam, právě naopak. Ginger-červená barva je vizuálně přirozenější a vejde se více dívek;

Zázvor

Módní techniky barvení

Před výběrem barvy a jejího odstínu je nutné určit, jak přesně bude vybrané barvivo aplikováno na vlasy. Mezi techniky populární v novém roce:

 • Ombre. Podstata této techniky spočívá v měkkém přechodu z temných kořenů na vyjasněné, jako by vyhořely na slunci, špičky. V novém roce, stejně jako v předchozích třech obdobích, zůstává populární a stylová barvící technika. V roce 2019 existuje móda pro přirozenost v mnoha aspektech stylu a ombra dokonale zapadá do tohoto trendu;

Ombre

 • Sombre. Podobný design v ombre, ale tato technika je charakterizována ostrým přechodem od tmavých kořenů k vyčiřeným špičkám. Světla jsou většinou rozjasněná a udržují celkový tón vlasů. Často se špičky nejen zesvětlí na několik tónů jasnější než základní odstín vlasů, ale přidají barvivo do jemných pastelových odstínů. To platí zejména v roce 2019;

Sombre

 • Balajazh. Malířská technika, která je ideální pro majitele středně dlouhých a dlouhých vlasů. V této technice, zabarvení nemá vliv na kořeny, a použití barvy se vztahuje na 2/3 všech vlasů. Často se používápro zesvětlení /zbarvení jednotlivých kudrlinek, když kořeny zůstanou tmavé. V roce 2019, technika je aktivně získávat popularitu, obzvláště s přidáním neobvyklých barev jako živý korál;

Balajazh

 • Shatush. Je považován za poměrně bezpečnou techniku ​​pro slabé tenké vlasy. Vzhledem k tomu, že celá podstata Shatush je v měkkém zesvětlení, a jak víte, zesvětlení často vlasy velmi traumatizuje. Tato technika je vhodná především pro brunetky, hnědé vlasy a dívky s tmavými blond vlasy. V roce 2019 získává popularitu a je aktivně využíván řemeslníky v salonech;

Shatush

Samotná technika není určena pro kardinální změnu obrazu, nýbrž aby se poněkud obnovila přirozená (nebo vybraná) barva vlasů. Jediné negativní - nevhodné pro výrazné šedé vlasy.
 • Beybility. Nové v oblasti krásy. Chcete-li pochopit podstatu tohoto zbarvení - stačí přeložit název. Mnozí zkušení mistři si všimli, že vlasy dětí vypadají nádherně - mají na slunci bohatou barvu a lesk. Je to tato barva, kterou se mistři snaží touto technikou dosáhnout. Procedura je prováděna co nejjemněji, prakticky bez poškození vlasů. Tato technika je také populární v roce 2019 ;

Babylights

 • Colombre. Poněkud jemnější pro techniku ​​vlasů, protože jen ty nejlepší konce vlasů, které se později staly nejjasnější částí účesu, jsou odlehčeny. Podle názvu je zřejmé, že taková metoda jealternativa k barvení duhy, když je celá hlava odlehčená, včetně kořenů. V roce 2019 jsou pastelové barvy obzvláště oblíbené u společnosti Colombre.

Colombre.

V roce 2019 se módní trendy v barvení vlasů příliš nezměnily od předchozích let. Trend k přirozenosti a přirozenosti obrazu aktivně nabývá na popularitě, takže i při barvení vlasů v nestandardních barvách mohou některé techniky nanášení barvy vypadat lakonicky a jednoduše.

Doporučení stylistů

Než se rozhodnete změnit obrázek (bez ohledu na to, jaké změny jsou kardinál nebo snadná transformace), musíte se ujistit, že barva, kterou si vyberete, odstín a délka vlasů, dobře vyhovují vašemu vzhledu. To platí pro základní prvky, které tvoří váš vzhled: barva pleti a odstín, barva očí a vlasy.

Několik tipů:

 • V roce 2019 je na náměstí zvláštní móda a krátké "mužské" účesy. Tato délka však není vše. Obrovský vliv na výsledek má tvar obličeje. Nejvhodnější je: kulatý a trojúhelníkový tvar;
 • Průměrná délka vlasů, stejně jako dlouhé vlasy, je nejběžnější délka účesu mezi dívkami. Vhodné pro každého, ale jak harmonický a jasný to bude vypadat závisí přímo na povaze ostříhat;

 • Při výběru barvy barvy zvažte svůj věk. Bohaté tmavé odstíny jako modro-černá a uhlí viditelně zestárnou mladé dívky,zejména dívky se slušnou kůží studeného tónu.

Můžete nezávisle určit nejvhodnější barvu a délku srsti, ale nejlepší možností by bylo kontaktovat salon a konzultovat přímo s odborníkem.

Kreativní nápady

V nejrůznějších účesech pro dlouhé, střední a krátké vlasy se barvící techniky a to, co je nyní módní z barev, snadno zmatou. Někdy si budete chtít vyzkoušet opačné styly najednou, například popelavou blond nebo ušlechtilý kaštan se zlatým leskem. Mezi tímto souborem jsme se rozhodli vyzdvihnout nejoriginálnější a zároveň originální přístupy, abyste se mohli inspirovat novými obrazy.

Inspirace

Tipy pro ženy 40+

V moderním světě ukládá věk člověka určitá omezení pro způsoby lidského sebevyjádření. To platí zejména pro tetování, make-up, oblečení a barvu vlasů. Navzdory kulturním bariérám však můžete bezpečně sledovat trendy roku 2019 v oblasti módních barev pro barvení vlasů, jejichž fotografie naleznete níže. Tipy mohou výrazně pomoci sledovat módní trendy a ne přehánět.

módní účes v roce 2019 - Caprriz

Mezi nimi:

 • Pamatujte si svou přirozenou barvu vlasů (za předpokladu, že šedá nepřesahuje 50% procenta), tón pleti (žlutá, dává růžová), stejně jako životní styl a charakter práce. Některá povolání zavádějí další omezení vzhleduzaměstnanců, které by neměly být zapomenuty;
 • Sharp přechody barev, jako jsou kontrastní body, nejsou nejlepší volbou pro dospělou ženu, a také neodpovídají trendům roku 2019, protože výsledek není zdaleka chápán jako „přirozené zbarvení“;

Dámské krátké účesy neuvěřitelné krásy

 • Rozjasnění několika tónů nad svou vlastní přirozenou vizuálně omladí a pro 50leté a starší ženy může být tato otázka skutečně relevantní. Nicméně, pokud si jasně uvědomíte, že světlý odstín vás nenanáší vůbec - neměli byste se rozhodnout ve směru špatné barvy. Je lepší zvolit jinou barvu a odstín, než se pokusit omladit za takovou cenu;
 • Je nutné zvolit novou barvu a její tón bez make-upu, aby bylo možné lépe pochopit, jak se barva hodí na obličej bez tuny. Dobře zvolená barva může například vizuálně zvýraznit oči a „odvrátit“ od vad kůže.

Nyní, když byly vyjádřeny současné trendy v technologii barev a barev, otázka, jak módní barvení vlasů v roce 2019 nezpůsobí potíže. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je to, že nyní jsou všechny trendy tak či onak spojeny s režimem přirozenosti a minimalismem.