Dámské kalhoty Capri: módní styly-2019

Mezi nejrůznějšími nápady designového trendu zaujímá styl dámských capri pantů zvláštní místo.

Módní oblečení: jaké kalhoty jsou capri kalhoty?

Poprvé se tyto modely objevily v dámském šatníku na samém konci 40. let minulého století, v té době byly i klasické kalhoty na dámu považovány za výzvu pro veřejný vkus. Vzhled tak odvážného modelu, jako je světová móda Capri, vděčí německému návrháři a módnímu návrháři Sone de Lennardovi. Letní prázdniny strávila na italském ostrově Capri (kterému vděčí za svůj název). Frau Lennarová, nemocná z červencového tepla, upozornila na skutečnost, že místní rybáři a rolníci, kteří prchají před teplem, odříznou kalhoty uprostřed nohy. Okamžitě odřízlasvé vlastní povlečení a na stejném podzimu přivezla takové modely na berlínské molo ve své vlastní sbírce.

Capri kalhoty pro ženy, na rozdíl od přísných kánonů módy té doby, okamžitě získal popularitu, jméno autora stylu bylo dlouho vymazáno v historii módy, a model nese jméno italského ostrova. Pokud však byly tyto kalhoty na počátku své existence navrženy a šity výhradně pro rekreaci, dnes v průběhu roku pevně zaujmou místo v dámském šatníku.

První skutečný úspěch a nárůst módy pro capri padl na 40. - 50. léta minulého století - byl to nejoblíbenější styl dámských kalhot. Popularita modelu přispěla hodně hollywoodským hvězdám a ikonám stylu té doby, takový jako Audrey Hepburnová a Marilyn Monroeová. Díky těmto kalhotám vytvořili elegantní, ale bezstarostný, lehce frivolní a sexy obraz v životě i na obrazovce. To je jeho ještě dovoleno ztělesňovat moderní modely capri, každoročně objevit se ve sbírkách nejlepších světových módních domů.

I přes tento čas se model příliš nezměnil. Dnes je však Capriho styl žádán nejen v letních a prázdninových obrazech, ale prakticky v jakémkoliv stylu, což znamená, že se objevuje v nejrůznějších verzích. Osazené a volné, doplněné manžetami nebo lehce rozšířené, vyrobené z bavlny, hedvábí, lnu, džínové nebo klasické vlny ... Capri vyhovuje požadavkům moderní ženy, jak je to jen možné.

Ale jako každý šťastnýa velkolepý model, tyto kalhoty mají svá tajemství. To je věřil, že, stejně jako sukně, délka "mini", nejsou pro každého. Zrádná délka do středu nohy, spolu s pevně přiléhající nebo uvolněnou siluetou, může skutečně zkazit i ty nejzákladnější postavy. Ale pouze v případě, že nevíte, jak si vybrat, as jakým kombinací těchto modelů.

Capri kalhoty jsou , které jasně umisťují akcenty na boky a umožňují vám ukázat krásný a štíhlý kotník a dolní nohu. Zároveň perfektně zdůrazňují linii pasu, dávají lehkost a jasnost všem spolu s nimi, s jejich pomocí můžete snadno zdůraznit harmonii své vlastní postavy nebo jí dát ženskou siluetu siluety přesýpacích hodin. Nesprávně zvolený nebo kombinovaný model však může snadno vizuálně zkrátit i ty nejdelší nohy a přenést váhu i těch nejužších postav. Proto se na ně majitelé ženských forem dívají opatrně. A je to marné, není divu, že tento styl miloval Marilyn Monroeovou.

Dnešní trendy nabízejí velmi stylové nápady a především styl nošení těchto modelů, který vám umožní vypadat skvěle v různých situacích. K tomu stačí vybrat správnou barvu a styl modelu a přesně vědět, co se nosí s dámskými capri z nových designérských sbírek.

Capri kalhoty v módu 2019

Za konzervativnost je v letošním roce těžké obviňovat trendy. Návrháři dali nový život mnoha vintage nápadům najednou, včetně Capri.Stojí za zmínku, že tyto modely byly populární dříve - jejich praktičnost přitahovala ženy všech věkových kategorií. Jen před pár lety byli doslova ohroženi pověstí „babiččiných“ kalhot, které dávali. Ale tento rok, v důsledku globální vintage módy a stylu 40-50s minulého století, to vše se radikálně změnilo. Ve sbírkách letošního roku jsme představili zcela nové verze tohoto modelu, které jsou základem stylové a relevantní skříně.

Módní capri v roce 2019 představili ve svých sbírkách několik módních domů, od elitních, jako Armani, Lanvin a Chanel, demokratickým, kteří pracují s mladými lidmi. Takže Ralph Lauren představil modely z nejjemnějšího obleku v obchodním stylu v sadách s nejelegantnějšími bundami, což provokovalo nový obrat v klasickém obchodním a kancelářském stylu. Celine nabízí modely v elegantním neformálním stylu, které se stávají základem mnoha organických souborů pro každou příležitost. V návaznosti na trend omezené a ušlechtilé škály barev návrháři prezentují takové modely ve všech odstínech šedé, tmavě modré a černé. Mimochodem, taková kombinace barev a stylu je doplňková pro všechny typy tvarů.

Podívejte se na fotografii kalhot Capri ze sbírky nové sezóny - nelze jim popřít eleganci:

Emporio Armani vyvíjí svou pouliční styl a nabízí modely bavlny a elastanu, které nejlépe vyhovují stylovým ležérním outfitům.Modely vytvářejí obraz pro aktivního, který oceňuje módu a vlastní individualitu dívky, která nejde jen k její oblíbené práci, ale také k procházce s dětmi nebo na párty s přáteli.

Barevná škála těchto modelů je navržena v nádherných a netriviálních odstínech nejpodstatnějších barev.

Tak například světlé tóny jsou reprezentovány korálovými a jemnými oranžovými odstíny a pro ty, kteří preferují konzervativnější řešení - azurová a grafitově šedá.

Je charakteristické, že v roce 2019 ztratily kalhoty Capri konečně pověst výhradně letních modelů, i když jsou prostě nepostradatelné pro vytvoření úspěšného letního šatníku. Zvláště zajímavé jsou dnes modely určené pro jaro i podzim a pro zimu. Nejzajímavější řešení v této žíle představila Carolina Herrera a D & G, které do svých sbírek zavedly nejelegantnější modely vlny a hustého matného hedvábí s efektem česání, stejně jako tištěného gabardinu. Materiály s bohatou a výraznou texturou a skutečně luxusní barevnou škálou modelů daly tomuto jednoduchému stylu jedinečné vlastnosti.

Capri v módě roku 2019 úspěšně nosí klasické kalhoty , přesně reagující na obecnou tendenci - aby se ženský obraz stal dynamičtějším a štíhlejším. Zároveň si zachovává praktičnost a všestrannost stylových souborů. V trendech tohoto roku - různé modely capri. Výrobci dychtivě zvedl myšlenku předních módních domů a všichni se stali populárními.směry, ve kterých byly tyto kalhoty prezentovány na světových týdnech módy. Jedinou výjimkou byl sportovní styl a hlavní letos byly klasické a velmi efektivní a žensky chytré ležérní.

Ve sbírkách z roku 2019 jsou capri na léto prezentovány ve své historické, vintage verzi, totiž jako oblečení pro relaxaci v drahém a módním italském středisku. I když tam nebudete odpočívat, tyto modely dokonale zapadnou do velmi stylového a módního šatníku. Jejich nápisy jsou jednoduché: velmi stručná řešení stylu bez dodatečných a vzdorných dekorů a ušlechtilých přírodních tkanin elegantního pastelového sortimentu.

Hlavními barvami sezóny jsou odstíny tónu a šampaňského, jemné, bělené květinové tóny a klasické bílé. Látky, bavlna a jejich kombinace s hedvábím. Modely pro toto léto jsou navrženy v přísných siluetových liniích - Capri, rovné nebo lehce osvětlené do holeně, s jemnými kapsami v bočních švech a vysokým pasem v pase perfektně elegantní.

S tím, co nosit capri pants a jak si je vybrat

Předpokládá se, že capris jsou šaty pro štíhlé dívky. A ve skutečnosti kratší kalhoty a pevně přiléhající silueta ukazují postavu tak jasně, že se někdy stávají nebezpečnými. Ale chybět módní trend, a možnost vypadat stylově a relevantní není v žádném případě za to.

Capri je věc s vlastním tajemstvím a před vstupem do svého šatníku se vyplatí pečlivě spočítat všechnomožné nuance. Takové kalhoty, bezpochyby, budou vypadat skvěle na vysokých a štíhlých dívkách. A co ti, kteří nemají parametry modelu? Pečlivě vyberte z návrhů návrhů nejúspěšnější možnosti.

Zejména proto, že návrháři nabízejí tak širokou škálu odrůd těchto modelů, že je snadné vybrat si vlastní, ideálně sedící postavu. A zároveň získáte možnost vytvořit celou řadu bezchybných obrazů trendů.

Než se rozhodnete, co nosit kalhoty capri, vezměte v úvahu, že kalhoty této délky - do středu dolní části nohy mohou vizuálně zkrátit i nejdelší nohy. Proto byste v žádném případě neměli volit rozšířené nebo naprosto rovné modely. Nebudou jen deformovat proporce, ale také si představí siluetu nadváhy. Nejlepší volbou by byl model, který je v této a dalších sezónách naprosto relevantní, styl s mírně zúženými nohami. Délka modelů také hraje důležitou roli, tyto kalhoty by měly otevřít nejkrásnější část kotníku. Měli byste si určitě zvolit délku individuálně, odříznout nohavice nebo zkroutit do úhledných manžet.

Capri kalhoty pro obézní ženy a dívky

Kratší délka kalhot a nízký pas, spojený se sníženým krokovým stehem, je skutečnou katastrofou pro jakoukoli postavu. Naštěstí nejmódnější dámské kalhoty mají klasický pas a tradiční „vysokou“ polohu švu. Tyto detaily, stejně jako nepřítomnost záhybů nebo objemůkapsy v bocích jsou vizuálně „odňaty“ od vás velikost nebo dvě a umožní vám vypadat štíhleji a výš.

Tyto nuance jsou obzvláště důležité při volbě capri pants pro obézní ženy. V žádném případě byste se neměli vzdát moderních a nenahraditelných kalhot ve stylovém šatníku. Aby však v nich vypadalo ještě elegantněji, je třeba vzít v úvahu dvě další důležité okolnosti. První z nich je barva, neměli byste se omezovat v jasných barvách, ale při výběru modelu aktivní barvy dávejte přednost jeho nejsycenější barvě.

Například v oranžovo-červené oblasti nebude růžová, ale brusinka nebo tmavý korál:

V žádném případě se nevzdávejte a světlé barvy, capris za plné módy, ochucené v teplých, ne studených odstínech budou vypadat obzvláště elegantní. Věnujte pozornost i látce - měla by být zcela matná, bez náznaku lesku a poměrně tenká. Husté, dobře tvarované tkaniny při chůzi tvoří záhyby, které dodávají zcela zbytečný objem.

Podívejte se, jak krásné dámské kalhoty Capri na těchto fotografiích:

S tím, co nosit capri kalhoty na podzim a na jaře: dámské módní obleky

Tato pravidla výběru dokonale „fungují“ jak při volbě letních modelů, tak při kauzách na podzim a na jaře. Výhody těchto modelů v demo sezóně šatníku jsou nepopiratelné.

Dokonale „usnadňují“ siluetu, na rozdíl od stejných klasických kalhot nebo džíny. Na základěS dobře zvoleným modelem můžete vytvořit mnoho relevantních obrázků a důkladně modernizovat svůj vlastní obraz.

Tyto modely, které se objevují v módě jako detail vzhledu pláže a letoviska, jsou dnes oblíbeným místem široké škály stylů a skříní pro každou sezónu. Dnešní módní trendy nám důrazně doporučují míchat věci různých stylů. A nejvíce módních capri pants, navržených neutrálním způsobem, jsou typické základní věci inteligentního ležérního stylu.

Obraz s nimi se může ukázat jako jakýkoli: od podnikání, přes večer, který z nich závisí na tom, jaký druh doprovodných věcí si vyberete v soupravě.

Jak přesně nosit capri navrhnout obrázky a soubory pro pódia, které jsou shromažďovány návrháři sami, kteří kultivují módu pro tyto kalhoty. Než však vyhodnotíte směšování stylů a vyberete si doprovodné věci, měli byste věnovat pozornost proporcím oblečení, které vám umožní vypadat optimálně elegantně a štíhle. Každý top, který je dodáván s těmito kalhotami - ať už je to frivolní letní tričko nebo zimní svetr a bunda - by měl mít správný objem.

V tomto případě existují dvě správná řešení. Krátce k bokům a pevně přiléhajícím vrcholům dokonale podporují siluetu danou takovými kalhotami. Ale taková kombinace bude zdobit jen velmi štíhlou postavu, a to je vhodné, bohužel, ne ve všech situacích. Proto druhá, přímo z hlediska budování krásné siluety rozhodnutí, v žádném případě by neměla být přehlédnuta.

Toto je kombinace s volumetrickou, alevizuálně "světlo", doslova vzdušné věci:

Především se jedná o: tuniky až po délku kyčle, objemné, ale prolamované svetry, svetry a pulóvry, jakož i oděvy nadměrných rozměrů, které nejsou menší než polovina stehen . Takový výběr společníků je obzvláště důležitý, když se rozhodnete, co nosíte na podzim a na jaře.

Takový kontrast mezi objemem horního a spodního dílu je módní technikou, která umožňuje nejen prezentovat téměř jakoukoli postavu v nejlepším světle, a nejen to umožní vypadat elegantněji. Jedná se o jednu z nejpodstatnějších a nejmodernějších metod budování ženské siluety, kterou dosahují nejslavnější návrháři, kteří nastavili tón pro módu.

V tomto duchu můžete sestavit nejen ležérní oblečení, ale také elegantní dámský oblek s capri. Podle pravidel dnešní módy by horní a dolní část takového obleku neměla být nutně shodná ve stylu nebo barvě. Proto bunda prakticky jakéhokoliv stylu - vojenská, sportovní a dokonce i oficiální obchodní obleky vyhovují dobře přizpůsobenému modelu capri. Ale jen za jedné podmínky, délka bundy nebo bundy by neměla být pod boky. Dokonale osazené nebo doplněné baskickými modely, které tvoří ženskou a elegantní siluetu, budou skvěle vypadat. Ale o nic méně působivé bude vypadat a rovně, ale přednostně jednořadové modely, které jsou lépe nosit dokořán.

S tím, co nosit černé a barevné capri

Návrháři jako pravdaumělci berou v úvahu možnosti barev použitých v souboru, zejména v demi sezóně nebo v zimě. Stejně jako všechny oříznuté kalhoty, Capri vypadá nejpůsobivěji v kombinaci s vrcholy, barevně sladěnou barvou.

Například, šedé kalhoty, v kombinaci s miniaturním šedým topem - skvělá základna, ze které můžete sestavit soubor svetr, sako, bundy, boty a příslušenství široké škály barevných kombinací .

Nejmenší myšlenkou je otázka „co by měl černý nositel nosit?“ . Na základě nich je také možné sestavit základní soupravu s černým lakonickým vrškem, který ji porazí věcmi téměř všech barev a odstínů. Kombinace černého vrcholu a dna, jako by nedala tenkou postavu, ale přidává obraz dramatu, který není vždy vhodný. Navíc černá barva není vše. V tomto případě, zejména v demi sezónách, pomůže černé bot s nízkým, ale širokým vrcholem, nasadit je na černé kalhoty. Dále v takovém souboru lze experimentovat ve směru jakéhokoliv stylu, aniž by se omezoval při výběru barev.

Jaké boty nosit s kalhotami?

Když už mluvíme o botách. Úspěch a elegance celého obrazu závisí na tom, jaký druh obuvi se nosí s capri. Jaký model nosit je věc osobního vkusu a výběru.

Tyto kalhoty jsou dokonale kombinovány s tenisky a teniskami a s nejelegantnějšími sandály na patách. Ale celý efekt tohoto stylu je schopenpřijde na nulu, pokud budete nosit masivní pánské boty, boty nebo sandály na platformě pro takové kalhoty.

Zásada správného výběru obuvi, bez ohledu na její styl a sezónu, je jednoduchá: měla by být co nejelegantnější.Pokud chcete porazit dandy styl, oblékněte si elegantní oxford, brogues nebo mokasíny.

Neformální letní vzhled je výborně podporován nízkoprofilovými teniskami,

a elegantní baletní byty nebo jehlové podpatky zdůrazňují ideální formy a přidávají ženskost. Mimochodem, je to v této kombinaci - capri kalhoty a pumpy - tyto kalhoty jednou provždy ovládly svět dámské módy.

Ale s jakýmkoliv modelem kalhot Capri musíte být při výběru barvy obuvi velmi opatrní. Kanonické pravidlo - zvolit boty, aby odpovídaly barvě kalhot v tomto případě může obrátit proti vám. Kombinace barevných bot (které se stanou středem pozornosti), otevřených kotníků a barevných kalhotek vizuálně „zlomí“ siluetu a zkazí celý efekt.

Proto se v létě dívá na modely světlých odstínů, je nejlepší zvolit elegantní boty z pastelových barev.

A v zimních šatech s kalhotami z tmavých nebo světlých odstínů nosí elegantní boty podobných odstínů, které doplňují tlustými punčochovými kalhotami nebo golfovými botami přizpůsobenými tónům.

S tím, co nosit dámské capri pants v létě 2017: soupravy s halenkami a košile

Díky uvolněné a všestranné siluetě se capris stali základní věcí módního letního šatníku. Inletní linky, téměř všechny značky jsou modely v různých stylech. Chcete-li vytvořit dostatek formálních obrazů, například klasické modely dokonale vhodné pro práci v pastelových akademických barvách: chladné odstíny šedé, béžové, světle růžové nebo fialové.

Na sobě takový kakus s halenku nebo košili světlých barev, dostanete jednoduchý, ale zároveň naprosto bezchybný styl v elegantním neformálním stylu. Při výběru košile dávejte pozor na její délku - měla by sotva pokrývat pas, zkrácené kalhoty vypadaly optimálně s krátkými vrcholy.

Capri kalhoty na léto lépe než mnoho jiných modelů ukazují nový trend: každodenní obrazy by neměly být triviální. Proto v letních sbírkách představují přední značky velmi jasné a výrazné modely určené pro neformální každodenní snímky. Současně se designéři nesnaží „přetížit“ modely, které kombinují buď jednoduchý styl a jasnou barvu, nebo neutrální barvy a originální styly.

Modely dámských capri kalhot s kapsami

Jedním z nejzajímavějších modelů je capri kalhoty s kapsami, které vám umožní modelovat novou siluetu v takových stylech. Svar v bočních švech, vzadu nebo doslova na bocích, kapsy v takových modelech vždy vypadají jemně.

Návrháři tak zdůrazňují blízkost stylu Capri k kalhotám klasického stylu, ale v žádném případě sportovní či „vojenské“. V letních snímcíchkterá by nikdy neměla být přetížena dalšími akcenty, taková stručnost silueta dodává eleganci.

Všimněte si, jak jsou sestaveny sady s capri pants na těchto fotografiích:

Ale to, co byste v létě neměli popírat, je barva. Kromě toho neexistují žádná omezení ani striktně zavedené módní barvy a odstíny. Současně a velmi organicky sbírky ženského capri pro léto, dva trendy koexistují najednou. První z nich je jasná expresivní, doslova extrémní odstíny nejmodernějších barev sezóny.

Smaragd, tyrkys, fuchsie, korály, všechny tóny citrusů ... Oranžově zbarvené kalhoty mohou proměnit jakýkoli ležérní pohled na mimořádné a nezapomenutelné.

S tím, co nosit takové capri? Stačí s nimi nosit velmi jednoduché věci, například místní tričko, harmonické barvy a lehké sandály.

Samotné modely jasných barev se stávají středem souboru a stojí za to je doplnit neutrálními věcmi a vybírat je jako dodatky.

Druhý trend, který je neméně aktivně rozvíjející značky - capri pro dívky z pastelových, rafinovaných a vzácných odstínů. Jsou to oni, kteří budou apelovat na ty, kteří sbírají nádherné letní oblečení, kombinující se s ostatními komplexními světlými barvami.

Bělené odstíny máty, karamelu, čajové růže, skořice, medu ... Jemné, teplé, ženské odstíny dokonale doplňují přísnou siluetustyl kreslení A, samozřejmě, dokonale doplněné o všechny vrcholy světlých tónů.

Capris lze nosit v létě, bez ohledu na barvu a stylistickou zátěž, s jakoukoliv výškou zkrácené délky. Tyto modely dokonale podporují další skutečný trend: módní obraz se skládá z věcí různých stylů. Stejné ženské modely karamelových odstínů budou vypadat skvěle spolu s velkým potiskem trička (ležérní vzhled), nebo s výšivkou vyšívanou flitry (večerní šaty). Návrháři sami považují model za základní, ale styl celého souboru bude záviset na tom, jak jej doplníte.

Dámské pánské čepice Capri a fotografické modely z džínoviny

Jsme zavázáni k praktičnosti a popularitě tohoto stylu k tomu, aby takový model vypadal jako dámský denim capri. V žádném případě by neměly být zaměňovány s obyčejnými džíny, oříznutými nebo zastrčenými uprostřed holeně.

Klasický styl capri, který má výborný střih, je ve vysokém a středním módě a postrádá takové typické detaily pro džíny jako objemné kapsy, prošití nebo vyblednutí.

Tyto modely jsou druhem reakce designéra na „džínsovou“ módu, která se stala úplnou a ztrácí individualitu. Indigo denim capri kalhoty a všechny pastelové barvy jsou skvělou volbou nejen pro letní vzhled, i když v létě jsou prostě nenahraditelné.

Podívejte se na tyto fotografie denim capris - to je základní věc módní skříně:

S tím, co se nosíkalhoty capri s manžetami

\ t

Tyto modely jsou v dnešních trendech dlouho považovány za mimosezónní. Jejich jednoduchý a zároveň univerzální styl se perfektně hodí pro vytváření demi-sezóny a zimního vzhledu. S jednou výhradou: tyto modely nejsou šité z bavlny nebo hedvábí, ale z jemné vlny, kůže, semiše a gabardinu. Díky výhodám střihu a sbírce souprav s nimi vytváří zimní capris zdravou soutěž o kalhoty a džíny klasické délky, a to zejména pro sukně. Ve sbírkách této sezóny Capri představuje řadu stylů a barev. Návrháři preferují hluboké a bohaté tóny trendových barev. Šedá barva nezanechává svou oblíbenou pozici, modrá a všechny její komplexní odstíny jsou velmi důležité.

Černý je zpátky v módě. Dámské capri kalhoty, vyzrálé v takových barvách a šité z kvalitní vlny, tvrdí, že jsou nejmodernější variantou klasických kalhot ve své moderní verzi. Pokud vaše práce neznamená příliš tvrdý kód oblečení, pak je to právě tyto modely, které byste měli určitě vstoupit do svého šatníku.

V tomto případě dávejte pozor na capris s manžetami - v business oblecích vypadají elegantněji.

Aby se však obraz ukázal jako organický a stylový, bude na něm muset pracovat. Nezapomeňte vyzvednout v sadě tlustých matných punčochových kalhot tmavého odstínu - tmavě šedé nebo černé, elegantní boty s nízkým podpatkem neboleštěné elegantní boty na ploché podrážce. Zbývá přidat do sady pouze top podle svého uvážení. Mohou to být svetry a svetry vyrobené z tenkého kašmíru, objemné, vizuálně velmi lehké, obklopující jako kuklu a asymetrickou siluetu. Spodní část této sady nastavuje jasné přísné tvary a kontrast s volumetrickým ženským topem dokonale přináší myšlenku až do konce.

Jakékoliv tenké romantické blůzy s širokými volánky, volánky a velkolepě zdobeným dekoltem vypadají v takových souborech skvěle.

Miniaturní vesta mužského stylu k tomu přidá kořeněnou chuť. Ona je také prvek hry "muž-žena" ve vytvořeném oblečení, tato technika je nejen velmi módní dnes, ale bezpodmínečně dává sex přitažlivost k majiteli takové oblečení.

Obrázky se zimní čepicí pro ženy

Dámský zimní capris se dokonale spojuje do obrazů v různých stylech, ale přesto byste je nikdy neměli kombinovat, například s objemnými svetry nebo vestami z tlusté příze - riskujete, že vypadáte jako lyžař. Tyto modely mají další možnosti pro vytváření obrazů pro zimní počasí. Konkrétně, vícevrstvé - módní a zároveň poměrně složité.

Ale díky capri kalhotám pro ženy, které zdůrazňují štíhlost vaší postavy, je to vrchol, který lze sestavit do několika vrstev, což vytváří lehký, vzdušný objem a zároveň vypadá elegantně. Tenká halenka, mikina, mikina, svetr a vesta,lehká špička nebo šátek, jako doplněk - všechny předměty, které jsou dobře kombinovány z tenkých a plastových tkanin v kombinaci, která je pro vás vhodná, umožňují sestavit velmi módní a stejně pohodlný obraz.

Jediné, co je třeba v tomto případě dodržovat, je kontrast délky věcí a společných kalhot. Nejlepším řešením pro top, jako obvykle, by byla délka do poloviny stehna nebo vyšší. Asymetrické lemy vypadají v takových kombinacích skvěle, vizuálně rozdrtí siluetu a poskytují jakoukoliv postavu štíhlou.

Velmi krátká kombinace - až do pasu - nahoře a na dlouhou stranu - na okraj vesty capri nebo svetr bude vypadat velmi stylově. V těchto sadách vypadají skvěle jako model akademických barev - šedé, černé nebo modré a bohaté odstíny módní sezónní řady. Tmavě červená, fialová nebo terakotová capris, zvláště pokud si zachováváte svou barvu s barvami nahoře, udělá z jakéhokoliv obrazu zimní obraz jasný, elegantní a svěží.

Nejtěžší je rozhodnout, co v zimě nosit capris, vybrat si svrchní oděvy. Princip její volby je stejný - tyto kalhoty dokonale přijímají jakýkoliv styl - vše bude vypadat dobře, od velkolepé bundy dolů až po sofistikovaný kožich .

Hlavní věc, kterou musíte zvolit, je délka. Měla by být buď velmi krátká - na linii kyčlí, nebo dlouhá až do středu nohy. Nějaký dokonce velmi elegantní vrchní oděv nejpopulárnější délky kstřední stehna beznadějně zničí nejen styl šatů, ale i jeho proporce.

Jak nosit zimní dámu pod botami (s fotografiemi)

A co obuv?Tyto modely jsou skutečným nalezením pro ty, kteří oceňují módní boty s vysokou a širokou botou, ideální jsou zimní kabáty pro tyto boty.

Vy, alespoň nemusíte plnit nohy v vrcholcích, jako je tomu v případě džíny, která nevypadá vždy elegantně. Kromě toho je to skvělá příležitost k diverzifikaci šatníku s kalhotami - i když oříznutými - z krásné kvalitní vlny, kůže nebo semiše.

V tomto případě je nejlepší zvolit capri štíhlou siluetu, zúženou na dno. Jejich barva by však měla být pečlivě „koordinována“ s barvou bot. Tato kombinace barev vizuálně prodlužuje nohy a dokonce zvyšuje růst a navíc poskytuje spoustu fantazie při výběru barev pro další doplňky - sáčky, šátky, štoly a snood.

Podívejte se na fotografii, kde je ženský zimní capris schopen sbírat vynikající snímky: