Brondingové vlasy - módní barvení 2019

Nedávno se v oblasti kadeřnictví objevila nová technika barvení vlasů zvaná brondirovanie. V současné době je brondirovanie vlasy módním barvivem v roce 2019. Téměř všechny hvězdy světové kinematografie lze pozorovat brondirovanie. Co je to - brondirovanie vlasů?

Hair brondingje komplexní technika barvení vlasů, která využívá speciální technologie vícebarevného barvení a zvýraznění vlasů. Když se toho dosáhne přirozeného efektu měkkého přetečení barev, od tmavších po světlo.

Možnosti rezervace:

- efekt oslnění;

- účinek spálených pramenů a vlasů;

- měkký přechod z tmavých kořenů na jasné konce;

- účinek odstínů hladce do sebe zapadajících, atd.

Většina Brondových barevných roztoků leží v mezích hnědých, kávových, čokoládových, zlato-béžových a světle hnědých šupin s malými prvky blond. Stylists tvrdí, že můžete jít do Brond s téměř všechny barvy vlasů.

Podívejme se na nejoblíbenější typy brondirovanie vlasů, které jsou nejvýznamnější v roce 2019.

Rezervace v sortimentu čokolády a kávy

Nazývá se také klasika. Takové brondirovanie vlasy vám umožní dosáhnout nejpřirozenější barvy vlasů, jako u něj barviva jsou vybrány přírodní a přírodní odstíny. Měděno-kaštanová, čokoládově hnědá, přírodní světle hnědá brondirování s mírným účinkem medu nebo arašídů vypadá velmi luxusní a krásná.

Bronding vlasů v lehkém gamutu

S takovými brondirovanii bylo použito několik tónovacích a barvicích odstínů. Aby se však dosáhlo účinku přirozenosti, někdy vyžaduje několik postupů barvení. Díky kombinaci světlých barev, které jsou blízko sebe, vzniká efekt objemných vlasů s tajemným zářením slunce.

Zonální brondirovanie vlasy

V této verzi se technika brondia aplikuje pouze na horní pásmo s použitím lehkých tónů a spodní zóna je natřena tmavým tónem - přirozeně hnědým, hnědým nebo čokoládovým.

Rezervace s účinkemBarva vlasů Ombre

Jedná se o typ zonálního brondirovaniya, který vytváří hladký přechod barvy z tmavších kořenů na jasné konce. To vytváří módní efekt dospělého bronzu s dramatickým úsekem barev po celé délce. Pro kořenovou zónu používejte přírodní odstíny světle hnědé, čokoládové, kaštanové a kávové stupnice.

Je také třeba poznamenat výhody bronzových vlasů:

- podlebrondirovaniya technika dosáhla přirozené barvy;

- při brondirování se používá široká škála barev, v důsledku čehož se objem vlasů vizuálně zvyšuje, zdají se být nadýchané a tlusté;

- bronzový odstín osvěžuje pleť a odstíny pleti, což činí vzhled ženy mladší a čerstvější;

- rezervace účinně skrývá šedé vlasy;

- barvené vlasy podle bronzovací techniky vyžadují barvení každé 2-2,5 měsíce, protože odrůdy kořene se nerozlišují od celkové hmotnosti.

Nevýhodou je, že samotný postup trvá asi 3-4 hodiny a není to dost levné. A je také nutné najít dobrého mistra, který provede rezervaci kvalitativně a všechna vaše očekávání budou splněna.