Módní účesy pro dlouhé vlasy

Každý majitel dlouhých vlasů je prostě povinen mít na sobě krásné účesy. Koneckonců, existuje obrovský prostor pro příležitosti! Zapomeňte na banální ocasy a nudné svazky! Zde je výběr ze stylových, módních a rychlých účesů, které se snadno provádějí na vlastních dlouhých vlasech. Připravte si hřeben, vlásenky a upevňovací nástroje, budeme spolu experimentovat!

Naughty prameny během tkaní fixovat s lakem nebo neviditelný

Denní účesy

Možná začneme náš přezkum s krásnými účesy pro každý den, protože majitelé dlouhých vlasů jsou nuceni je dělat častěji.

Zajímavé: Krátké nehty: stylové nápady

Stupňovitý ocas. Chcete se cítit jako princezna Jasmína ze slavného Disneyho karikatury? Pak rozhodně potřebujete tento jednoduchý, ale velmi pěkný účes. Bude to trvat jen pár minut, než to dokončí, pár pružin a fixátor.

Dlouhé vlasy jsou nejsnadněji sestavitelné do vysokého ocasu

 • Shromáždit vlasy ve vysokém ocase, pak udělat trochu bouffant;
 • fixujte výslednou pompuru lakem;
 • Nyní je čas na dříve připravené gumičky. Pomocí nich rozdělte ocas na požadovaný počet dílů (kroků);
 • lze nastavit jejich objem a velikost. Například, první krok, u základny ocasu, bude nejvíce svěží, a pak, jak to se blíží ke špičce, tam je pokles.

Módní šňůrka


Pokud chcete vytvořit přísnější obraz, vyberte elastické pásky, které odpovídají vašim vlasům nebo kostýmu, a chcete-li vyniknout, potřebujete jasné barvy.

Aby byl ocas objemný, použijte techniku ​​česání

Pigtaily nad volnými vlasy.Co by mohlo být více romantické a ženské než cop?Je to jen cop, opletený přes volné vlasy.Něžnost a přitažlivost tohoto obrazu je velmi obtížné přeceňovat.A tento účes můžete provádět snadno a rychle.Pigtail může být jen jeden, na pravé nebo na levé straně hlavy, a můžete je lemovat a dvě, na každé straně.

Volné vlasy a copánky vypadají velkolepě

 • na samém začátku procesu, vyberte malé provazce z čela a začněte jemně lemovat prýmek.Chcete klasiku, chcete opak;
 • aby se vytvořila větší přirozenost, neudělejte pigtail napnutý;
 • když koncovka končí, zajistěte provaz silikonovým gumovým páskem.

V průběhu dne, pokud jste hodně naštvaní vlasy, které zůstaly volné, můžete je sbírat na boku a šikmo jej zabalit.Díky této technice lze tento účes nazvat univerzálním.

Prýmky a volné vlasy jsou typické pro boho styl

Účes v řeckém stylu.Na internetu můžete najít jen obrovské množství fotografií, které demonstrují postupnou implementaci a konečný výsledek tohoto stylu.Což mimochodem vypadá velmi působivě a několik sezón v řadě neztrácíjeho význam. Chcete-li vytvořit účesy na hlavě v řeckém stylu, budete potřebovat pásku nebo gumičku. Nasaďte si je na volné vlasy, pak pod spodní hranou zastrčte konce pramenů. Pro fixaci na celý den použijte neviditelný. Všechny módní obraz je připraven!

Klasický řecký účes

Řecký účes netoleruje prilizhennosti, takže by bylo vhodné, kdybyste si před provedením mírně stočili vlasy. Ale pokud na to není čas, pak jen pevně nestáhněte kadeře.

Zajímavé: 5 důvodů ke změně účesu

Účes s okrajem v řeckém stylu

Svazek balíčků. Tento každodenní účes vypadá velmi stylově a stručně. Ideální pro moderní ženy. Ale nejdůležitější je, že je to snadné a jednoduché dělat s vlastními rukama.

 • Vlasy kravaty na krku nebo nahoře;
 • Na obou stranách chrámů nechávejte jeden široký pramen jeden po druhém;
 • Rozdělte chlupy v ocasu na dvě stejné části, po které se každý otočí do těsných copánků;
 • Otočte je dohromady a omotejte elastický materiál;
 • Zajistěte výslednou konstrukci kolíky;
 • Vlasy vlevo vpředu se mírně zkroutily a nasměrovaly zpět k buchtu. A také bezpečné neviditelné.

Svazek plášťů

Všechno, lakonický účes je připraven za 5 minut!

Prázdninové účesy

\ t

Kromě každodenních možností je velmi snadné vytvořit krásný večerní účes na dlouhých vlasech. Anení nutné, aby to šlo do salonu. Také doma můžete rychle a snadno vyrobit styling sám. Níže je několik těchto účesů.

Zajímavé: Módní dlouhodobý styling: foto před a po

Retro účesy a lahůdkáři. Tento styl je vhodný zejména pro dívky s tenkým krkem a jemným oválným obličejem. A protože retro je nyní v módě, můžete si být jisti, že lidé kolem vás ocení váš neobvyklý vzhled.

Varianty retro účesů

 • Takže vlasy rozdělíme na dvě části horizontálně. Horní polovina (menší objem) dočasně připnuta barrette tak, aby nezasahovala;
 • Ze zbývající, velké hlavy vlasů stavíme francouzskou skořápku. Na internetu můžete najít spoustu videí s postupným popisem, jak toho dosáhnout;
 • Dále, když je skořápka připravena, vezmeme zbývající horní část vlasů. Vycházíme ze spodní vrstvy, uděláme hromadu a položíme ji na plášť. A čas od času;
 • Když byly všechny vlasy česány a pokládány, posypte je lakem;
 • Zakrýváme špičky pod skořápkou.

Aby účes vypadal více slavnostně, doplňte ho krásnou vlásenkou, stuhou nebo lemem.

Jaké účesy pro dlouhé vlasy dáváte přednost?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Dlouhé vlasy. Chystáte se na dovolenou, ale nevíte, co dělat tak kreativní a módní věc na hlavě? Pak naše další verze večerního účesu přesně pro vás.

Luk vlasů

 • Nejdříve sbírejte vlasy v ocase v zadní části hlavy. Žvýkačku schovejte do malé části;
 • Rozdělte vlasy v ocasu na dvě stejné části a každý z nich lehce rozčešte;
 • Poloviny umístěte do tvaru přídě, jemně sklopte špičky pomocí kolíků;
 • Aby bylo nemožné vidět hromadu, pokropte luk lakem a hladce. Účes je připraven.

Chcete-li Bantu chic dát, umístěte do něj velký kámen nebo malou květinu. A aby romantika celého obrazu, můžete nechat několik kudrnaté zámky na obličej.

Módní účesy pro dívky

\ t

Mladé módní ženy také milují dlouhé vlasy. A samozřejmě, mistři a pro ně pravidelně přicházejí s novými a zajímavými účesy, které lze nosit kdekoli - do školy, na procházku, na rodinné oslavy. Takže, pokud chcete pomoci své dceři být nejkrásnější, naše hodnocení je zvláště pro vás.

Krok Spit: Step-by-Step Master Class

Jednoduchá instalace svazků. Potřebuješ především dívku s dlouhými vlasy? No, samozřejmě, takže vypadají krásně a nezasahují do studia. Je to tak, že pokládání svazků, které se provádí za pouhých 5 minut, je ideální.

Styl vlasů s šňůrami

\ t
 • Odstraňujeme vlasy z obličeje kroucením pramenů do malých pramenů. Děláme to střídavě na jedné straně a druhé;
 • Opravíme všechno přesně uprostřed;
 • Těsně pod nohama opět vláčíme vlasy a pak znovu;
 • Měli byste tedy mít tři řady postrojů. V tomto případě vlasy zcela otevřou uši a na zádech leží krásná vlna. Pokud se vám však zdá, že tento přístup je příliš radikální, pak lze provést pouze dva řádky. To neovlivní vzhled a čistotu obrazu.

Zajímavé: Účesy pro nový rok 2019

Ocas naruby. Pro každodenní kurzy ve škole nebo hry s přítelkyní této prosté, ale velmi roztomilý účes je perfektní. Technika jeho provedení je základní. Udělejte obvyklý nízký ocas, pevně ho neuzavřete elastickým páskem, a pak rozdělte vlasy nad elastiku do dvou částí. Natáhněte ocas do prostoru. To lze provést více než jednou. Všichni Skvělý účes pro dívky připraven.


Na závěr, copánky. Koneckonců, jaká dívka nemá rád copánky? Varianty účesů s tkáním obrovské rozmanitosti. Sderi nejoblíbenější: pižmová rybka, odměrná "špice", vodopády z copu a další. Volba něčeho speciálního pro vaše dítě je snadná.

Módní copánky pro dívky

Účes pro dlouhé vlasy není luxus, ale spíše nutnost. Ve skutečnosti, v rytmu moderního života, volné vlasy nevypadají vždy vhodně. A samozřejmě jejich nošení není příliš velképohodlně. Moderní módní trendy jsou naštěstí velmi rozsáhlé a můžete si kdykoliv vybrat rychlý a praktický účes.

Jaký účes se vám líbí více?