Čínská malba na nehty

Začátek nového století byl poznamenán velkým zájmem o Východ a jeho kulturu. Tento zájem se projevuje ve všem: oblečení, design, kultura stravování a dokonce i malba na nehtech. Koneckonců jsme všichni unaveni z abstrakce a jasnosti linií na nehtech. Chci stejnou harmonii a pohodlí, jednoduchost a přirozenost, stejně jako ve východní kultuře. A v tomto budeme pomáhat dovednostem čínské malby na manikúru.

Hlavní a hlavní vzor je úžasný a nádherný, v pestrém provedení, květinových kresbách a krajinách v čínském stylu.

Kytice z těchto květin se skládá z jemných bílých lilií, královských červených růží, sametové šeříku a magnólie, jasných pivoněk a krásného lotosu, slavných čínských chryzantém a jedinečného narcisu. Taková malba se zdá být živou kyticí, jedinečnou a úžasnou ve své kráse a rozmanitosti, což umožňuje vybrat si každý vzor pro každého klienta v souladu s jeho požadavky na šaty a styl v oblečení.

V orientální malířské technice se používají ploché štětce a akrylové barvy. Takovou malbu je třeba dělat přesně a rychle. Tento vzor má trojrozměrný efekt, ukazuje na vaše nehty okvětních lístků květin, krajiny přírody, zátiší a vzory.

Hlavním nástrojem pro aplikaci takového nátěru nehtů jsou ploché štětce, které vytvářejí objemné květinové kytice nebo jednotlivé květy s pupeny a jemnými, jemnými, téměř průhlednými lístky. Čínská „malba“ na nehtech je k dispozici naprosto každému: začátečníkům v tomto oboru i zkušenýmnávrháři nehtů. Takový obraz je libovolný vzor, ​​ale pomocí speciální techniky přechodu z jednoho barevného schématu na druhé. Je to poněkud připomínající malbu v nejživějších a nejkrásnějších barvách, jejichž základem je dvoubarevný tah, který vytváří efekt hlasitosti.

V Číně existovaly dvě školy pro navrhování a malování nehtů, specializující se na takovou techniku. Ve školách studenti studovali naprosto všechna tajemství malování na nehtech. V průběhu tréninku byla ukázána a vysvětlena technika nastavení ramene, pravidla pro složení kresby, vlastnosti použitých barev a kartáčů.

V Rusku se takový obraz objevil ve zjednodušené verzi. Dnes, čínská manikúra malba stala se docela módní a populární, který vedl k návratu jeho technologie ke kořenům. Koneckonců, všechno módní musí být nutně prováděno na nejvyšší profesionální úrovni.

Celý obraz je obvykle vytvořen v pastelových, velmi jemných barvách, ale samotné pozadí může být úplně jiné. Nejdůležitější věcí je objem dosažený mistrovou schopností pracovat s plochým štětcem. Je to její, elegantní tenké linie, kreslí jako socha, kvetoucí aranžování květin.

Je založen na teorii vytváření náčrtu (tahy štětce) a uzlíků (míchání a kombinování akrylových barev), jejichž kvalita správného kreslení závisí na úhlu otáčení kartáče a síle jeho tlaku. Akrylová barva, díky své husté struktuře a světlé barvě, vytváří poměrně velkolepé kresby.

Druhy nátěrů:

• Hladké. Zdvih je prováděn poměrně hladkým pohybem ruky bez roztržení ruky podél jedné cesty.

• Polujour. Jeho zdvih se skládá ze smyček, rovnoměrných a širokých se zaobleným okrajem. Pohybuje se nahoru, pak bokem a dolů.

• Prolamování. Šmouh s rozeklanými okraji. Široká smyčka je vyrobena s častým zvedáním kartáčku nahoru a dolů.

• Pero. Provádí se technikou přerušovaného pohybu s častým zvedáním kartáčku nahoru a dolů.

• Vlna. Tampón se provádí kontinuálním točením kartáče. Dynamika: nahoru - na stranu - dolů.

• Aqua nebo průhlednost. Tato technika se používá ke ztmavnutí nebo zvýraznění oblastí. Například: odlesky, stíny, vytváření mraků nebo krajek.

Trochu o kartáčích

Pro čínské malby jsou nezbytné ploché kartáče se zkoseným nebo rovným okrajem. Při vytváření pozadí se také používají houby nebo jiné kartáče. Klasické kartáče se nejlépe používají pouze pro přidání různých řádků.

Barvy

Použijte akrylovou barvu. Pro vytvoření trojrozměrného efektu se používají vodou ředitelné 3D barvy se silikonem. Dávají hladký přechod barev a tvoří okraj kolem okraje obrazu. Akrylové barvy jsou matné a lesklé.

Tuto techniku ​​je možné použít na krátkých i dlouhých nehtech.